18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
MisiaXD 2021-11-27, 6:46 1
Baba biję chlopa nikt nie reaguje a jak chłop jej oddał nagle 5 bab staje w jej obronie. Pojebane.
Zgłoś
Avatar
rr4t 2021-11-27, 10:43 2
Prawidłowo , jazda z kurwami
Zgłoś
Avatar
Rick_Sanchez 2021-11-27, 16:40
Saistra napisał/a:

jak on wziął ten zamach na początku to myślałem że takiego luja dostanie że łooo Równe uprawnienia



Szkoda, że nie trafił

albazsanagycjib napisał/a:

Ciota w chuj, tak jak wszyscy co się nim jarają.



Oj no już nie bądź taki samokrytyczny.

A tak na serio to co, miał stać i się jej dawać? Może od razu dupę jej wylizać? Weź wypierdalaj gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2021-11-28, 13:22
brawo! nie można z siebie szczoty robić. Ta co gościa zaatakowała- nie jest kobietą. Ukłon dla gościa- szkoda ze z tego luja obrotowego nie wytipiła.
Jeszcze raz SZACUN dla gościa!
Zgłoś
Avatar
razak 2021-11-28, 18:37
Raz w życiu podniosłem ręke na kobietę. W sumie to bardziej nogę. X lat temu na pewnej imprezie jedna dupeczka na palarni wielokrotnie truła mi dupę, żebym jej dał numer do mojego ziomka bo widziała, że siedzimy razem w loży. Jako dobry kolega zapytałem kumpla czy chcę to rozegrać czy nie no i mówi, że nie. Grzecznie pare razy powiedział owej damie, że nie mogę podać numeru gdyż jest zajęty i nie będzie zainteresowany i, że jak bardzo chce to ma sobie sama do niego podbić. Najebana szmata nie rozumiała tego albo pizda ją swędziła zbyt mocno. Po kilku takich namolnych konwersacjach wkurwiłem sie i własnie na tej palarni powiedziałem jej dość agresywnym tonem, że ziomek powiedział mi, że mam zakaz dawania Ci jego numeru bo jesteś zwyczajnie brzydka. Ja sie odwróciłem a te jebane kurwisko wylało mi cały kufel piwa na głowę w środku imprezy. Odwróciłem się z powrotem i wyjebałem jej fronta na brzuch tak, że wpadła w drzwi do palarni. Jako iż moi znajomi byli na bramce i opisałem im całą sytuacje to ona i jej dwie przygłupie koleżanki które darły pizde, że jestem pojebany zostały wyprowadzone z lokalu. Więc kurwo jedna z drugą jak chcesz być traktowana jak dama to się odpowiednio zachowuj.
Zgłoś
Avatar
barney88 2022-08-07, 11:52
Głupia kurwa jak ja nie nawidze kobiet jebane dziwki najchętniej to bym każdej łeb rozjebał
Zgłoś