18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Rozkminka
Paseczek90 • 2011-03-25, 18:58
Jechałam dziś do domu pociągiem, stałam przy oknie i nagle wzięło mnie na myślenie.
Jak kobieta połyka spermę, to czy analogicznie facet powinien jeść martwe płody?

xD
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-03-26, 23:14
@necrobarbara
dobrze ze napisales "cie" z duzej litery, jeszcze by pomyslala ze jej nie szanujesz;P
Zgłoś
Avatar
Paseczek90 2011-03-28, 21:21
Boze co za banda tlumokow, bo inaczej tego nie okresle, jesli napisalam ze mysle to nie znaczy ze tak uwazam prawda? jest to forum a czy na forum nie mozna sie zapytac o cos co Cie nurtowalo majac podly dzien i modlac sie o gorszy koniec takiego dnia. Dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi, nie mam kutasa i nie nie polykal i Anal mnie nie kreci, a sweet focia oczywiscie wybralam najlepsza by wkoncu oddala kontrast tej mrocznej stronie, nie nie jestem tepa blondynka, a czasem bym poprostu chciala, by sie z takich posmiac, nie znajac przyczyny i wam tylko przytakiwac, wiem wstawiajac tu cos moglam liczyc na takie odpowiedzi ale liczylam, ze bedziecie bardziej kreatywni a nie od poprzednikow obgapiajac odpowiedzi, sadzac ze jak ten uzyl jakze "cietej riposty", wam tez sie uda, jednym slowem pokazaliscie jak jestescie nad kobietami poziomem inteligencji, ale jednak nie, ponizej poziomu. Pozdrawiam waz sadysci i licze na to, ze pomyslicie 100 razy zanim dodacie do jakiegos glupiego postu komentarz. sama pobawilam sie z zasmiecenie forum, przyznam sie bez bicia ze na spontanie to wymyslilam, dla swojego poprawienia nastroju.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-03-30, 9:15
Paseczek90, fajne masz zdjęcie w avku... takie z "poziomu gały"
Zgłoś
Avatar
A................g 2011-03-30, 17:45
Paseczek90,

Skoro uważasz to jako zabawę, żart, poprawienie humoru to po co się tłumaczyć? Tym się pogrążasz jeszcze bardziej.

Paseczek90 napisał/a:

jest to forum a czy na forum nie mozna sie zapytac o cos co Cie nurtowalo majac podly dzien i modlac sie o gorszy koniec takiego dnia



W takim razie odsyłam na forum katolik.pl

Paseczek90 napisał/a:

nie nie jestem tepa blondynka



Twoja wypowiedź to niezrozumiały bełkot, bez jakichkolwiek zasad interpunkcji i pisowni.

Paseczek90 napisał/a:

xD



'xD' używają upośledzeni ludzie.

A tak w ogóle.. chujowe zdjęcie.
Zgłoś