18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
levy17 2012-06-09, 22:55
Ja i tak czekam na filmiki z 12 czerwca jak nasi im wpierdola za te ich sierpy i mloty

3:43 dziewczyna? niezle ja tam musial grubasek zmacac
Zgłoś
Avatar
Powstań! 2012-06-09, 23:01
Tragedia!
Czemu to jest w slow motion?
U nas chuligani w tym samym czasie otłukliby się ze trzy razy i jeszcze każdy nazbierałby po słoiczku jagód.
Zgłoś
Avatar
S................z 2012-06-09, 23:37
Się po krzakach biją, kleszczy nałapią...
Zgłoś
Avatar
dami3nko3 2012-06-09, 23:40
sroga dzicz !
Zgłoś
Avatar
Romand 2012-06-10, 8:05
Pozdrawiam wszystkich - to mój pierwszy komentarz tutaj, przed paroma chwilami się zarejestrowałem.

Niestety nie będzie miło - wszystkie komenty tego filmiku są po prostu głupie. Co wy macie przeciwko przyzwoitej walce? Właśnie tak się wychowuje normalnych mężczyzn - wyzwala agresję i chęć dominacji jednocześnie ucząc kontroli nad nimi. Od razu widać, że na filmiku nie ma żadnych fighterów tylko grupka dzieciaków - wcale bym się nie zdziwił gdyby byli z dobrej prywatnej szkoły a to co widać to zwyczajny element programu nauczania. Za kilkadziesiąt lat któryś z nich zostanie rosyjskim premierem, prezydentem, dowódcą armii albo prezesem koncernu i będzie w stanie pokonać i zdominować każdego wydelikaconego i spedalonego zachodniego "lidera".
Zgłoś
Avatar
xJokerx 2012-06-10, 10:41
krzyk123 napisał/a:

Czy ten grubas w czarnym z początku napieprza ... dziewczynę ?!


Na pewno ta "dziewczyna" ma fiuta.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-10, 12:04 1
"Są inne sposoby rozładowania agresji niż walka" i tego typu dziwne komentarze:
Prawiczek/dziewica nie rozumie przyjemności z seksu i do 1 (czasem dopiero 2 ) będzie to rozmowa z nim/nią jak ze ślepym o kolorach.
Osoby które nie trenowały sportów walki [kontaktowych nie jakiegoś semi-w chuj nie mogę cię dotkąć-kontakt], tudzież nie wygrały nigdy w żadnej bójce nie zrozumieją ile przyjemności sprawia danie komuś w mordę. Tak niestety jest normalny mężczyzna skonstruowany, że lubi dominować.

W temacie: zajebiście zorganizowana 'kulturalna' ustawka.
Zgłoś
Avatar
RegalKaskade 2012-06-10, 18:33
A co z polskimi ustawkami Wisly z Cracovia , Arki z Wroclawiem itp. ?!
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-06-11, 16:34
@oskar19 To akurat Ukraińcy.

@RegalKaskade A co od nich chcesz ?
Zgłoś