18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
Avatar
Mr.Benny 2013-06-20, 0:09 2
piwo dla gościa z samochodu, nie pierdoli się
Zgłoś
Avatar
w................a 2013-06-20, 0:37
śmietany gosciu, bohater lejący pijanych
Zgłoś
Avatar
Helmut 2013-06-20, 1:13 5
kurwa, do wszystkich w stylu "bohater lejący pijanych"

Jak się zjebaniec zachować po pijaku nie potrafi to czemu wpierdol ma nie dostać ?
Czepiał się to dostał wpierdol. Gówno mnie interesuje że najebany, że miał zły dzień czy koza mu nie dała.
Zgłoś
Avatar
solight 2013-06-20, 1:30
Taa i ty myslisz ze ten z auta byl trzezwy? Zaloze sie ze kierowca nawet i kierowca byl dziabniety. Swoja droga fajne szorty ma ten z auta haha
Zgłoś
Avatar
Sinus 2013-06-20, 1:37
Się chłopak w tańcu nie pierdoli. Widać że wiedział co robi, nie miał problemu żeby sięgnąć gościowi z buta na mordę. Trafili kozaki na większego kozaka.
Zgłoś
Avatar
Wasili666 2013-06-20, 2:12
Tak. To jest sadistic
Zgłoś
Avatar
Black Pitt 2013-06-20, 8:09
Miód na moje serce, piwo

evilmatt napisał/a:

Zastanawia mnie jaki procent ludzi, którzy coś ćwiczą robią to by sobie pocwaniaczyć i pospuszczać wpierdol pijanym/słabszym. Trochę trzeba mieć najebane w baniaku.



A co, kozaczyłeś po winku i był wpierdol???

Za darmo nie dostali, prosił gościu grzecznie o zejście, zapytał dziewczyny czy jakiś problem, jak by cieć siedział na dupie na tej barierce mógłby może zaliczyć wieczór do udanych.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-06-20, 9:27
Nie, ja jestem spokojnym człowiekiem i przemocy nie używam jeśli nie jestem do tego zmuszony.
Patrze na film i nie jestem pewien, czy za darmo nie dostali. Gościu poproszony o zejście zszedł, dziewczyny zapytane czy im pomóc odpowiedziały przecząco, kilka sekund gadki gdzie nie usłyszałem słowa zwiastującego bójkę, a potem gościu wysiadł, tamci wstali i spuścił wpierdol.
Zgłoś
Avatar
Tekwondo 2013-06-20, 14:20
nie pierdolcie bo widać ze chciał się z nimi lać, mógł spokojnie odpuścić, ale nie chciał
Zgłoś
Avatar
Gniecu 2013-06-20, 17:18
Takich cweli się zostawia dopiero jak zemdleje. Profit; możliwy reset
Zgłoś
Avatar
Czaja93 2013-06-21, 19:26
Poda ktoś link do tego filmiku na youtube? Ewentualnie tytuł 1 piosenki.
Zgłoś