18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
T................h 2017-01-23, 16:39 2
Jedynym winnym powinien być pedalarz. To jego przekroczenie skrzyżowania na czerwonym spowodowało kolizję. Nic więcej.
Zgłoś
Avatar
kaiwaciol1 2017-01-23, 16:43 3
Winny motocyklista. Pisze wyraźnie: nocna jazda motocyklem, a ciul w dzień jeździ.
Zgłoś
Avatar
kielek 2017-01-23, 17:02 2
Ale fajowo rower wyskoczył z pod rowerzysty cudownie to wygląda.
Zgłoś
Avatar
DarkDancerr 2017-01-23, 17:16 9
Nie wiem skąd się biorą Ci wszyscy, którzy twierdzą, że motocyklista jechał ponad 50 Ktoś nawet wspomniał o manetce odkręconej do odcięcia, gdy słychać, że motocykl jechał na wolnych obrotach, a w samym zakręcie jechał prawie bez dodawania gazu. Tak samo zatrzymał się prawie w miejscu po uderzeniu.

Na moje oko i słuch około 30 km/h, max 40.
Zgłoś
Avatar
MyDreams 2017-01-23, 17:25 4
Współczuję rowerzyście, bo Honda VFR 1200 to drogi sprzęt
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-01-23, 17:31 1
Za zderzenie motopizdy z roweropizdą piwo.
Zgłoś
Avatar
benha 2017-01-23, 17:40 1
Koleś miał koło 30km/h delikatnie muskał tylko manetkę. W tego typu motocyklach na 1 biegu wyciąga się koło 100-140km/h. Mam 750 i na 1 mam 140km/h motor na filmiku będzie ponad litr więc będzie mieć coś koło tego. Obroty praktycznie że jałowe więcej jak 40km/h na pewno nie ma
Zgłoś
Avatar
Pan_Diabeł 2017-01-23, 17:47 1
Velture napisał/a:


Jak zwykle lubię jebać motopizdusi (...)
Bo ja nigdy nie jechałem na jednośladzie



Fajne podejście. Nie znasz czegoś a więc to jebać

Velture napisał/a:


zastanawia mnie skąd wywnioskowałeś prędkość skoro nie widać licznika? (...)
z własnego doświadczenia kierując się tylko okiem widzę wyraźnie, że ni chuja nie przekroczył 50



Sam sobie zaprzeczasz.

Próbujesz błysnąć ale tak naprawdę robisz z siebie debila.
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2017-01-23, 18:50 1
@Velture
Jakbym nie odpuszczał wszystkim co zauważam, podkreślam, zauważam i mam szanse uniknąć kolizji z ich winy, to bym jeździł tylko na autach zastępczych.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-01-23, 19:02
Velture
nie unoś się tak, bo dostaniesz zawału, choć to że masz rację to fakt

a propos ,trzy miechy temu miałem podobną sytuację, tylko że to było auto, mam kilka fotek obrażeń, zrobionych z myślą o sadolu ale jak zwykle brak czasu na publikację
Zgłoś
Avatar
benha 2017-01-23, 19:21
Nawet jeśli motocyklista zauważył rowerzystę to średnio miał szansę wyhamować bo jechał w zakręcie a w zakręcie motorem nie polecam mocno hamować. Jak mocno zahamujesz tyłem to tył motoru się wyprzedzi i leżysz, jeśli zahamujesz przodem to przód dostanie poślizgu i poleci na glebe razem z tb. Ew że jesteś mega opanowany i wyćwiczony + jakiś ABS i dałoby radę może wyhamować. Motor to nie auto
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-01-23, 19:50
benha,
dokładnie, miałem podobnie, ale i tak wolałem położyć motocykl niż wyjebać w auto
pewnie jeździsz czasem
Zgłoś
Avatar
kreatywnakrowa 2017-01-23, 20:01
krzyks napisał/a:



Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Potem sobie ściągną z rowerzysty.


I tu sie qrewsko mylisz. Rower to nie mechaniczny pojazd silnikowy, szkody zaistniałe w zdarzeniach drogowych z rowerami nie podlegają pod UFG. Jedynie proces na drodze cywilnej. Rollgaz motocykla został ledwo odkręcony i nie pierdolcie, że kręcił do odciny. Ruszył podręcznikowo i płynnie przyśpieszył nie łamiąc żadnych przepisów.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2017-01-23, 20:09
tarcer123 napisał/a:

O Poznań. Bodajże Bułgarska koło stadionu. Zachowanie motocyklisty trochę standardowe: mam zielone to ogień ile tylko się da. Wiem że wina rowerzysty. Ale gdyby trochę pomyśleć i się rozejrzeć to szło wyczuć że rowerem tak zapierdala że przeleci na czerwonym.
Dlatego ja stosuję zasadę która mówi że zielone światło to nie wszystko. Bo na cmentarzach leży już wielu co mieli pierwszeństwo albo zielone światło.
I niech nie pierdoli że nie szło nic zrobić. Miał go jak na dłoni. Co innego gdyby wyskoczył mu zza jakiś krzaków itp. Ale trzeba odrobinę pomyśleć i się rozglądać. A nie tylko pizda i do przodu.

Na temat rowerzysty szkoda się wypowiadać. Chyba miał pierdolony za ciemne okularki.



Serio jesteś aż TAKIM ZJEBEM?

Wiesz, że wina rowerzysty ale obwiniasz ofiarę? Ofiarę głupoty pedałocyklisty.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-01-23, 20:14 1
Mógł jeszcze pedalarzowi parę kopów wypłacić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie