18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
pyotreck 2024-03-14, 21:19 6
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

kibolskie spierdoliny - mialem napisać "umysłowe" ale ten wyżyg debilizmu, nie posiada umysłu



Co tutaj taki zrobił się wysyp robactwa lewactwa? Czyżby powychodzili z nor na wiosnę?
Zgłoś
Avatar
mauser 2024-03-14, 23:02 1
a kto by dziś miał rzzuccaać jak połlowwa to peddaały i lewwaakkii
Zgłoś
Avatar
tomnbb 2024-03-14, 23:21 3
Do żadnej kadry nie powinno się powoływać sportowców, którzy nie mają obywatelstwa danego kraju od urodzenia. Tak jak Żuk nie powinien grać w Hisozani tak Oli w reprezentacji Polski
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-14, 23:39 2
Rojiiuy napisał/a:

Hehe, polaczek katoliczek nadal wierzy ze pan bucek go z błota zrobil. Powinienes do tej malpy tato mowic.



A Ty do przypadkowego pioruna uderzającego w kałużę.

Jeśli mam szukać Stwórcy, to trochę wyżej, niż ot tak przypadkiem wybuchło nic. Potm z kałuży wyewoluowało inteligentne życie tak po prostu... Więcej logiki i zaczniemy się rozumieć...
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-03-15, 0:28 1
^ "inteligentne" no weź nie przesadzaj.

A tego twojego stfurcę to kto stforzył?
Zgłoś
Avatar
marcintutbxl 2024-03-15, 0:49
W końcu poślizgnoł śię na tej skórce czy nie?
Zgłoś
Avatar
JebacPiSForever 2024-03-15, 0:57 1
Naoglądali się kreskówek i myślą, że numer ze skórką z banana zadziała.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-03-15, 4:43 1
Rojiiuy napisał/a:

Hehe, polaczek katoliczek nadal wierzy ze pan bucek go z błota zrobil. Powinienes do tej malpy tato mowic.



A ty jeżeli wierzysz w ewolucję trwającą tysiące lat, to właściwie jesteś tą małpą
Zgłoś
Avatar
Cosmo00 2024-03-15, 16:10 1
Czego innego spodziewać się po mieszkańcach Lubina w 2000r. populacja miasta tak mała że dochodziło tam do kazirodztwa
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-03-15, 22:06
motylekwbrzuchu napisał/a:

pan lewoskrętny jak się zbulwersował, że małpę bananami obrzucają



Oo pan prawiczek się odezwał, w dupie mam czarnego ale filmiki sprzed 20 lat to przesada
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-03-15, 23:32 1
He he, pamiętam tę akcję. Wrzasku było co niemiara. Nie pamiętam kto to był ten bambus ale kibole po czasie chyba mu wybaczyli i nawet zacząli go nazywać: "Czarnecki"... ja pierdolę, co za akcja!

He he, pamiętam tę akcję. Wrzasku było co niemiara. Nie pamiętam kto to był ten bambus ale kibole po czasie chyba mu wybaczyli i nawet zacząli go nazywać: "Czarnecki"... ja pierdolę, co za akcja!
Zgłoś
Avatar
zipi 2024-03-16, 7:08 1
dzięki temu ze byliśmy najwiekszymi rasistami w Europie, teraz mamy jeszcze spokój z murzynami , no ale do czasu, dzięki Tusek.
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-06-07, 20:09 1


Pamiętam tego banana. Pamiętam również jak lewactwo i reszta manipulatorów momentalnie rzucili się na tego wzgardzonego banana, całkowicie grzebiąc istotę problemu.
A można było kulturalnie jak śp. pan profesor...
Zgłoś