18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Rozdziewiczalnia róż
korskidegenerat • 2014-01-12, 19:18
Witam.
Ostatnimi czasy gdy miałem wyjść z domu uznałem, że sobie sprawdzę kiedy mi jedzie autobus. Po wpisaniu w przeglądarkę roz ukazują mi się proponowane adresy czyli rozkład między innymi.
Jednak w pośpiechu zbyt szybko nacisnąłem enter i wyszukało mi w google "roz".
Pierwszy link zrył mi banie.

rozdziewiczalnia.pl/

Czytam, czytam i myślę

Czytam dalej - KURWA! Nawet murzyna tam mają! Nie no tym to się trzeba gdzieś podzielić bo to czysty absurd ta strona.
Oto jestem. Pozdrawiam

Mogli właściwie dodać zdjęcia swojego sprzętu co by klientki mogły się dopasować
Zgłoś
Avatar
msyogi0 2014-01-13, 2:32
Właśnie mialem to wkleić ;p
Zgłoś
Avatar
Ookasz 2014-01-13, 2:35
Nowy w internetach...
Zgłoś
Avatar
Sielik 2014-01-13, 2:39
Co lepsze, jeżeli znamy taką stronkę która potrafi pokazać inną stronę jakiś czas temu to możemy mieć większą bekę.
web.archive.org/web/20110318170645/http://rozdziewiczalnia.pl/nasi-mezczyzni
Na końcu jest najlepszy kandydat
Zgłoś
Avatar
-................- 2014-01-13, 3:00
Osz w kurwę, czyli wreszcie są świadczone usługi seksualne dla kobiet przez facetów? A ja bez grosza. :\
Zgłoś
Avatar
soadrocks 2014-01-13, 3:11 6
Patrzcie skąd wzięli zdjęcie mudżyna

dailyhealthreport.org/cholera-infects-37-dominican-republic-visitors/1260/

"37 Venezeulans get cholera in Dominican Republic"

Zgłoś
Avatar
m................a 2014-01-13, 5:20
"Doświadczenie, jakie spotkało mnie korzystając z usług Rozdziewiczalni Róż jest nie do opisania. To było coś tak fantastycznego, że nigdy tego nie zapomnę. Gdybym mogła przeżyć to jeszcze raz, nie wahałabym się ani chwili. Joanna (17)"

Czy to nie podchodzi pod paragraf jakiś w naszym prawie? Nieletnia.
Zgłoś
Avatar
_Optimus_ 2014-01-13, 5:50
Ło kurwa.... Grubo...
Zgłoś
Avatar
wojan81 2014-01-13, 7:11 2
Szkoda, że to tylko oferta dla kobiet, bo większość sadoli chętnie by skorzystała
Zgłoś
Avatar
a................0 2014-01-13, 7:16
Ahahahahahaha ale jaja Najlepszy jest ten murzyn pod koniec
Zgłoś
Avatar
Snoon 2014-01-13, 9:14
Łykacie wszystko jak młody pelikan, borze szumiący.... kliknijcie w zakładkę "?" tam macie wszystko wyjaśnione.
Zgłoś
Avatar
patryx777 2014-01-13, 9:38 1
Przestańcie zawracać głowę chłopakowi bo nigdy tego autobusu nie sprawdzi
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2014-01-13, 10:51
sponsorki pl i macie ruchanie za free
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2014-01-13, 11:17
Podczas pierwszego stosunku dla kobiety ważne jest zaufanie i miłość. I może być "przyjemny" z psychicznego punktu widzenia, z fizycznego niezbyt. Ważne jest żeby kobieta czuła się bezpiecznie i pewnie jak tylko się da, trzeba się nią zaopiekowac a ona MUSI Ciebie znać. Ale co ja tam kurwa wiem, wpisy kobiet (Joanna lat 17) są przecież bardziej prawdomówne.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-13, 12:11
mapa napisał/a:

"Doświadczenie, jakie spotkało mnie korzystając z usług Rozdziewiczalni Róż jest nie do opisania. To było coś tak fantastycznego, że nigdy tego nie zapomnę. Gdybym mogła przeżyć to jeszcze raz, nie wahałabym się ani chwili. Joanna (17)"

Czy to nie podchodzi pod paragraf jakiś w naszym prawie? Nieletnia.


Jak ma więcej niż 15, to możesz rypać do woli.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-01-13, 14:43
" Szczególnie pociąga go piękno kobiecego wnętrza" to chyba oczywista sprawa w takim "fachu"
Aż nie chce mi się wierzyć że ludzie jeszcze za to zapłacą. Jakim trzeba być mentalnym zerem żeby coś takiego praktykować. A i ci faceci napewno znajdą sobie kiedyś żonę bez problemu. Nie zdziwił bym się gdyby w tej pojebanej degrengoladzi okazało się że w ten sposób utrzymują rodziny. heh
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie