18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Siadło - teraz popularne
Avatar
Mystical user 2011-07-13, 1:59
I dobrze zrobili. Do mnie jeden na przystanku tak spróbował się doczepić. Nie cackałem się
Zgłoś
Avatar
x................n 2011-07-13, 3:21 1
na koniec kulturka musi być
Zgłoś
Avatar
Powell 2011-07-13, 3:33 6
Ja pierdolę! Jak czytam komentarze niektórych zjebów to aż mi wstyd że mam zapędy rasistowskie... Niektórych ras nie lubię ale pod kątem ich kultury i religii za to na co pozwalają i na co nie, a nie ze względu na kolor, a połowa z was pierdoli "jebać żółtków" bez powodu. Jak chcecie być fajni to weźcie się kurwa za jaja powieście i wrzućcie zdjęcia na harda.
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2011-07-13, 8:14 4
@Powell

Bo widzisz, na sadisticu jak pociśniesz po innej rasie to masz +5cm do e-penisa i +45% do szansy piwa przy komentarzu od równie wyrafinowanego lamusa.
A co do gości w filmiku - dobrze zareagowali, nie gdy ten by już obił skośnego, tylko od razu kilka profilaktycznych pierdolnięć na ryj.
Zgłoś
Avatar
K................0 2011-07-13, 10:48
Taki kozak a dał dzidę jak kilku podbiegło
Zgłoś
Avatar
Adam1394 2011-07-13, 11:09
Pewnie na niego spojrzał z ukosa...
Zgłoś
Avatar
norbi1988 2011-07-13, 11:41 2
Tam to kultura. W parku i w metrze sobie piwko wypijesz bez jakichkolwiek konsekwencji.
Zgłoś
Avatar
w................4 2011-07-13, 12:20
Jest taki program. Nazywa się Real Player. Posiada przydatną funkcję przycinania filmików.

ale i tak piwo bo coś z ruskimi
brakowało tylko żydów
Zgłoś
Avatar
yabos 2011-07-13, 12:43
henry81 napisał/a:

trzymał nerwy na wodzy do 47 sekundy, nie wytrzymał dłużej. też bym nie wytrzymał, cały autobus żółtych


co, pewnie byś się rzucił na pierwszego z brzegu i próbował zaruchać?
Zgłoś
Avatar
u................k 2011-07-13, 14:03
żółtki żółtka broniły, normalne.
Zgłoś
Avatar
szopenus 2011-07-13, 15:19
Debile, kolo stał tyle czasu obok tego Azjaty, że postanowił się przedstawić. Chciał mu podać dłoń, to dostał w ryj. Ot, taka kultura wschodu.... karateki zasrane ( * oglądane w pracy czyli bez dźwięku ) :]
Zgłoś
Avatar
samii123 2011-07-13, 15:47
azjaci z katanami mądrzy tylko kurwa w grupie, frajer bał się pijaka, więc zawołał bodyguarda... żenada.
Zgłoś
Avatar
edep 2011-07-13, 15:51
zenada to jest banda oszolomow na sadolu ktorzy mysla ze jak beda jechac po innych rasach to beda zgarniac mase piw i dziwek

otoz moi drodzy jestescie w bledzie, pokazujecie tylko jakim gownem jestescie mowiac o tym ze "zoltki zaatakowaly bialasa bez powodu"

przeciez kurwa widac ze cos jest na rzeczy i bialy sie na zoltka czai, nie wiadomo tez czy wczesniej nie bylo jakiejs akcji tylko dopiero teraz nagrywac zaczeli...

oczywiscie, tak profilaktycznie zeby piwka zgarnac dodam:

Jebac zoltkow!
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-07-13, 16:28
Psychodelia napisał/a:



pierdolony obrońca uciśnionych się znalazł
zamiast się zmartwić, że się zakończyło bez poważnego mordobicia, obojętnie kto by wygrał (żeby było co oglądać) wczuwasz się kurwa jakby ci psa gwałcili
wypierdalaj z sadistica jak masz nad żółtkami płakać(tak kurwa wiem, że nie chińczyk, chuj mnie to obchodzi wszyscy są tacy sami)



Ty najpierw wyjdź ze swojej obory i zobacz żółtka,a nie się ciśniesz,pseudo rasisto.Po Twojej wypowiedzi domyślam się że za zdanie do gimnazjum neostradę podłączyli?
Zgłoś
Avatar
Psychodelia 2011-07-13, 17:21
ulthart napisał/a:



Ty najpierw wyjdź ze swojej obory i zobacz żółtka,a nie się ciśniesz,pseudo rasisto.Po Twojej wypowiedzi domyślam się że za zdanie do gimnazjum neostradę podłączyli?



weź kurwa ściśnij pośladki, w necie najwięcej masz do powiedzenia, używasz synonimów typu "kosa", a kose to ty chyba w życiu widziałeś tylko taką do koszenia trawy pajacu

na stos za udzielanie się w tematach, w których nie masz absolutnie nic do powiedzenia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie