18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
rower piła
bilek41 • 2013-03-25, 21:26
materiał własny, robione z nudów, maszynka nie ma na celu cięcia drzewa hurtowo, a poza tym baba zamiast bulić kasę na siłownię to pokręci trochę i przy okazji kilka klocków utnie
taki murzyno-rowerek.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-03-26, 12:53
Gość wpadł na pomysł (przydatny mimo że mało wydajny), zrealizował go, a ludzie dla których zapewne maksymalnym przejawem inwencji i twórczości własnej było otworzenie piwa zębami pytają "a po co to?". Co za mentalność, zamiast chwalić chłopa ze miał pomysł i zdolności (nawet jeśli nie trzeba było być do tego McGaiverem) to go dissują. Wiara w ludzi jednak nie jest u mnie zatracona bo takie komentarze to nie większość.

PS. Sam mam domek na totalnym zadupiu gdzie potrafi czasem tak napadać śniegu w zimę, że ni chuja się do miasta czy stacji benzynowej nie przebijesz. Zbuduję sobie taki rowerek żeby awaryjnie w takich sytuacjach nie marnować paliwa do agregatu, a nożnie sobie pociąć bele do pieca centralnego.
Zgłoś
Avatar
wsza104 2013-03-26, 14:44
Bardziej spróchniałego drzewa nie mógł zapodać ?
Zgłoś
Avatar
bilek41 2013-03-26, 15:29
jak pisałem wcześniej, obciążnik zmieniony na 5kg, i idzie aż miło.
Zgłoś
Avatar
poloo89 2013-03-26, 20:46
Z.G.O.N napisał/a:

Większa zębatka z przodu by się przydała. i można na cyganów jechać



jak dasz z przodu (rozumiem, że masz na myśli przy pile -.-' ) dasz większą to będzie się wolniej poruszała piła -.-' a chyba nie taki efekt chciałbyś uzyskać ?
Zgłoś
Avatar
Andre87 2013-03-26, 20:50
kurwa szybciej bym to przegryzł i mniej sie przy tym zmęczyl
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2013-03-27, 8:45
pomysł ciekawy. Nie zmiania to jednak faktu że ten filmik ma szansę się pojawić w jakimś mixie typu 'we love Poland' i cały świat będzie myślał że u nas to nie wiemy co to paliwo do piły ;>
Zgłoś