18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
bahama_mama 2010-12-11, 16:09
stare jak suty Mahometa ;]
Zgłoś
Avatar
feranos 2010-12-11, 16:10
W sumie, może bym sobie coś takiego zrobił, na każdym głośniku przy 5.1 tylko, że kondony są "chujowe", możby coś lepszego wymyśleć... np, no nie wiem lampki bożonarodzeniowe!, albo jarzeniówki, albo płonącego kota... Aż się romarzyłem.
Zgłoś
Avatar
Bagmen 2010-12-11, 16:20
Ja też takie chce!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Rezor 2010-12-11, 16:40
Ale czy to bezpieczne?
Zgłoś
Avatar
dzikos 2010-12-11, 16:49
bahama_mama napisał/a:

stare jak suty Mahometa ;]



Zgadzam się, ten filmik krąży po necie już kilka lat. I szczerze wątpie żeby to była robota ruskich. Jakaś głupia rzecz=ruscy.
Zgłoś
Avatar
haotyczny 2010-12-11, 17:41
ach ta ruska technologia
Zgłoś
Avatar
A................l 2010-12-11, 18:07
KNT napisał/a:


Nasz kraj jest pełen ekspertów, aż dziw że nie jesteśmy światową potęgą.


Sam Hitler w "Mein Kampf" napisał że polaczki to najsprytniejszy i najmądrzejszy naród z jakim przyszło mu się zmierzyć, ale Hitler bardzo omylny był.
Zgłoś
Avatar
edep 2010-12-11, 19:34
tylko w rosji buduja glosniki dla gluchoniemych
Zgłoś
Avatar
squorpion 2010-12-12, 11:17
o niczym innym nie marzyłem jak postawienie dwóch kondomów na biurku, ale to fajnie wygląda, i modnie i w ogóle, jak byłem młody, to miałem na szafie dwa światła, jedno od malana drugie od syreny, a w nich po 15 diod, i podpięte to pod kompa, zasilaniem do tego było stare radio unitra, a głośniki normalnie z suba miałem, mogłem moc światła regulować i głośność osobno

sory, nie moge juz edytować, przeczytałem dziś i widze że napisałem tak jak by mi się to podobało a ni hvja tak nie jest!!!!
Zgłoś
Avatar
bylewolne 2020-10-09, 2:05
Dannyk napisał/a:

wiedziałem, że zaraz znajdzie się ekspert od nakładania kondomów na diody LED



Przynajmniej ekspert nie napisał dioda Led. Chociaż też nie napisał Led.. Może wystarczy schottky'ego?
Zgłoś