18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
bioder 2013-07-30, 23:41
major1986 napisał/a:

takie wychowanie było by dobre a nie że gimbusi robią co chcą


Jeżeli kolega o 10 lat młodszy tak twierdzi, to ja spierdalam na "dlastarychchujów.com" ...
Zgłoś
Avatar
zypon 2013-07-31, 7:51 1
tylko idioci myślą, że bicie dzieci ma na nie pozytywny wpływ. Wiem z doświadczenia własnego, kolegów z dzieciństwa i rówieśników ze szkoły, że ci którzy byli napierdalani przez rodziców w ramach tzw. "surowego wychowania" to były zazwyczaj najgorsze bandziory w szkole, które w ogromnej większości przypadków naprawdę źle skończyli. Ja nigdy nie byłem uderzony, większość moich kolegów (z tego co mówią) również i jesteśmy porządnymi ludźmi. Przez ciosy dzieci się uczą, że argument siły jest najbardziej skuteczny i później to przenoszą na kontakty z innymi ludźmi. Mi w domu tłumaczono dlaczego coś jest złe a dlaczego dobre, dlatego mam świadomość, że należy postępować tak a nie inaczej nie dlatego że grozi mi wpierdol tylko dlatego że tak jest właściwie. Nie byłem święty, ale mi wystarczyło że mama lub tato mi powiedział, że się na mnie "zawiódł" lub, że "to co zrobiłem jest haniebne" i ja wiedziałem, że źle zrobiłem. Dziecko bite jak zrobi coś złego dostaje wpierdol ale tak na prawdę nie rozumie dlaczego zrobiło źle bo KAT tego nie tłumaczy. Następnym razem zrobi coś złego tak żeby się o tym nie dowiedział ten co spuszcza wpierdol. A jak gówniarz dorośnie i będzie większy od rodzica to wtedy rodzic dostanie wpierdol TADAM !
Zgłoś