18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Krzywson 2013-05-01, 21:18 4
browar z to że nie Lewandowski
Zgłoś
Avatar
Ciuciurum 2013-05-01, 21:20
ile fotoradarów na trasie
Zgłoś
Avatar
Razer 2013-05-01, 21:34 24
Dudeczek napisał/a:

On mu podaje prędkość z jaką ma jechać i rodzaj zakrętu...jeżeli dobrze rozumiem... nie znam się, więc mogę być w błędzie.



pacholl napisał/a:

np. 50 lewy 4 : to 50 odległość, lewy to zakręt, 4 to bieg z jakim można go pokonać. Zacisk - zwężenie zakrętu za szczytem, Hopa - górka można skoczyć



50 lewy 4 - 50 zgadza się jest to odległość w metrach do zakrętu, lewy wiadomo, 4 to nie bieg, a kąt/trudność z jaką należy pokonać dany zakręt. Robert stosuje skalę kątową od 0 do 6.

Niedawno w rajdzie Azorów Maciek Baran czytał zakręty "zerowe". Idąc twoim tropem @pacholl miał go przejechać na biegu neutralnym? (0 - wyjątkowo ciasny zakręt, ale jeszcze nie nawrót

Idąc dalej Maciek mówił czasem "drzewo" lub "dom". Są to punkty odniesienia dla Roberta gdzie znajduje się wierzchołek zakrętu.

Większość kierowców używa dodatkowych słów, które precyzują zakręty. Najczęściej spotykane to "plus", "minus", "do", "w", "przechodzi w" itd. Przykładowo opis "trzy plus" oznacza, że zakręt można przejść szybciej niż zakręt trójkowy - dla innych oznacza to, że na zakręcie trzeba się maksymalnie napędzać, natomiast "trzy minus" oznacza przeważnie, że pod koniec zakrętu należy ściągnąć nogę z gazu

Jestem ekspertem w każdej dziedzinie.
Zgłoś
Avatar
M................w 2013-05-01, 21:44 1
@up

jak ekspert to i wróżka. Co jutro zjem na obiad ?
Zgłoś
Avatar
steku11 2013-05-01, 21:45 3
Czekam i czekam i czekam i chuj... nie doczekałem się wypadku
Zgłoś
Avatar
JebaćCyganów 2013-05-01, 21:46
a jutro news ze znowu sie rozkurwil
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-05-01, 22:00
co to kurwa jakiś kalkulator połączony z syntezatorem czy ki chuj
Zgłoś
Avatar
robbin666 2013-05-01, 22:28
Ja bym się wk**wił jakby mi tak napie**alali fleszem po oczach na zakręcie.Je**na banda fotoradarów.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-05-01, 22:28
a gdzie "co to, kurwa, jest " ?
Zgłoś
Avatar
RumAczek 2013-05-01, 22:28
Doomik napisał/a:

nikt mu źle nie życzy, po prostu widzimy, że niekoniecznie dobrze mu idzie w rajdach póki co, bo wypierdala się chyba na każdym. Ja jestem z Robertem, wiadomo czemu, no ale nie ubóstwiajmy go



pierdolicie hipolicie. Jeśli jesteś w stanie walczyć z Esapekka Lappim (zwycięstwa Rajdowych Mistrzostw Finlandii z roku 2012, pojawił się w tamtym sezonie na Rajdzie Polski (co prawda fabrycznym teamem Skody) i rozpierdolił nasze podwórko rajdowe) wychowanym na szutrze w fabrycznym teamie Skody w swoim pierwszym starcie na szutrze to jesteś przechuj kozakiem. Wyczucie i rozwaga przyjdzie z czasem, a póki co trzeba oglądać między czasy i zbierac szczenę z podłogi po takim widowisku.
Zgłoś
Avatar
p................n 2013-05-01, 22:39
Lisuuu napisał/a:

caly czas sie rozpierdala i podobno ma jakies problemy z czuciem w jedenej rece dlatego trudno jest mu kierowac, bedzie mu tylko coraz gorzej szlo wiec nie wiem po co to ciagnie



Ale się nie poddaje i to jest najważniejsze? Kim są ludzie, którzy piszą tak jak Ty, że gorzej, bo czucie itp. Facet robi to, co na prawdę kocha i to jest najważniejsze.
Zgłoś
Avatar
krecior81 2013-05-01, 22:52
Szkoda że brak podglądu na prędkośc i prace silnika jak w F1 to było
Zgłoś
Avatar
niddy1920 2013-05-01, 23:23
Kurwa, a ja przez ponad 2 minuty czekalem, az sie wyjebie na ktoryms z tych zakretow
Zgłoś
Avatar
l................t 2013-05-01, 23:40
Ja tam mu dobrze życzę, ale tak sobie stać przy trasie, to trochę bym się bał.
Zgłoś
Avatar
n1troo 2013-05-02, 0:22
ale zapierdala! aż co chwilę fotoradary pstrykają!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie