18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
razak 2019-01-05, 16:22 2
Sy_lwia napisał/a:

Nie rozumiem za chiny co mówią, ale fakt faktem laska przegięła z tym zrzuceniem jedzenia. Tylko czy to powód aby uderzyć w twarz kobiete?

Nie. Zdecydowanie każdy facet który w takiej sytuacji podnosi ręke na kobiete to jebana pizda, ciota, chuj, piłkarz i motopizda. Kobiecie wypłaca się takiego liścia podczas podduszania jej w trakcie sexu bo to kocha. Nawet jeśli mówi, że tego nie kocha to kłamie. Tej powinien napluć w pysk
Zgłoś
Avatar
mesjans 2019-01-05, 16:28 2
Mniej więcej tłumaczenie:
On: nie szturchaj mnie palcem
Ona: nie krzycz na mnie
On: Trzeba ze sobą rozmawiać
Potem leci talerz z szamą i soczysty liść.
Zgłoś
Avatar
Smalecdrobiowy 2019-01-05, 16:28 1
to samo bym zrobił kurwie
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2019-01-05, 16:43 2
Za płatki

Zgłoś
Avatar
TB303 2019-01-05, 16:43 7
Smalecdrobiowy napisał/a:

to samo bym zrobił kurwie


Jak każdy boiskowy, kibolski patol.
Zgłoś
Avatar
adax88 2019-01-05, 16:58
Nie wiem co jest w tych ruskich gąskach, ale mega mnie kręcą. Jestem chyba jebnięty
Zgłoś
Avatar
s................s 2019-01-05, 17:01 6
"Ustawa, którą Władimir Putin podpisał na początku ubiegłego roku, miała "wzmocnić rosyjską rodzinę" poprzez usunięcie przemocy domowej z kodeksu karnego. Cały świat grzmiał wtedy z oburzenia, że Rosja depenalizuje przemoc, gdy okazało się, że sprawca znęcania się nad rodziną będzie mógł mieć postawione zarzuty dopiero wtedy, gdy zdarzy się to dopiero co najmniej drugi raz w ciągu roku.

– W tradycyjnej, rosyjskiej rodzinie, relacja między dzieckiem i rodzicem, jest zbudowana na autorytecie rodzica. Jego postawę zaś, stanowi siła. Prawo powinno wspierać tradycję – broniła ustawy w parlamencie Jelena Mizulina, ultrakonserwatywna szefowa Komisji ds. Kobiet, Dzieci i Rodziny.

Od tamtej pory minęły już niemal dwa lata. Co tak drakońskie prawo zmieniło w Rosji? Widać to już w statystykach. W 2016 roku w całym kraju było ponad 65 tys. zgłoszonych przypadków przemocy domowej. W 2017 – o 30 tys. mniej. I to wcale nie dlatego, że przemoc w rodzinie zaczęła znikać."


Dlatego podejrzewam, że to nawet nie musi być wcale wyreżyserowane. Ot, taki folklor tego kraju A to już nie pierwsza wrzuta z ruskiego Big Brothera, gdzie ktoś jakąś Tanią zamiata podłogę.
Zgłoś
Avatar
marinis 2019-01-05, 17:05 1
razak napisał/a:

Kobiecie wypłaca się takiego liścia podczas podduszania jej w trakcie sexu bo to kocha.


Podduszanie i bicie w twarz to chory idiotyzm.

Co innego uderzanie w tyłek, w piersi czy po cipce.
Zgłoś
Avatar
jehehej 2019-01-05, 17:12 2
dobrze jej jebnał
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2019-01-05, 17:21
@TB303 a ty nigdy nie wywaliłeś jedzenia do śmieci, taki chuj, dam rękę za to że coś wyjebałeś
tak na marginesie same kozaki tu, tylko by napierdalali laski po pysku i to kurwa za płatki, albo koleś nie panuje nad emocjami które tu jakieś wielkie nie były, albo jest pizdą co leje laski, ciekawe jak by tam koleś jego postury siedział czy też by to zrobił ? a tym co tak się podoba niech swoje baby tak leją, to albo dostaną kosę przez sen albo odciski od walnie kapucyna
Zgłoś
Avatar
Heathen 2019-01-05, 17:48 1
Klikam cały czas w 0:07.....ten jej głupkowaty uśmiech i pewność siebie spotkała się z soczystym plackiem^^
Epickie:D
Zgłoś
Avatar
lm65 2019-01-05, 18:53
Za dużo oglądała Magdy Gessler
Zgłoś
Avatar
pawrzy 2019-01-05, 20:59 1
Sy_lwia napisał/a:

Nie rozumiem za chiny co mówią, ale fakt faktem laska przegięła z tym zrzuceniem jedzenia. Tylko czy to powód aby uderzyć w twarz kobiete?

Papież
Zgłoś
Avatar
piotrj3 2019-01-05, 21:13
Zgłoszonych przypadków przemocy domowej != słusznie zgłoszonych.

Pytanie ile postawiono wyroków za przemoc domową.
Zgłoś
Avatar
mesjasz19 2019-01-06, 0:11
Jakby facet ją uderzył to mogłaby zrobić donos na policję i cyk 2 latka za pobicie. Ale to nie facet przecież, to jakaś pizda.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie