18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Przeglądając sobie pewną stroną i natrafiłem na dość ciekawy artykuł.

Cytat:

Wielu graczy tweetuje i komentuje dziwne zachowanie policji wobec Franklina, czarnoskórego bohatera GTA V. Jako, że skargi tyczą się głównie graczy z USA, niektórzy kręcą głową z niedowierzaniem i zwalają winę na przewrażliwionych mieszkańców tego wielokulturowego kraju.
O co dokładnie chodzi? Rukaru Austin napisał:

Wziąłem Chopa na spacer. Chciałem, by aportował więc rzuciłem piłeczkę tenisową. Od razu dostałem jedną gwiazdkę.... Policja przejeżdżała obok, najwidoczniej przypominałem im kogoś, kogo akurat szukali.

Druga osoba, jet_shhwag podzieliła się swoją historią:

Kumpela powiedziała mi, że zatrzymała się samochodem obok policyjnego radiowozu, zatrąbiła i od razu wskoczyły jej dwie gwiazdki. Grała Franklinem. To było rasistowskie!

Przeglądając podobne historie w Internecie natrafiłem na kolejną - użytkownik portalu Ubergizmo napisał:

Samo stanie za długo obok policjanta da Ci dwie gwiazdki.





A Wy drodzy sadole co o tym sądzicie ? Ja tam nie widzę żadnego problemu
Zgłoś
Avatar
fine666 2013-09-29, 11:04 1
Ja hejtuję pierdolenie o GTA, a nie samą grę.

Jak w tych czasach można nie mieć możliwości zagrać w gta?
Cena jakiegoś szrotowego xboxa to cena jednej oryginalnej gry na na konsolę...
Zgłoś
Avatar
mYOUsick 2013-09-29, 11:42
@up
no to nadal nie rozumiem po co się przypierdalasz skoro mówię to co widzę
gwoli ścisłości xboxa mam kupionego w sklepie nowego, gta kupione w dniu premiery, czytając twoją wypowiedź czułem smród twojej zazdrości. Co w tym dziwnego, że ludzie wrzucają na sadistic grę która jest bardziej sadystyczna niż połowa użytkowników tego portalu...
A i wyjmij słomę z butów
Zgłoś
Avatar
fine666 2013-09-29, 12:04 2
Smród mojej zazdrości? Czego xD?! Xboxa za 600zł z tesco xD?
Ty to kurwa serio piszesz? Na prawdę myślisz, że kogoś nie stać na jakiegoś 8 letniego xboxa?

Każdy kurwa zawsze argumentuje zazdrością, brakiem konsoli itd..
Wam kurwa starsi kupili konsolę na gwiazdę, że myślicie że każdy to taki rarytas ?

Oh, te GTA...takie sadystyczne.
Ale czekaj, IV, San Andreas, Vice City, 3, 2, 1...co to było? w ogóle inne gry, zero sadyzmu, tak?
Otóż nie, to było zupełnie to samo. Też by Cię wkurwiało jakby ktoś po dziś dzień wklejał Ci filmiki z GTA San Andreas.
Zgłoś
Avatar
Mojs 2013-09-29, 12:13 4
@up

A ty nie dostałeś konsoli na gwiazdkę i teraz płaczesz... Kurwa, ja nie mam konsoli i w jebanej ciszy czekam na wersję PC. A jeżeli nie chcesz czytać o GTA, scrolluj i chuj.
Zgłoś
Avatar
fine666 2013-09-29, 12:21 3
Fakt, nie dostałem.

Sam sobie kupiłem, dobre parę lat temu.
Jak kurwa nie będziesz żył na garnuszku rodziców poznasz takie słowo jak praca. Tymczasem czekaj sobie na wersje na PC i siedź w jebanej ciszy.

Myślałem, że wraz z początkiem września ludność z kwejka zapomni o sadisticu..a tu taki chuj.

Koniec tego pierdolenia.
Zgłoś
Avatar
so whaat 2013-09-29, 12:23
panowie pytanie: jak nazywa się ta gra mmoshooter który ma wyjść w 2014? ten, co na e3 był pokazywany, z akcją w tym takim zniszczonym mieście? nie umiem sobie nazwy przypomnieć..
Zgłoś
Avatar
Dico666 2013-09-29, 12:36
Tak samo było gdy jakieś pizdy zadzwoniły na policję, gdy się kręciłem przy parkingu
Zgłoś
Avatar
zjerycha 2013-09-29, 12:47
@so whaat chodzi ci o The DIvison ?
Zgłoś
Avatar
Eleqtric 2013-09-29, 12:51
2x up
Tom Clancy's The Division
Zgłoś
Avatar
C................c 2013-09-29, 13:04 2
T-Will napisał/a:

@up

Już nie pierdol, bo chłop ma rację. GTA V hejtują głównie ci, którzy nie mają możliwości w tę grę zagrać i frustracja ich zżera.



gówno prawda, Braciak ma ps3, mógłbym grać do woli, Tyle że ja
po 1 - jestem na sadolu a nie na serwisie o gta 5, więc jeśli co 2 post dotyczy gta 5 to się już wkurwiam no ileż można?
po 2 - rozpierdalają mnie kawały i obrazki typu np. masz do wyboru gta 5 i dziewczynę, i wybierają gierkę, kurwa ile wy macie lat i co to ma być że wolicie grę niż dziewczyny, ja pierdole, zero męskości moim skromnym zdaniem.
zresztą nie jako jedyny mam tego dość, co niektórzy userzy sadola maja podobne zdanie do mnie.
pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-09-29, 14:32
Aresztowanie nawet niewinnego czarnego to prewencja po prostu.
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-09-29, 18:19 1
Pomijając jakieś poprawnie polityczne pierdoły...
W tej jebanej grze można wychodzić z psem na spacer? To jest GTA, czy jakieś "The Sims 3: Kryminalne Przygody"?
Aż mnie zdziwienie bierze, że R* nie wprowadzili do swojej produkcji grywalnej bohaterki, której można malować paznokcie i każdego ranka odprawiać jakieś łazienkowe rytuały z włosami. Realizm realizmem, ale to jest GTA. Pierwszy murzyn w tej grze zaczynał od zwędzenia roweru zza winkla, żeby później zwędzić z tajnej bazy wojskowej jeszcze tajniejszy projekt wojskowy, w międzyczasie zbierając ostrygi i podkowy...
Zgłoś
Avatar
h................9 2013-09-30, 22:12
Z jakiego filmu / serialu jest ten gif ?? / Mam już dosyć czytania o GTA 5 ...
Zgłoś