18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
d.rahowa 2020-09-21, 13:21 1
Marecki z YT!
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2020-09-21, 13:26
Odwieczny konflikt Podlasia z Podkarpaciem
Zgłoś
Avatar
Marcin360360 2020-09-21, 13:45 2
Daster napisał/a:

Japierdole jesteś żenujący zaczepiając ludzi polityką. Reprezentujesz poziom tej cebuli z filmu. Wiele osób wyjechało za spokojną pracą tylko ty jakies kurwa kariery widzisz w tym nieudolny trepie. Nic sie nie różnisz od tych na filmie, jak byś był za granicą nawet na wakacjach to byś swoim ludzilm dupe opierdalał ale całe szczęście takie domorosłe wsiury zasiadają całe dnie przed komputerem w domu i nie przynoszą więcej wstydu za granicami Polski. Jedździsz z zawiścią po ludziach którzy mówią w tym samym języku bo tylko na tyle cie stać.

duza czesc osób co wyjechała za granice by pracowac uwaza sie za lepszych a nas uwaza za plebs. Ile osób z pozadnym wykrztalceniem i i fachem w ręku opuściło Polskę? Kilka procent a resta to patologia i nieudaczniki ktorzy w Polsce siedzieli by na socjalu,kradli by lub pracowali w gowno zawodach jak na zachodzie.
Zgłoś
Avatar
olog-hai 2020-09-21, 13:58 3
Miles87 napisał/a:

To ta wspaniała Polska inteligencja? Doktory które wyjechały robić karierę (ten z kamera to chyba współczesny koscioszko). Na bank wyborcy konfederacji.



silwerbalk napisał/a:

Właśnie dla tego polaki nie powinny wyjeżdzać zaa granice a tym bardziej się gdzieś osiedlać w innym kraju niż polska.... Bo to k***a jest aż żenujące k***a jak się zachowują. potem słyszysz że polak to j***ny troglodyta bez kszty kultury i godności człowieka..... Bo wyjechała nasza "śmietanka" towarzyska



McQurwa napisał/a:

Największe ch*je wyjechały z Polski z rudym na czele i od tego czasu bezpieczniej i spokojniej w Ojczyźnie



ale pierdolicie kacapoły, czego się spodziewacie na portalu ze śmiesznymi filmikami? Normalnych ludzi którzy wyjechali za granice do pracy, gdzie żyją spokojnie i pracują? Takie wasze pierdolamento za każdym razem jak ktoś doda filmik z jakimiś jełopami za granicą. Wyjdźcie z piwnicy mamy i nie bądźcie takimi spiętymi dupami, od razu będzie się wam lepiej żyło.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2020-09-21, 14:10 1
silwerbalk napisał/a:

Właśnie dla tego polaki nie powinny wyjeżdzać zaa granice a tym bardziej się gdzieś osiedlać w innym kraju niż polska.... Bo to kurwa jest aż żenujące kurwa jak się zachowują. potem słyszysz że polak to jebany troglodyta bez kszty kultury i godności człowieka..... Bo wyjechała nasza "śmietanka" towarzyska



Niewiem w jakich miejscach bywasz ale ja znam też normalnych rodaków za granicą i z takimi ludźmi utrzymuje kontakty. Jesteś jakiś ograniczony piwnicą i pierdolisz głupoty przez jakiś filmik z patolami. Jak już wyjdziesz na światlo to radził bym ci otaczać sie normalnymi ludzmi a nie patolami i wrzucać wszystkich do jednego wora. Podaj mi twój wspanialy kraj bez patoli to może sie wysile i ci znajde filmy z tego kraju.
Zgłoś
Avatar
Miles87 2020-09-21, 14:29 1
@Daster i inne śmieci co podstawówki nie skończyły. Piękny widok w komentarzach jak wam się pipy pocą z emocji. Pocą się w takim samym stopniu jak bossakowi el. 5% podczas kampanii
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2020-09-21, 15:03
Co on się tak do Klaudiusza przyjebał
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2020-09-21, 15:39 9
Ahahaha.

Miles87 napisał/a:

@Daster i inne śmieci co podstawówki nie skończyły. Piękny widok w komentarzach jak wam się pipy pocą z emocji. Pocą się w takim samym stopniu jak bossakowi el. 5% podczas kampanii



Ale jesteś przegrywem hahahaha jebie mnie to czy obciągał byś bosakowi kaczyńskiemu czy tuskowi itp gówno mnie interesuje jaką polityke sobie w głowie układasz nieudaczniku. Nie lubie takich ciot co z za monitora jadą po rodakach. Jesteś jakimś tępym dzbanem co fanatycznie tu ciśniesz po jakiś formacjach politycznych i jedziesz po sąsiadach do okoła. Nie wiem czy to forma jakiegoś trolingu czy jesteś już poprostu tak spierdolony umysłowo. Twpje profilowe mówi że nie jesteś normalny pizdo.



Zgłoś
Avatar
Kurde26 2020-09-21, 17:24 2
Nagrywający jest zwykłym frajerem i obszczańcem.
Zgłoś
Avatar
przewodnik_elektryczny 2020-09-21, 20:47
Chodź chodź chodź a sam spierdala jebany pedał
Zgłoś