18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Rosyjska wściekłość
metal15 • 2012-03-22, 23:48
Porządny dokument z 2006r przedstawiający walkę Rosjan z "obcokrajowcami"; polecam całość , u nas dzieje się to samo
cz.1


reszta w komentarzach

Zgłoś
Avatar
miedziak 2012-03-24, 17:24
no i mimo że nie przepadam za skinami to jednak trzeba pamiętać że są różne odmiany skina i choć praktycznie nie różnią się od siebie wyglądem zewnętrznym to mogą się zachowywać naprawdę różnie, więc nie każdego skina trzeba się bać, no a przynajmniej do puki nie zacznie się śpiewać głupiego hasła "punk's and skin's united wins!"
Swoją drogą naprawdę uwielbiam takie tematy i czytać komentarze w nich, szczególnie jak padają w nich nieco mniej populistyczne komentarze. Sam uważam się za antyrasistę i antyksenofoba, ale trzeba pamiętać też, że nie tylko biali ludzie bywają nietolerancyjnymi rasistami. Bo później może się okazać że ludzie w dobrej wierze ludzi protestujący przeciwko dyskryminacji mniejszości etnicznych i seksualnych, są gonieni przez pierwszych za wspieranie drugich.
Zgłoś
Avatar
Konkin 2012-03-24, 17:32 1
@up
Zdrajca rasy. Dzwonie po B&H/C18.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-03-24, 17:45 3
Ktoś napisał, że my to samo robimy z Anglią. Różnica jest taka, że nasza kultura nie różni się skrajnie od kultury angielskiej - praworządny Polak myśli takimi samymi kategoriami moralności jak praworządny Anglik.
Nikt nie będzie Ukraińca czy Białorusina z pałą gonił nawet jeśli zrobi się ich połowa narodu bo oni się dopasują, w OSTATECZNOŚCI jakby 'zukrainizować' Polskę to też się odnajdziemy.
Gorzej jak odjebią nam islamy kalifat ze swoim zupełnie innym postrzeganiem rzeczywistości. Poza tym mała grupka Ukraińców zasymiluje się z Polakami w 100% już w drugim pokoleniu. Arabowie i inni tworzą getta.
Zgłoś
Avatar
chudzik2145 2012-03-24, 18:12 4
Tak już jest i będzie, jak jest gdzieś dobrobyt to każdy tam zapierdala nawet Polak każdy chce żyć w luksusie. Każdy myśli ze mu się należy, ale niech każdy weźmie się za swoje państwo, Czeczen Ruski Plak Nieniec każdy żyje po swojemu nikt nie będzie tolerował pasożytów, czemu Ja, Niemiec, Rusek, Francuz, Anglik,czy Czeczen mamy tolerować przybyszy nie potrafiących docenić gościnności. Jak jesteś u mnie zachowuj się, nie potrafisz wypierdalaj, wszyscy myślą ze jak wyjada to są już innego obywatelstwa a to gówno prawda jak żeś gościem w danym kraju zachowuj się jak gość a nie starasz się wpierdolić swoje wartości w inną kulturę i myślisz że żeś pępkiem świata. Nie miej pretensji do kogoś kto cię wypierdolił a do swojego państwa i do siebie że nie umiecie zachować ładu i składu. Zasada prosta Gościa uraczę gościnnością wroga poczęstuje kosą.
Zgłoś
Avatar
Lafirynda 2012-03-24, 18:18
Wlasnie przez takiego bongmana i innych nie chce mi sie zyc w polsce . Przyjechalem z planem rocznym , w sensie - wroce do kraju , zostane na rok i zobacze co osiagnalem . Po 3-4 miesiacach zaczalem sie uczyc kolejnego juz jezyka obcego i najdalej za pol roku wyjezdzam w swiat . Przez ten czas co tu bylem pracowalem w biurze i takie tam . Odnosze wrazenie , ze kazdy , kto mial leb na karku i potrafil sie nauczyc jezyka obcego wyjechal . Zostaly miernoty z kompleksami . Nie mowie , ze wszedzie , ale nie trzeba sie wysilac aby sie z tym spotkac , z wszechobecna zazdroscia , zawiscia itd . Nie jestem kompatybilny z ciasnota umyslowa .
Zgłoś
Avatar
wmordalkopat 2012-03-24, 18:25 1
@up
grupka Ukraińców zasymiluje się z Polakami w 100% już w drugiej flaszce
Zgłoś
Avatar
jasiekn 2012-03-24, 18:26
@up
Ty z własnym mózgiem nie jesteś kompatybilny, pisać się naucz, a nie języków obcych.
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2012-03-24, 18:43
Konkin napisał/a:

Powinni puścić swoim obywatelą nagrania



Powiedz teraz na głos kilka razy 'obywatelą' akcentując końcową literkę "ą" i jak wykonasz tę czyność to pomyśl jak głupi jesteś.
Zgłoś
Avatar
sinjids 2012-03-24, 19:30 1
Pamiętam jak na osiedlu kumpla zamieszkała mongolska rodzina. Gdzieśtam pracowali, na początku siedzieli cicho, u siebie to ich nikt nie ruszał, nie żeby od razu jakaś sympatia, bo krzywo patrzyli, no ale ogólnie to dawano im spokój. Pewnego razu bracia w wieku ok. 17-20lat mongolscy po wypiciu czegośtam z miejscową młodzieżą (pili razem) się posprzeczała, doszło do bójki i jeden z "naszych" dostał po pysku. W odwecie mongołów dotkliwie pobito, no i jeszcze poszedł mołotow w ich stary samochód. Później niezła afera była, a mongołowie uciekli gdzie pieprz rośnie.
Zgłoś
Avatar
Lafirynda 2012-03-24, 21:55
@jasiekn
Wciskanie alta tylko po to , abys mial przyjemnosc zbyt malo mnie stymuluje , rozumiesz ?
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-03-24, 22:43
Zalewają nas to jasne... Miałem kiedyś taką sytuację, że na osiedlowym orliku przyszło 2 murzynów i powiedzieli "cześć". Nie odpowiedziałem od razu, bo po prostu ich nie znałem, a oni do mnie z mordą "Co nie odpowiesz mi, bo jestem czarny, rasisto pierdolony?" No i jak tu ich lubić i tolerować. Jak bym był niemiły dla murzyna, nie ze względu na kolor skóry, lecz dlatego, że jest złym człowiekiem i po prostu mnie wkurwia jego ryj czy zachowanie to i tak bym był osądzony o rasizm, a jak by było odwrotnie i to było by to normalne.
Zgłoś
Avatar
mjolnir 2012-03-25, 12:10 1
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań" tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
falkon 2012-03-25, 16:07 1
A Obejrzeliście całość? Cz. 3 - Zamordowali 8-letnią dziewczynkę (11 ciosów ostrym nożem), komentarz - dostała to, na co zasłużyła!
Pokopało was? Zabijać dzieci?
Po to chyba większość, jeśli nie wszyscy, rozmyśla jak ograniczyć islamską imigrację, żeby do takich rzeczy nie dochodziło... Nie rozumiem więc, jak można pochwalać takie działania??
Jeśli Polska ma być bezpiecznym krajem, to nie można dopuścić aby na stałe osiedlały się tutaj tysiące religijnych (i innych) ekstremistów ale też sami nie powinniśmy się stać bandą morderców. Kto raz wszedł na taką ścieżkę, to już z niej nie wróci, nawet jeśli zabijemy już wszystkich Żydów, czarnuchów, arabów itp. Następni będą studenci, okularnicy, mańkuci, staruszkowie i Bóg wie jeszcze kto.
Nie chcę tutaj islamskich terrorystów, z tego samego powodu z jakiego nie chcę byśmy sami stali się takimi terrorystami.
Akceptować mordowanie 8-letnich dziewczynek, chryste panie... A pedofila, to pewnie do gazu byście dali, nie? Widzę dysonans.

Ktoś tu dobrze napisał, że nie chodzi o odmienność rasową, a kulturową. Jakie ma znaczenie, czy ktoś jest murzynem jeśli pi razy drzwi przestrzega tego samego kodeksu moralnego? Podziękowałbym za to na przykład muzułmańskiemu kierowcy, który z uwagi na psa przewodnika nie wpuści niewidomej kobiety do autobusu. W każdym razie, gdy zaakceptujemy barbarzyństwo wśród swoich, to równie dobrze możemy sprowadzić do kraju kanibali, też będą pasować.
Zgłoś
Avatar
KARAKOL 2012-07-10, 15:29
kiedy się ten świat obudzi i ich wypierdoli w kosmos
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-07-10, 15:42 1
Kurwa ten sweter Dlaczego akurat BMW?

Ja myślę, że za niewinność ich nie wypierdolili, kolorowi musieli ludziom za skórę zajść - oni to potrafią.
Zgłoś