18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
qrvishon 2013-04-10, 19:09
fhMichaelo napisał/a:

Hehe, śmieszki hihi, jakie to zabawne hehe. Wy się spinacie apropo jakieś tam sprawy (nieważne, czy jest ona "ważna" czy też nie) a w tym samym czasie rząd podnosi wam podatki debile he he...


czyli jak rzad nam podnosi podatki to juz nic nas nie moze smieszyc zjebie?
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-04-10, 20:33 1
Drodzy Rodacy !

Jebiecie tak cały czas z tego Kaczyńskiego. Pierdolicie o tym, że leży na Wawelu, albo kurwa że miał brzydką żonę, albo że ciamkał podczas mówienia. Może i to prawda, że nie był chłop politykiem pięknym, ale nie o piękno w polityce chodzi, tylko o załatwianie rozmaitych spraw służących rozwojowi kraju.

Szanowny Pan Premier Tusk i towarzysząca mu świta opierdala Was i Wasze rodziny na grube miliony robiąc Was wszystkich w chuja bez przerwy. W kraju jest coraz gorzej, 26% młodych ludzi nie może znaleźć pracy ale jedyne co robicie, to nabijacie się ze Smoleńska i ludzi, którzy tam zginęli.

Dlaczego żyjemy w kraju, w którym jednych mieszamy z błotem za byle gówno, a drugim wybaczamy nawet największe przestępstwa tylko dlatego, że są fajni, uśmiechają się do mediów, jeżdżą tuskobusem i grają w piłkę.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-04-10, 22:02
@up

Z tym "szanownym" to już nie odpierdalaj maniany.
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-04-10, 23:28
@ androgenius

Pamiętaj, że do Pana Premiera Tuska należy się tak zwracać. Nikt nie chce stać się ofiarą seryjnego samobójcy.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-04-11, 20:23
@up

Zostaw mnie z tym skurwysynem sam na sam przez 5 minut a jedynym adekwatnym tytułem, w jakim będzie się można do niego zwracać będzie "mielony".
Zgłoś