18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Rosyjski baseball
MisDetonator • 2021-06-17, 16:34
Według statystyk, w rosji na jedną sprzedaną piłkę do baseballa sprzedaje się 500 000 kijów. Dzięki wciąż rosnącemu popytowi wśród kierowców, kije można kupić nawet w salonach samochodowych.



Nie wiem kto ani za co (ktoś przetłumaczy?) ale wiem że lekcję zapamięta na długo (zakładając że nie zakopali go od razu w tym lesie).
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-06-18, 1:08 1
Robimy zrzutkę na takie pałki do Brazylli i załączamy ten film w formie instruktażowej! Będzie co oglądać!
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2021-06-18, 1:14 7
Myślę że z tej piniaty to jedyne cukierki co wypadły to kasztanki.

Zgłoś
Avatar
PeteN88 2021-06-18, 3:02 5
nono12 napisał/a:

Jakiś fejk. Przecież tyle ciosów prawdziwym kijem to już dawno zgon. A ten się turla po tej ziemi bez problemu.



Sam jesteś kurwa fejk. Nawet nie wiesz jakie ludzkie ciało jest wytrzymałe. Takim kijem nawet jak się mocno zamachniesz nie rozjebiesz kogoś jednym ciosem. Sam kij jest za lekki i za krótki. A jak wiadomo energia kinetyczna = masa x prędkość ²/2
Zgłoś
Avatar
Hiperion 2021-06-18, 8:16
PeteN88 napisał/a:

Sam jesteś kurwa fejk. Nawet nie wiesz jakie ludzkie ciało jest wytrzymałe. Takim kijem nawet jak się mocno zamachniesz nie rozjebiesz kogoś jednym ciosem. Sam kij jest za lekki i za krótki. A jak wiadomo energia kinetyczna = masa x prędkość ²/2



Dokładnie, szczególnie że nie dostał w głowę
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2021-06-18, 11:48
Widac ewidentnie ze chlopaki sie bawią w jakas dziwna rosyjska zabawe.. cos jak nasz smingus dindu muffin puffin dingus .XD jakby chcieli chopoka zabic to kilka uderzen w glowe zalatwilo by sprawe. A tu ewidetnie widac jakies tradycje wielknocne - rozbij jajko a wnawyleci nagroda .XD .XD. tym bardziej ze jajko bierze czynny udzial w zabawie i nie protestuje .XD
Zgłoś
Avatar
Uharibifu 2021-06-18, 20:54 1
nono12 napisał/a:

Jakiś fejk. Przecież tyle ciosów prawdziwym kijem to już dawno zgon. A ten się turla po tej ziemi bez problemu.



jesteś pierdolonym debilem.. nie chodź głosować.
Zgłoś