18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Różal satanista
M................f • 2012-07-15, 18:19
Człowiek Brudnopis i jego przemyślenia na temat chrześcijaństwa.
Zgłoś
Avatar
kaelem 2012-07-15, 21:50
zobaczymy, czy taki mundry będzie na Sądzie Ostatecznym:]
Zgłoś
Avatar
Ver0 2012-07-15, 21:50
Różal dobrze gada! Piwo dla niego!

PS. Chętnie bym się z nim napił i coś zrobił tym co nie szanują przyrody
Zgłoś
Avatar
ĸuń 2012-07-15, 21:56
faluch napisał/a:

Spróbuję wplatać zgrabne k***a, jak ten Pan. Lubię k***a sporty walki, MMA, boks, itp. Jednak k***a nie wiedziałem, że pod naszym dachem biją się tacy "inteligenci"... Ni to szatan, ni katolik, sam nie wie co pier***li. Barwo k***a.



Więcej gwiazdek się wstawić nie dało?
Zgłoś
Avatar
norbisio 2012-07-15, 21:57
A rodzice pracowali w ZUS.
Zgłoś
Avatar
eskel_jsk 2012-07-15, 21:59 20
Cytat:

chce być kretyn elokwentny, ale mu nie wychodzi.
Co 2 słowo to kurwa albo chuj, zwykły pierdolony dres i chuj mu w dupę, kretyn pierdolony.



Zgłoś
Avatar
krixos 2012-07-15, 22:07
@Proximate
Jakoś twój zasób słownictwa do najbogatszego się nie zalicza...
Nie ma to jak wytykać komuś błędy nie widząc swoich
Zgłoś
Avatar
Vadim 2012-07-15, 22:34
Akurat Różala kojarze z reala. Jakoś bliżej osobiście go nie znam ale miałem pare razy okazje przebywać w jego towarzystwie i mimo, że wyglada w tymi dziarami troche jak debil to jest to całkiem inteligentny czlowiek. Ma sporą wiedze na rozne tematy, sporo zainteresowan, poczawszy od tych wszystkich filozofii religijnych o ktorych wspominam w wywiadzie, przez historie a skonczywszy na zagadnieniach typowo biologicznych. Jezyk troche ubogi i pelny przeklenstw, ale da sie zrozumiec przeslanie ;P

norbisio napisał/a:

A rodzice pracowali w ZUS.



Pudło. Orlen
Zgłoś
Avatar
Leet 2012-07-15, 22:37 2
z tego pana taki satanista jak z jarosława k. patriota.
Zgłoś
Avatar
setkris 2012-07-15, 23:00
@eskel_jsk
to ześ gosciu moooonnndry:) dwa browary zainkawosowales nim zdazylem jornac ze daje je temu samemu gosciowi....brzmisz rownie szczerze jak pan napierdalacz z ogloszenia. pogladow swoich na temat religii nie wyraze...grunt to byc spostrzegawczym i wnikliwym wiec wiedz ze jak Cie dorwe to jeszcze browka zlapiesz bo faktycznie racje niesiesz prorocza:P
a na marginesie....rozal spoko typ.znam go osobiscie,moze to nie moj kolega ale gadalem z nim pare minut i mimo obrywania ciosow na glowe nie pozbyl sie sensownego patrzenia na swiat.prawda jest taka ze nauka od zawsze przeczy biblii...to kwestia wiary...ci co chca-wierza a Ci co maja to gdzies.....maja to gdzies;)
Zgłoś
Avatar
kidi1 2012-07-15, 23:00
De La Veya'a a kto to jest?
Zgłoś
Avatar
generalissimus 2012-07-15, 23:09
"mam wszystkie Sakramenty Święte"
ojojjoj.. coś to chyba nie bardzo prawda..
Zgłoś
Avatar
shatan12345 2012-07-15, 23:11
on chyba wczoraj z drzewa zszedł
Zgłoś
Avatar
M................s 2012-07-15, 23:42
Jakby mniej przeklinał to nawet można byłoby go posłuchać. Nie razi mnie jak ktoś "kurwi" w rozmowie przy kielonie, ale podczas wywiadu mógł ogarnąć język.
Zgłoś
Avatar
Jimmy_Katana 2012-07-16, 0:33
Jedyne co mi się podobało to to, że nazwał sam siebie idiotą.
Zgłoś
Avatar
aLBEDo 2012-07-16, 0:43
12:02 dowód na podświadomie zaszczepiony chrześcijanizm u większości ludzi wychowywanych w religii chrześcijańskiej. Przez tyle lat coś w głowie zostaje i już się tego nie da pozbyć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie