18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
Pener 2011-12-01, 23:00 15
Kelt napisał/a:

broń owsika broń, i wrzuć kasę do puchy żeby brudy mogły się na łudzstoku w błotku kąpać


ty pewnie rzucasz na tace
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-12-01, 23:01 1
decode21 napisał/a:

Mam zamiar to samo zrobić z wolontariuszami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!!


Obyś kiedyś liczył na ich pomoc kretynie!
Zgłoś
Avatar
mateusznik 2011-12-01, 23:14
@FreakyOmen - Ty chyba słownik ortograficzny wyrzuciłeś... A z tego, co widzę, przydałby Ci się...
Zgłoś
Avatar
Necromessiah 2011-12-02, 0:08
Nie widzita ruskiej flagi tempe chuje?
Zgłoś
Avatar
emilwkpg 2011-12-02, 0:46
fejk czy nie fejk mam ochote zrobic to samo z tymi wtykaczami ulotek
Zgłoś
Avatar
JerzyKozak 2011-12-02, 9:54 6
"fejk czy nie fejk mam ochote zrobic to samo z tymi wtykaczami ulotek" emilwkpg je**ny frajerze niektore dzieciaki ktore nie sa takimi bananowcami jak ty musza zapierda*** z ulotkami zeby miec jakiekolwiek pieniadze. wyobraz sobie, ze przed 18 rokiem zycia nie ma praktycznie zadnej innej roboty legalnej, a i widzialem starszego goscia ktory na tym dorabial, zeby jego dzieciaki mieli co do gara wlozyc. zapamietaj zadna praca nie hanbi i kazda trzeba szanowac.
Zgłoś
Avatar
styq 2011-12-02, 11:10
Po szumie wiatru i alkoholowym rytmie oddechu kamerzysty od razu wiemy ze to Rosja. Tam jedyna bezpieczna praca to gorzelnictwo. Tego typu pracownicy pewnie są szanowanie w Ruskim społeczeństwie bardziej niż lekarz.
Zgłoś
Avatar
decode21 2011-12-02, 11:37 1
dQrw10nYk0k5 napisał/a:


Obyś kiedyś liczył na ich pomoc kretynie!



Płace podatki, składki i inne takie z których to pieniędzy finansowana jest służba zdrowia! Więc nikt mi tu łaski nie robi. Organizacja WOŚP kosztuje więcej niż te grosze które zbiorą. Zebrali aż 40 milionów, na stadion narodowy wydano lekka ręką 1,5 miliarda zł.
Zgłoś
Avatar
Dusz 2011-12-02, 15:22
@Pener666 ale błysnąłeś... nie, na tacę nie rzucam i nie wiem co to ma wspólnego
Zgłoś
Avatar
okanslig 2011-12-02, 15:29 1
@JerzyKozak dokladnie, od kiedy sam rozdawalem to teraz zawsze biore kazda ulotke i jeszcze za nia dziekuje (chociaz zaraz ja wywalam, ale wazne ze komus sie troszke milej na mrozie zrobi)
Zgłoś
Avatar
odkurz 2011-12-02, 22:45
halo ADMIN podepnij moje stare kanały który raz cię proszę? urwę ci od internetu
Zgłoś
Avatar
sokolnikus 2011-12-03, 10:02
decode21 napisał/a:



Płace podatki, składki i inne takie z których to pieniędzy finansowana jest służba zdrowia! Więc nikt mi tu łaski nie robi. Organizacja WOŚP kosztuje więcej niż te grosze które zbiorą. Zebrali aż 40 milionów, na stadion narodowy wydano lekka ręką 1,5 miliarda zł.



nieletni leczeni są na ubezpieczeniu rodziców lub prawnych opiekunów, więc podziękuj dzisiaj mamie i tacie za leczenie, internet, i jak widzę źle wykorzystane prawko do życia
Zgłoś