18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Bul_od_bytu 2022-06-12, 12:24 1
Z takim załadunkiem wypierdoliłby się na pierwszym lepszym łuku. Pan wózkowy też miękkim chujem robiony skoro manewruje z takim towarem na uniesionych widłach.
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2022-06-12, 16:38
↑ Jak miał zdjąć ładunek z opuszczonymi widłami? Po prostu miał za krótkie i ładunek po zsunięciu z paki przechylił się do przodu.
Zgłoś
Avatar
spokojgrabarza 2022-06-12, 21:14
Chuja tam.. Jeździłem to się znam. Towar na widłach ciągnięty, róg palety spada w dół co przynosi takie konsekwencje. Jaki ja jestem ynteligyntny jprd
Zgłoś
Avatar
4man 2022-06-12, 21:17
spokojgrabarza napisał/a:

Chuja tam.. Jeździłem to się znam. Towar na widłach ciągnięty, róg palety spada w dół co przynosi takie konsekwencje. Jaki ja jestem ynteligyntny jprd



Glupi jestes jak but widly 1200mm a towar z 2000 zlap reka stolod spodu za srodkiem ciezkosci i podnies nic sie nie stanie a zrob to przed polowa stolu i podnies moze byc jakas lekka lawa jak zes fajans
Zgłoś
Avatar
spokojgrabarza 2022-06-12, 22:27
spokojgrabarza napisał/a:
Chuja tam.. Jeździłem to się znam. Towar na widłach ciągnięty, róg palety spada w dół co przynosi takie konsekwencje. Jaki ja jestem ynteligyntny jprd

Glupi jestes jak but widly 1200mm a towar z 2000 zlap reka stolod spodu za srodkiem ciezkosci i podnies nic sie nie stanie a zrob to przed polowa stolu i podnies moze byc jakas lekka lawa jak zes fajans

Sam jesteś głupi jak but. Zauważ że leci najpierw strona prawa, gdyby Twoja teoria wyssana z pizdy Twojej starej była prawdą, paleta przechylała by się równomiernie do tyłu. Przyczyną nie były krótkie widły, chodź za pewne długimi nie są, mają 1400mm

Można ściągać palety dużo dłuższe widłami krótszymi od nich samych i nie jest tajemna wiedza.Jwstem nowy ujowo wklejam
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2022-06-12, 23:06
Perhydrol napisał/a:

↑ Jak miał zdjąć ładunek z opuszczonymi widłami? Po prostu miał za krótkie i ładunek po zsunięciu z paki przechylił się do przodu.



Nie skręcasz wózkiem z towarem na uniesionych wysoko widłach. Gdyby zrobił ruch przód-tył to pewnie by to zdjął mimo, że nie miał przedłużek.
Kiedykolwiek jeździłeś widlakiem?
Zgłoś
Avatar
egon777 2022-06-14, 1:56
Jeździłem widlakiem kilka lat i z tysiąc razy musiałem mówić kierowcom tira, że mają wypierdalać kilka metrów od wózka. Najgorsi są ci od "ja ci ufam, nie bój się" a paleta będzie chujowa i oczywiście potem twoja wina jak kogoś przygnieciesz.
Zgłoś
Avatar
precel55 2022-06-14, 6:24
Mnie zawsze uczyli na widlakach jak coś leci to siedź w kabinie a jak stoisz obok to spierdalaj
Zgłoś