18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
PoMaluchu 2013-08-27, 23:34 3
W swoim życiu ubiłem dwie kury i szczerze mówię, że nigdy więcej.
czemu?
- żona nazwała mnie mordercą, ale to chuj
- serce mi się krajało jak Gienia( bo tak nazwaliśmy kurkę) patrzyła na mnie swoimi ślepkami i skrzeczała coś pod dziobem.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-08-28, 0:10 2
Kiedyś jak byłem mały i midszkałem na wsi to pewnego lata jak wykluły się kurczaki to ok 10zmiażdżyłem cegłami- brałem 2cegły, między nhe kurczaka i jebudu. Chbiałem zobaczyć co mają w środku, a myślałem, że każdy ma coś innego... Do dziś się tego wstydze, szkoda, że nie ubíegł mnie ojciec, z dzisiejszej perspektywy żałuje, żd nie dostałem porządnegń wpierdolu przed tym(no ale skąd ojciec miał wiedzieć)... Rozpierdolone kurczaczki rzucałem w pokrzywy
Zgłoś
Avatar
^50Cent^ 2013-08-28, 0:41 1
Ubój rytualny pełną gębą
Zgłoś
Avatar
Rusznic 2013-08-28, 1:09
Pff też mi coś, widze gimbaza na wieś pojechała zobaczyć jak się towar do KFC robi. Nawet słabo jej poszło bo na 3 cięcia.
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-08-28, 1:20 1
Mhm rosołek pewnie zajebisty był. Kura swoja to i rosół zajebisty. Sam ostatnio jadłem taki. Zajebisty smak. A mięsko z takiej kurki pycha. Nie to co z marketów i to jeszcze z przeceny.
Zgłoś
Avatar
domat1 2013-08-28, 9:23
nie rozumiem o co chodzi, na wsi sadole chodzący w rurkach nie byli?
Zgłoś
Avatar
mandel9 2013-08-28, 17:00
Rusznic napisał/a:

Pff też mi coś, widze gimbaza na wieś pojechała zobaczyć jak się towar do KFC robi. Nawet słabo jej poszło bo na 3 cięcia.



powiedziała że źle trafiła xD
Zgłoś
Avatar
Herhard 2013-08-28, 17:30
Jako ośmiolatek takie rzeczy oglądałem na wakacjach,ale nic nie przebije ubijania cielaka... Chyba dlatego mam tu konto
Zgłoś