18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Robak vs roztocza
Leexo • 2013-02-06, 11:36
Jakiś robal pożerany żywcem przez roztocza.



Trochę na temat roztoczów z Wikipedii.

Roztocze (Acari) - liczny (ok. 30 tys. gatunków, wiele gatunków nadal nieopisanych) rząd pajęczaków, obejmujący zwierzęta od mikroskopijnych do 3-centymetrowych. Roztocze są saprofagiczne (jak np. mechowce), ale także są wśród nich pasożyty (głównie ektopasożyty) i drapieżniki. Niektóre mogą przenosić choroby lub być szkodnikami magazynowymi. Zamieszkują wszystkie strefy klimatyczne, również obszary polarne. Dostosowały się do różnych środowisk: żyją w glebie, kurzu domowym, w strefie przybrzeżnej środowisk słodkowodnych (tzw. wodopójki) a nawet w gorących źródłach.

Źródło : Liveleak / Wikipedia.
Zgłoś
Avatar
raper900 2013-02-06, 16:27
Ja bym to dał na harda razem z robalami wyciąganymi z małpki - jest między tymi dwoma filmami jakaś różnica?

Swoją drogą ciekawe, jak owad wpadł w takie tarapaty i czy ktoś mu nie pomógł?
Zgłoś
Avatar
Arturyo 2013-02-06, 16:29 2
Zgłoś
Avatar
Krukowiecki 2013-02-06, 16:30 1
Sam jesteś roztocze....
Zgłoś
Avatar
Devill11 2013-02-06, 16:45
No roztocze to na pewno nie jest
Zgłoś
Avatar
TheQuam 2013-02-06, 16:47
"Dzieci, jak nie będziecie się myć skończycie jak ten robak"
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-02-06, 16:51 2
Ludzie, kurwa, nie robak tylko owad.
Zgłoś
Avatar
Leexo 2013-02-06, 16:54
Devill11 napisał/a:

No roztocze to na pewno nie jest


Niewiem, na stronie, z której to ściągnęłem było napisane, że są to roztocza, nie znam się na tyle, aby to stwierdzić, dlatego użyłem tego samego sformułowania na to żółte skurwysyństwo. Możliwe, że to jakiś gatunek roztoczy, albo to coś innego, a jeśli to coś innego, to wyszedłem na idiote
Zgłoś
Avatar
zjerycha 2013-02-06, 16:56 6
Zgłoś
Avatar
chujciwcycki 2013-02-06, 17:27 1
To jest mszyca do chuja Pana.
Zgłoś
Avatar
peersil 2013-02-06, 17:32
Pytanie co wydaje taki dźwięk? Wpierdalany czy te co go wpierdalają?

Bear Grylls by i tak zjadł
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-02-06, 17:34
Roztoczy, kurwa. Nie masz włączonego sprawdzania pisowni? Jeśli nie, to to zrób.
Zgłoś
Avatar
Trzyszcz 2013-02-06, 17:57 3
To jest chrząszcz z rodzaju Nicrophorus- grabarz. Te roztocze nie są pasożytami! Widać, że mu przeszkadza ich ilość, ale go nie zjadają. Podróżują z nim, bo czekają aż przygotuje komorę podziemną dla młodych, w której jest padlina, którą żywią się te upierdliwe pajęczaki
Dźwięk wydaje pocierając segmentami o siebie.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2013-02-06, 18:02 1
mszyce ! roztocza to to co mieszka w naszej pościeli w liczbie nawet setek milionów i wpierdala to co z nas odpadło i zdechło... czyli skóra, włosy, slina, pot..
W pomieszczeniach nawet w każdym wdechu do płuc się dostają roztocza w ogromnej ilości. Ale mamy to gdzieś bo chroni nas układ immunologiczny.
A koniec końców roztocza, jakkolwiek przerażająca jest wizja łażących po nas non stop milionów pajęczaków, to są dla nas pożyteczne. Wpierdalają grzyby które to by nas zabiły gdyby nie roztocza i mniejsza jeszcze od nich nasza własna flora bakteryjna.
A to są mszyce ! !
Zgłoś
Avatar
PostScriptum 2013-02-06, 18:09 1
zupełnie jak ciapaci i gówno
Zgłoś
Avatar
PuszczykTL 2013-02-06, 18:23
Standardowo lawina pseudointeligentów wypowiada się na tematy o których nie ma zielonego pojęcia. ...mszyce Piwko dla ciebie Trzyszczu!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie