18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
Xerandes 2016-04-19, 17:40 13
@up BialyNigger Notabene co za chujowa ksywa, albo czarny albo bialy. Nie mozna byc, nawet sarkastyczie bialym czarnuchem (chyba ze chorujesz na bielactwo nabyte). Wracajac do meritum. W dupie mam sadolowe piwka. Uwielbiam Sadistica, poniewaz kiedy skonczyl sie rotten to jest najbardziej zblizona jemu strona (nawet hcfor sie tu nie umywa), i zawsze troche uczy, troche bawi, troche info ze swiata dostarcza, a czasem troche wkurwia (najbardziej przez ostatnie kilka miesiecy jakis kurwa wylag gimbusow i ulagow ze stada '94+). Piekna strona ktora powinna istniec w dzisiejszymn spoleczenstwie bardziej niz wp.pl czy inna chujoza. Dlatego tez wypowiadam sie zupelnie w swoim imieniu o tym co mysle i jak to widze, a nie po jakies piwka, komcie czy inne spusty na ryj od malych grubasow i zjebanych suchaklatesowych rurkowcow przed kompem. Teoria spiskowa to jest film ktory byl tu kiedys w poczekalni, iz ziemia jest plaska a wszystkie obrazy z satelit rysowal kurwa jebany nastepca Disneya swoim czarodziejskim olowkiem. Poza tym nie uznaje tego za jakis jebany dogmat tylko po prostu teorie. Taka sama jak to, ze Kazimierz pospul Andrzejowi gąsienice w czolgu (pozdro dla kumatych). Aczkolwiek jest to dla mnie bardziej prawdopodobne niz placa minimalna w polsce wynoczaca 3500 netto/brutto (nie mam pojecia bo jebie na czarno majac w dupie ten system).

______________

Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2016-04-19, 19:16
Bardzo pradopodobne ale jakoś filmy " z żółtymi napisami" to nie jest coś czym można się posiłkować.
Tak obiektywnie - siedzi jakiś facet przed kamerą i opowiada historyjkę.
Kto to w ogóle jest?
Zgłoś
Avatar
Xerandes 2016-04-19, 19:27 1
@up przepraszam moja wina. Zapomniałem ze tylko niebieskie i czerwone oraz biale czcionki w filmach sa wiarygodne. Kurwa ten moj glupi, spity i niskolotny mozg.

______________

Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2016-04-19, 19:33
Xerandes napisał/a:

@up BialyNigger Notabene co za chujowa ksywa, albo czarny albo bialy. Nie mozna byc, nawet sarkastyczie bialym czarnuchem (chyba ze chorujesz na bielactwo nabyte). .



Białym murzynem w stanach nazywano białego niewykwalifikowanego robotnika, który pracował za najniższą stawkę. Czyli dostawał tyle co murzyn ni centa więcej.

______________

Post ma charakter satyryczny i nie ma na celu kogokolwiek obrażać ani nawoływać do nienawiści.

Gwarą jadę i stawiam spację przed znakami interpunkcyjnymi. Zdania zaczynam z małej litery tylko po to aby zdenerwować takiego capa jak ty leszczu.
Zgłoś
Avatar
Xerandes 2016-04-19, 19:53 1
@up KlinikaAborcyjna No i wlasnie o tym wspominalem we wczesniejszym poscie. Dziekuje bardzo nie mialem pojecia a tutaj sadol uczy czegos nowego. Tak przy okazji swietne zdjecie w avatarze (szkoda, iz nie twoje bo bym juz stal deba jak zaglowiec), a poza tym wlasnie o to chodzi w Sadisticu. Jeden wie wiecej na dany temat drugin mniej. Mimo. iz kazdy wspiera sie wikipadia to i tak zawsze cos tam uczymy sie od siebie. I to mi sie podoba. Gdzie mozna wiecej o tym przeczytac oprocz wujka google??

______________

Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2016-04-19, 19:57 1
Polecam cały wywiad. Najlepsze jest to że facet został zabity niedługo po udzieleniu tego wywiadu.
youtube.com/watch?v=jxTEPQGIEXg

Do ludzi którzy wyśmiewają te sprawy: rozumiem że nie jesteś niewolnikiem i nie musisz codziennie aż do starości służyć jako siła robocza?

Do ludzi którzy walczą z ludźmi którzy wyśmiewają: każdy odpowiada za siebie. Wystarczy że w literaturze są dostępne informacje jak działa ten system i jak się z tego uwolnić. Nikogo nie warto przekonywać. Jeśli ktoś chce to się będzie edukował i otwierał oczy. Jeśli nie no to po prostu będzie stawał się coraz bardziej ograniczonym człowiekiem a tym samym coraz większym niewolnikiem. Bo tak działa ten świat - jedni dążą do władzy nad drugimi - kropka.
W sumie doszedłem do wniosku że nawet taki motłoch głupi który wyśmiewa wszystko czego nie rozumie jest potrzebny.
Zgłoś
Avatar
kiwiszon 2016-04-19, 21:25 1
A ja tam do masonów mam ogromny szacunek. Na świecie jest 7+mld ludzi, a rządzi nimi grupa może tysiąc członków. Robią co chcą i mają świat na własność. Co jak co, ale trzeba być mega kumakiem, żeby to osiągnąć.
Zgłoś
Avatar
hideharu 2016-04-19, 21:52 1
Up I to rządzą już hoho czasu. Ludzie z cienia, zawsze obok królów, faraonów. Dlaczego sami nie stali na czele? Bo nieraz motłoch w przypływie gniewu rozwalał taki ciepły kurwidołek, a taki człowiek był kryty, nie miał oficjalnej władzy.Jak kogoś nie można było kontrolowac to trucizna ( patrz Joffrey z Gry o Tron chociażby) Prawda jest taka że są ludzie bogatsi od Billa Gatesa, a on sam może być jeszcze bogatszy tylko wszystkiego nie ujawnia.
Zgłoś
Avatar
kiwiszon 2016-04-19, 22:01
hideharu napisał/a:

Up I to rządzą już hoho czasu. Ludzie z cienia, zawsze obok królów, faraonów. Dlaczego sami nie stali na czele? Bo nieraz motłoch w przypływie gniewu rozwalał taki ciepły kurwidołek, a taki człowiek był kryty, nie miał oficjalnej władzy.Jak kogoś nie można było kontrolowac to trucizna ( patrz Joffrey z Gry o Tron chociażby) Prawda jest taka że są ludzie bogatsi od Billa Gatesa, a on sam może być jeszcze bogatszy tylko wszystkiego nie ujawnia.



Bo ci najbogatsi nie mają tego na kontach tylko w spółkach i grupach kapitałowych. Bill też, gdyby wyciągnął z M$ całą kasę to miałby z 5 razy tyle, tylko po co?
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2016-04-19, 23:55
BialyNigger napisał/a:

Kolejne spiskowe pierdolenie które zachwyca odbyty zwolenników tego rodzaju pierdół...

Czyli jak nastukać piwek na sadisticu.



Wlasnie taki temat byl : sadistic.pl/najglupsze-teorie-spiskowe-vt409803.htm4525261 to idz sie tam podniecac.

Hvsarz :

"Bardzo pradopodobne ale jakoś filmy " z żółtymi napisami" to nie jest coś czym można się posiłkować.
Tak obiektywnie - siedzi jakiś facet przed kamerą i opowiada historyjkę.
Kto to w ogóle jest?"

-Aaron Russo.Bylo w komentarzu jakims co z nim dalej.A co ty kurwa angielskiego nie rozumiesz?Jakis zasciankowy jestes czy poprostu niedojebany,ze zoltymi napisami wspierac sie musisz?
Zgłoś
Avatar
szlovak 2016-04-20, 22:56
Ano biedni biednieją, a bogaci się bogacą. Tak właściwie ich wkład w ten zarobek jest tylko na początku, później już się to po prostu kręci. Nap początku ukradną najczęściej, dalej już idzie legalnie. Dlateog powinni skurwesyny płacić podatek nawet 90%, a nie uciekać do rajów podatkowych.
Zgłoś