18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Rosyjski streamer znany jako OfseT zmarł podczas grania w Escape from Tarkov. Transmitował na żywo na YouTube, a ostatnio na Trovo. 27 kwietnia OfseT jak zwykle komunikował się z publicznością i grał na żywo. Nagle złapał oddech, po który przestał wykazywać oznaki życia. Publiczność zareagowała na incydent, znalazła krewnych mężczyzny na portalach społecznościowych, który wezwał karetkę. Niestety, kiedy przybyli, mogli jedynie stwierdzić śmierć streamera. Miał 49 lat stary."

Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2022-05-02, 16:58
kierownikmasarni napisał/a:

Czyli wyjebali cie z roboty, masz syfa i jeszcze nie umiesz kupować online.



nie wkurwiaj sie, ze twoja mama Agnija dorabiala sobie przy ekspresowce z roboty mnie nie wyjebali, napewno ukrainiec by mnie nie zastapil rozczaruje cie - nie pracuje dla nikogo. Kupowac potrafie i dlatego wiem o tych wszystkich nieudolnych banderowskich przekretach pajacu.

kris1978 napisał/a:

Pisz za siebie. Nienawidzę ukrów, za to co robili banderowcy. UPA wymordowała w chuj Polaków i powinniśmy pamiętać o tym, tak samo jak o Katyniu. Zresztą kacapów też nienawidzę, ale nie dlatego że państwo mi każe, tylko dziadek mi to wpoił, bo w czasie wojny miał z nimi do czynienia i zawsze powtarzał, że większych świń nie widział.
Ale popierał wojnę i putina jak prawie 80% kacapów. Niech zdycha w piekle.



ja nienawidze ukraincow tak samo jak ruskich cweli bo to ta sama krew ale wkurwia mnie jak debile pojebani przyklaskuja kiedy trwa zasiedlenie Polski ukrami :/ teraz niektore pajace nie widza problemu. Jak wyrosnie roszczeniowe, wychowane w nienawisci do Polski pokolenie, poroba sie bandy wtedy kurwa moze jeden z drugim przejrza na oczy....
Zgłoś
Avatar
miedzianek 2022-05-02, 19:51
ucieka przed poborem
Zgłoś
Avatar
buhmaher 2022-05-02, 23:44
czytam te komentarze polaczkowe i wierzyć mi się nie chce ,że aż tylu idiotów w tym pięknym kraju żyje ....
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-05-03, 17:10
Kolejnego mniej. Z każdym martwym orkiem jesteśmy bliżej pokoju na świecie
Zgłoś
Avatar
JackCola 2022-05-04, 10:41
jednego upadlinca mniej
Zgłoś
Avatar
mieszał 2022-05-04, 21:30
Halman napisał/a:

bayraktar mu w dupę



Oj Helmansik, Ty to jak coś zapierdolisz to już zapierdolisz. Brawo.
Zgłoś