18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Oskarek 2009-11-09, 20:03
wystarczy miec program DOwnloaderHelper i sobie sciagasz
Zgłoś
Avatar
Perlo 2009-11-09, 20:54
wystarczy wcisnac ctrl U w operze i link do filmu sie znajdzie do sciagania , ale nie o to m chodzilo jak juz pisalem
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-11-09, 21:01
no ci skejci chyba opanowali krav magę, wiedzieli, że deska może nie służyć tylko do jeżdżenia. swoją drogą przesadzacie z tym przerażeniem wobec dresów. znam wielu i jakoś nie spuszczają wpierdolu każdemu kogo widzą. tak jak skin skinowi nierówny, tak samo dres dresowi.
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-11-09, 21:13 2
Scarlet napisał/a:

... tak jak skin skinowi nierówny, tak samo dres dresowi.


no tak jedni posiadają bardziej wypasione dresy

Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-11-09, 21:21 1
hahaha, pumba rządzi też chcę taki ^^
Zgłoś
Avatar
D................r 2009-11-09, 21:54
Oskarek napisał/a:

wystarczy miec program DOwnloaderHelper i sobie sciagasz



a dawałem temat już w klopie dla wszystkich na ten temat troszcząc się o Waszą chęć ściągania filmików, mp3, czy flash'ów

Filmik Wymiata
Sk8 is great
Btw: sam śmigałem wiele na desce mając wiele do czynienia z Sk8tami, dalej z grafficiarstwem...
i powiem, że u Skejta trzeba sobie czymś zasłużyć na wpierdol
no ale wiadomo...są osobniki niszczące prawdziwą ideologię owej subkultury
Zgłoś
Avatar
Dartam 2009-11-09, 22:24
No i gdzie oczywiście tyle debili? No jasne, że w Rosji...
Zgłoś
Avatar
mrbryk 2009-11-10, 1:08 1
ja powiem tyle: nie popieram, ale niech sie odwala od sportow, w ktore i czarny, zolty, bialy czy zielony pokazac cos potrafi! tutaj trzaeba sie znac co i jak zrobic i tyle.
Zgłoś
Avatar
Caehar 2009-11-10, 7:41 1
Jak oglądam ten filmik to ciężko jest powiedzieć czy to był napad skinheads na deskarzy i czy to w ogóle byli skinheadzi, bo widzimy dokładnie tylko jedną osobę, nie wszyscy co noszą dżinsy i lotniczą kurtę są skinheadami. Ja się trzymam z łysymi i powiem Wam szczerze, że są wporządku. Często jest tak, że to właśnie skinheadów ktoś zaczepia bo nagle po wypiciu paru piw z grupą kolegów staje się zagorzałym antyfaszystą. Takie jest moje zdanie
Zgłoś
Avatar
Kura 2009-11-26, 13:49
Dobra i ja znam wielu skinheadów, panczurów itp wariatów. Są oczywiście skrajne przypadki debilstwa, ale i tak w 99 % wypadków najgorsze są drechy.
Problem ma wiele twarzy a Grauper jesteś chyba jakiś ograniczony. Sk8ry nie napierdalają ludzi bez sensu, jak ich agresywni przeciwnicy. Ogólnie chodzi o gównażerię i leczenie kompleksów. Choć poznam cię z moimi znajomymi z rowerków, deski i snowaboardu a wieczorem z moimi Oi'ami... ciekawe co powiesz
Zgłoś