18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Nabs 2012-06-10, 16:54
O to dość blisko mnie. Ale fakt, w krośnie niestety sporo ludzi to zwyczajne bydło..
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-06-10, 16:56 8
Dopiero 2 dni minęły a już tyle dobrego materiału. Chwalmy EURO
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-06-10, 17:12 15
Jak ktoś spuści wpierdol ochronie to zaraz "co za bydło, powinni ich zlać jak świnie" a jak by ochrona skopała tego typa to zaraz by było, że kibole angażują się w akcje charytatywne, jak można ich bić i że oni to potulni jak baranki, tylko Tusk wszystko sfingował...

Tak swoją drogą śmieszą mnie ludzie, którzy bronią kiboli mówiąc, że się udzielają charytatywnie. Pedały też się udzielają charytatywnie i to nie powód żeby ich tolerować. Mówicie, że to margines kiboli się tak zachowuje. Nie, to margines kiboli jest spokojny i się udziela charytatywnie, 98% z nich to zwykłe łyse tępe pizdy, które atakują ludzi bez powodu, bo jakoś sobie trzeba przedłużyć, jak bozia sprzętem nie obdarzyła. Szczam na kibolstwo, jak ktoś ich próbuje bronić, polecam przyjechać do Łodzi i się przejść wieczorkiem samemu po Limanowskiego czy ogólnie po centrum (w łłodzi w przeciwieństwie do innych miast, najbiedniejsi mieszkają w centrum. Piotrkowska super, ale tylko skręcisz i wchodzisz do krainy żuli i kibolstwa)
Pozdrawiam i chuj w dupę łysym. Niech się pieszczą ze sobą nawzajem i niech stąd wypierdalają, nikt ich w naszym kraju nie chcę.

A i dodam, że ci, którzy nie napierdalają bez powodu policji, ludzi itd, udzielają się charytatywnie - to kibice. Kibole to właśnie cała reszta, która kocha swoją drużynę, a żadnego zawodnika nie zna, a na mecz idą spuścić wpierdol przestraszonej ochronie. 98% tych biednych, udręczonych przez media kibiców "patriotów" taka właśnie jest.
Zgłoś
Avatar
Stranuh 2012-06-10, 17:26 3
Czemu w taki chwilach "ochrona" jaka by nie była, nie ma przynajmniej pistoletu na kulki gumowe i w takich momentach napierdalać. Jednocześnie powinna być ustawa, że jak jakiś kibol umrze to chuj z nim mógł być grzeczny...
Zgłoś
Avatar
qbamatus 2012-06-10, 17:32 4
Ochrona ochroną, ale te bydlaki powinny być odstrzelone
Zgłoś
Avatar
Galazka 2012-06-10, 18:24
Tylko ze ochrona nie moze uderzyc nikogo ;o
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-06-10, 18:24
Ja pierdole niedosc, ze kolo FKR mieszkam to jeszcze na sadisticu te cioty mnie dopadly. Nauczcie sie cepy jezdzic samochodami a nie na rondzie kolo MC i castoramy w Zielonej Góze pod prad napierdalacie !!!
Zgłoś
Avatar
enzovsky 2012-06-10, 19:20
HAHA proszę policje, kurwa jaką policje, jak tam stali i przyglądali się
Zgłoś
Avatar
Samuelix 2012-06-10, 19:36 2
Aż muszę sie wypowiedzieć.
Sam niekiedy pracuję na imprezach masowych z ochrony, spędziłem już dość czasu by mieć na ten temat coś do powiedzenia.
Najczęściej dowódcy nie wybierają osób do służb porządkowych (formacji zółwi i tych od niemiłych zajść). Tylko wybierają swoich kolegów takowych emerytów, dziadków który jadąc busem do roboty napierdalają 3 piwka w palnik i myślą że będą silni bo dostaną kamizelkę, kask, i jolkę (czyt. gumową pałkę). Do tego są różne firmy które działają całkiem inaczej, np. firma Scorpion - tam jest właśnie hierarchia znajomości, wielkie gówno, szajs i kasa słaba. Do tego na meczach, dajmy na to Derbach było 10 osób służb porządkowych (zółwi) gdzie powinno się dostać sprzęt w ilości , przynajmniej 5 tarcz i z 2 gazy, a były tylko 3 tarcze. Zaś w firmie Wolf Security, czeka się tylko aby komuś na boku przyłożyć podeszwę do pyska i na stare lata dopieścić serducho adrenaliną. Zaś w G4S jest profesjonalizm, dokładnie nie wiem, ale chyba jedna z lepszych grup. Ale najwięcej tutaj jest problemu z wybieraniem tych emerytów do drużyn "taktycznych" (od niemiłych zajść).

Miałobyć "Najczęściej dowódcy nie wybierają pasujących osób do służb porządkowych"
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-06-10, 19:59
vajron napisał/a:

Jak ktoś spuści wpierdol ochronie to zaraz "co za bydło, powinni ich zlać jak świnie" a jak by ochrona skopała tego typa to zaraz by było, że kibole angażują się w akcje charytatywne, jak można ich bić i że oni to potulni jak baranki, tylko Tusk wszystko sfingował...

Tak swoją drogą śmieszą mnie ludzie, którzy bronią kiboli mówiąc, że się udzielają charytatywnie. Pedały też się udzielają charytatywnie i to nie powód żeby ich tolerować. Mówicie, że to margines kiboli się tak zachowuje. Nie, to margines kiboli jest spokojny i się udziela charytatywnie, 98% z nich to zwykłe łyse tępe pizdy, które atakują ludzi bez powodu, bo jakoś sobie trzeba przedłużyć, jak bozia sprzętem nie obdarzyła. Szczam na kibolstwo, jak ktoś ich próbuje bronić, polecam przyjechać do Łodzi i się przejść wieczorkiem samemu po Limanowskiego czy ogólnie po centrum (w łłodzi w przeciwieństwie do innych miast, najbiedniejsi mieszkają w centrum. Piotrkowska super, ale tylko skręcisz i wchodzisz do krainy żuli i kibolstwa)
Pozdrawiam i chuj w dupę łysym. Niech się pieszczą ze sobą nawzajem i niech stąd wypierdalają, nikt ich w naszym kraju nie chcę.

A i dodam, że ci, którzy nie napierdalają bez powodu policji, ludzi itd, udzielają się charytatywnie - to kibice. Kibole to właśnie cała reszta, która kocha swoją drużynę, a żadnego zawodnika nie zna, a na mecz idą spuścić wpierdol przestraszonej ochronie. 98% tych biednych, udręczonych przez media kibiców "patriotów" taka właśnie jest.



a skad wiesz, ze oni sa "kibolami"?? sam mowisz, ze w lodzi jest mnostwo patologii. jakbys sie czul jakby kazdego zula w polsce nazywalo sie lodzianinem czy lodziakiem?? chyba, ze kibol to po prostu synonim agresywnego osobnika, bo 90% osob ktorych masz na mysli nigdy nawet na stadionie nie bylo. w tym momencie to ty brzmisz jak frustrat, ktory musi sobie wydluzac jezdzac po "kibolach" w internecie bo w realu boisz sie im w oczy spojrzec. co dopiero cos powiedziec
Zgłoś
Avatar
Kemal 2012-06-10, 20:02
Jakiś osiłek leje ochroniarza a jego kolega po fachu zamiast pomóc w 0:13 ucieka jakby go niedźwiedź gonił...
Zgłoś
Avatar
Z................z 2012-06-10, 20:04 1
Zamordować gnojów i zwierzęta ociekające testosteronem który zastępuje im funkcje mózgowe..
Zgłoś
Avatar
hycel 2012-06-10, 21:11
Oj tam, oj tam. Niemce śmieciły na stadionie, to dopiero skandal.
Zgłoś
Avatar
buer2008 2012-06-10, 23:06
Ale przegapiłem, oglądałem mecz w domu! A facet mówiący przez mikrofon to chyba z tvn, widzi co się dzieje a mówi że nic się nie dzieje
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-06-10, 23:51
Co w tym dziwnego przecież oni nie przyszli na mecz tylko szukać problemów.... łyse pały po siłowni..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie