18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
Avatar
Marbi 2012-12-31, 0:31
To jest odruch ! ominięcia przeszkody. Teraz pewnie sie zastanawia czemu był takim debilem... Ale kierował nim odruch ominięcia przeszkody. Wiadomo, że z naszego punktu widzenia był to czysty debilizm, ale kto wie jak byśmy sie zachowali jak nagle na drodze nam sie cos pojawi jak kot, pies czy tez jak w tym wypadku jebany rower bądźmy choć odrobine tolerancyjni
Zgłoś
Avatar
azuz 2012-12-31, 15:33
Hahaha

Wszyscy sami pro kierowcy, obstawiam ze najwiecej maja do powiedzenia ci, ktorzy nie jezdza na co dzien.
Jak pisal Marbi - to jest odruch.

Pojdziecie do pracy kiedys, kupicie auto, zaczniecie jezdzic...Wtedy mozemy pogadac.
Zgłoś
Avatar
songoss 2012-12-31, 16:14
nie przesadzając to debilem jestes Ty, dlaczego? Dlatego, że nie chciało ci sie wstawić kilku małych, pierdolonych, jebanych w dupe przecinków, a ja się muszę kurwa męczyć, oddzielać słowo od słowa jak jakiś niedojeb i w dodatku marnujesz mój cenny czas na resztę materiału. A huj ci w dupe stary <zgiń,spłoń,przepadnij
Zgłoś
Avatar
camar0 2012-12-31, 17:57
Kod:
Rozwala mnie opcja jazdy samochodem :D<br> -oh nie mogą potrącić tego kota.... rozjebie na czołówkę i zginie 6 osób...<br> - oh nie rower na drodze... jebne samochodem do wody na pewno wyrządzi to mniejsze szkody<br> -oh nie wyprzedzam a tamten mi nie ustępuje i przyśpiesza a z przodu nadjeżdża tir... pewnie lepiej będzie jak jebne w drzewo po lewej lub w tira niż w tego jebanego ciote po prawej bo kurwa tak jest łatwiej -.-<br> <br> no ja cie pierdole co za debile....

gdybyś pojeździł trochę samochodem to by cię nie rozwalało, gdy widzisz coś co leży na drodze reagujesz instynktownie a nie prowadzisz dywagacje i kalkulujesz.... idź dalej grać w NFS-a
Zgłoś
Avatar
toka 2012-12-31, 18:11
Mam prawo jazdy nie cały rok, a jednak jak niedawno przebiegł mi kot przed samochodem to zacząłem hamować i nie skręcając po ludzku jebłem w niego. Skręcanie w takich przypadkach nie daj Boże na przeciwległy pas ruch to jeszcze większe zagrożenie.
Zgłoś