18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:14
Rosyjski chirurg
ODkarzacz • 2012-06-23, 23:06
'Pewnego razu pan Zasukhin nabawił się poważnego zapalenia płuc. Całe jego lewe płuco przestało funkcjonować i zaczęło się rozkładać. Chirurdzy ze szpitala w Wołgogradzie regularnie czyścili płuco wypompowując z niego płyn, co wiązało się z ciągłym rozcinaniem i zszywaniem pacjenta.

Nikołaj Fetisow, jeden z chirurgów, wpadł na pomysł, aby trochę ulżyć choremu.
"Poszedłem na znajdujący się w pobliży rynek i kupiłem 20-centymetrowy zamek błyskawiczny od jakiegoś dziadka."

Zamek został wszyty w ciało pacjenta (operacja trwała 3 godziny). Pan Zasuchin śmieje się, że w czasie czyszczenia wygląda to, jakby lekarz rozpinał normalną kieszeń. Zabieg czyszczenia dzięki temu rozwiązaniu jest bezbolesny.'

Trzeba być rosyjskim chirurgiem żeby coś takiego wymyślić, a oto i pacjent.
Zgłoś
Avatar
Heilotes 2012-06-24, 0:39 1
Zaden fejk normalna procedura chir czesto w ropniach ktore trzeba oczyszczac czy tak jak tutaj gdzie bylo duzo martwicy
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-06-24, 0:49
ludzie o co sie spinacie, ja wchodzę tylko na sadola i chuj mnie to obchodzi, że to jest z jakiejś innej strony, na demotywatorach czy kwejkach tez zadajecie takie durne pytania czy tylko na sadolu?
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-06-24, 1:28
Heilotes napisał/a:

Zaden fejk normalna procedura chir czesto w ropniach ktore trzeba oczyszczac czy tak jak tutaj gdzie bylo duzo martwicy



Spotkałeś się z terminem aseptyka?
Zgłoś
Avatar
ODkarzacz 2012-06-24, 2:12 1
oskiboski napisał/a:



Spotkałeś się z terminem aseptyka?



A ty się spotkałeś ? Uważasz, że gość lata sobie z tą kieszenią na wierzchu po plaży czy coś ? Spotkałeś się z terminem opatrunki ochronne ?
Zgłoś
Avatar
Domb3k 2012-06-24, 10:14
A co to jest ten Joe Monster?

Widać , że Rosyjska myśl medyczno-technologiczna przewyższa wszystko , oni są po prostu genialni w wymyślaniu tego typu pierdułek , które jednak są czasem nie do zastąpienia.
Zgłoś
Avatar
kom5 2012-06-24, 10:26 2
Ha ha ha stwierdzenie "Poznaj moje wnętrze" i "Otworzę się przed tobą" nabiera nowego znaczenia
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2012-06-24, 11:47
@wsciekly bimgus
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-06-24, 12:27
Tak a żebra tez na zamek ma?
Zgłoś
Avatar
Virginanusripper 2012-06-24, 13:56 1
LarryFoulke napisał/a:



Kurwa - nie wiem ile razy musicie to czytać - do łba za daleko?
Nie każdy przegląda basha, kwejka, joe monster, 4chan, życieiśmierć, itd. itd.



Wystarczy ,że Ja przeglądam . Odmówisz dziesiątek różańca w pokucie za swoją ignorancję .
Zgłoś
Avatar
ODkarzacz 2012-06-24, 14:38
nanab napisał/a:

Tak a żebra tez na zamek ma?



Ma na zamek przestrzeń między żebrową
Zgłoś