18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Przed pierwszym meczem euro2012 we Wrocławiu, przyjezdni kibice z Rosji, chodzili po wrocławskich ulicach z zakazanym w Polsce symbolem sierpa i młota na flagach.
12 czerwca natomiast, Ruscy przyjadą do Warszawy, aby zrobić tu sobie swój marsz i najprawdopodobniej podobnych symboli w Stolicy również nie zabraknie. Władze nie mają nic przeciwko temu...


Tymczasem polskie środowiska narodowe, planują przywitać "gości" w mniej tolerancyjny sposób.


Szykuje się ciekawy, pełen wrażeń dzień
Zgłoś
Avatar
Anonim91 2012-06-09, 2:22
ten żołnierzyk dobrze ją tam obracał
Zgłoś
Avatar
p................3 2012-06-09, 3:55
Tych wszystkich Polaków, którzy wyjdą 12 czerwca robić chryję przeciwko ruskim powinno się wywieźć do magazynu i pałować. Jak się wam ten znak nie podoba to dlaczego zamierzacie się stawić w miejscu, gdzie będzie nagromadzenie tej tematyki.

Ja nie mam nic przeciwko paradom gejów, feministek, narodowców, ruskich, hitlerowców itd. Dana grupa powinna mieć zapewnione bezpieczeństwo, brak kontrmanifestacji w tym samym momencie i powinna zapłacić miastu za zgodę do manifestacji+zapewnienie bezpieczeństwa+ewentualne zamknięcie ulicy. Tyle by było w praworządnym kraju i już.

Nie róbcie gnoju, bo jesteśmy gospodarzami i tak jak ich postawa świadczy o nich, tak nasza postawa o nas.
Zgłoś
Avatar
DiStefano 2012-06-09, 5:45
ehhh , macie problemy Humaniści pierdoleni
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-06-09, 8:05 11
Na meczu z Czechami:



Ponadto sporo się dzieje pod względem kibolskim w kraju [nie mówię o meczach] - CSKA Moskwa zaiste miło wspomina spotkanie z komitetem powitalnym w Łodzi [2 ruskich ciężkie KO]

Natomiast Angole [Stoke City] którzy w Krakowie poczuli się zbyt mocni zostali szybko sprowadzeni na Ziemię. [3 KO synów Albionu]
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-06-09, 9:30 5
Po chuj z nim dyskutuje....zobaczył rusków to skurwiel w mundurkurwie się wystraszył.
Ja pierdolę ileż trzeba poświęcić upokorzenia, "wyrozumiałości" dla strony rosyjskiej aby nie doszło do politycznych zamieszek. Jakby doszło do jakieś sprzeczki to i tak nasz Prezydent Ziemniak z Rudym powsadzali by naszych z polską flagą do pierdla niż rosyjskich pederastów.
Zgłoś
Avatar
Oberschlesier 2012-06-09, 9:52 2
moonset napisał/a:


Ja nie mam nic przeciwko paradom gejów, feministek, narodowców, ruskich, hitlerowców itd. Dana grupa powinna mieć zapewnione bezpieczeństwo, brak kontrmanifestacji w tym samym momencie i powinna zapłacić miastu za zgodę do manifestacji+zapewnienie bezpieczeństwa+ewentualne zamknięcie ulicy. Tyle by było w praworządnym kraju i już.



Mylisz się. O ile każdy może mieć poglądy jakie chce - może nienawidzić Żydów, Rumunów Polaków i życzyć im śmierci, o tyle propagowanie takich poglądów w przestrzenni publicznej powinno być zakazane. Propagowanie takich rzeczy powoduje że rozprzestrzenia się to jak zaraz i później banda idiotów maszeruje z sierpem i młotem.
Zgłoś
Avatar
owek 2012-06-09, 10:40 1
Przecież każdy z nich wie co sie działo w tej części Europy 20 lat temu i kurwa nie ma chuja nikt mi tu nie będzie biegał z czerwoną flagą, sierpem i młotem po stolicy. Oni sobie doskonale z tego zdają sprawę jakie to moze budzić tutaj emocje.

Powinni dostać instrukcje że nikt im tutaj nie zapewnia bezpieczeństwa za propagowanie komunistycznych symboli.
Zgłoś
Avatar
e................n 2012-06-09, 10:44 3
Nie są u siebie, więc powinni się dostosowac do nas, a nie my do nich. Więc sierp i młot nie są na miejscu, jak sie nie podoba niech "uciekają niezwłocznie" do swojego kraju. Jestesmy u siebie i to my mówimy co wolno, a co nie... Proste.
Zgłoś
Avatar
hornywojtek18 2012-06-09, 10:51
kurwa też mi chorąży
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-06-09, 10:51 5
Środowiska kibolskie, faszystowskie, nazistowskie etc. powinny połączyć swoje siły 12 czerwca i zrobić taki wjazd w tą paradę żeby im się raz na zawsze odechciało wpychać komunizm na Zachód.
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-06-09, 10:54 2
Jedno tylko mam pytanie, czy obywatele Rosyjskiej Federacji podchodzili do Was i mowili, ze" komuna ok" ? Samo korzystanie z symbolu jest do wybronienia w dwoch zdaniach. Natomiast akcje sprzeciwu, korzystanie z symboliki "PW"(chawal bohaterom) jest nawolywaniem do nienawisci i wy sie cieszcie, ze nie ma w polskiej policji madrej glowy, ktora ta sprawa byk sie zajela. Nie jestem zwolennikiem Rosjan, czy Niemcow - jak zapewne waska intelektulanie, grupa czytajacych pomysli, po prostu mysle zdroworozsadkowo. To jest dla picu, zwyczajnej frajdy, a nie po to by kogos obrazic.NIestety mentalnosc polactwa nie zmienila sie od opisywanej przez Gombrowicza
Zgłoś
Avatar
Clint_Eastwood 2012-06-09, 11:09
Jest taka sprawa że jeśli Polski kibic,tudzież turysta wyciągnąłby Polską flagę na placu czerwonym to niezależnie od wieku,płci etc dostałby wpierdol przy oklaskach tamtejszej milicji.
Prawda jest taka że rząd nadstawia dupy ,każdą porażkę dyplomatyczną jak chociażby Obama,ta żydówka której nazwiska nie chce nawet znać jest w stanie przekuć w nie wątpliwy sukces MSZ,oczywiście przy heroicznych staraniach telewizji.
Nie popieram żadnej opcji politycznej dostępnej na scenie ale myślenie nie boli,nie wszystko a raczej prawie nic co leci wieczorem w faktach czy innych programach jest prawdą...
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-06-09, 11:12
chuj z tego ze mnie to denerwuje, bardziej mnie to zasmuciło mam nadzieje że kiedys Polska znów będzie silna
Zgłoś
Avatar
ccrossfire 2012-06-09, 11:21 9
@surkan
Kod:
Kolejna prowokacja ciemnogrodu prawicowego którzy są jeszcze większym niebezpieczeństwem dla wolności.


Skonczylem budownictwo na pwr, teraz zajmuje sie teoria kwantow. Jestem prawicowcem, ale jeszcze bardziej narodowcem (wiec narodowy socjalizm przeboleje). I ty smieciu nazywasz mnie i doktorow / profesorow podazajacych tym nurtem, ciemnogrodem? Ludzie twojej mentalnosci sprawuja rzady w tym biednym kraju od wejscia Stalina. To oni zrujnowali nasze panstwo, zrownali honor z ziemia, oszczali tozsamosc narodowa i podzielili narod na 3 obozy, wiec jak dla mnie, to kazdy naiwny gogus wierzacy w postepowosc i dazenie do rownosci i ultratolerancji nalezy do ciemnogrodu (cos jak naiwna 14 latka stwierdzajaca, ze jej starzy nie wiedza nic o zyciu). Ja cos soba reprezentuje i moje poglady podziela wiele wyksztalconych osob, a ty? Kim ty wogole jestes pajacu? Absolwentem asp? Wstyd mi, ze takie 0 smie nazywac sie Polakiem.

PS, panie wyksztalcony z wielkiego miasta, jasnogrodzki. Prawica to cos innego niz ruch narodowy. Wpisz w yt prawica a lewica, z pewnoscia szybko znajdziesz definicje tych zwrotow. Odnosza sie do gospodarki, ty zas jako przedstawiciel wspolczesnego oswiecenie o tym nie slyszales. Wstyd.
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-06-09, 11:22
nie dać ruskom pluć sobie w twarz tak jak to robią te kurwy służalskie z rządu!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie