18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
masterwow 2016-09-07, 22:39
Pływać do celu raczej nie, kumpel kiedyś pływał w dal jeziora w celu się wysrać.
Zgłoś
Avatar
Krysteeek 2016-09-08, 0:05
nowynick napisał/a:



Dopłynąć kurwa gdzie? Chyba nawet mieszkańcy mazur nie pływają po zakupy na drugi koniec jeziora, a większość ludzi pływa od ściany do ściany basenu, zajebisty cel podróży...



czasem nam się zdarza

żartowałem
Zgłoś
Avatar
daro7557 2016-09-08, 1:37
chyba takie pływanie działa na podobnej zasadzie jak granie w szachy sam ze sobą
Zgłoś
Avatar
Krak 2016-09-08, 9:45
Ja pierdole jacy ograniczeni.
Wiele osób tak pływa i nie wiedziałem, ze taki materiał może trafić na sadistika.
Czekam na film gościa na materacu w takim basenie.
Zgłoś
Avatar
Erhid 2016-09-08, 11:24 2
mygyry napisał/a:

Pytanie tylko po chuj, jest od zajebania basenów, gdzie można iść popływać i skorzystać z innych atrakcji a te przydomowe chuj wie co ma tylko sens, gdy kupimy takiej wielkości, że można sobie posiedzieć i żeby dzieci się taplały, ale zapaleńcy kupują największy jaki jest w markecie, pierdolą się z chemia i filtrami, bo szkoda tyle wody wymienić, posiedzieć się nie da bo za głęboko, popływać też nie bo za krótki i dzieci też samych nie puszczą bo strach, ale za to jest lans przed sąsiadami



A Ty rozumiem wierzysz w to, że duże baseny na które chodzisz i płacisz to Ci wodę wymieniają 3x dziennie ? ta sama chemia czyli filtry + w ujj chloru i woda cały czas czysta i świeża
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2016-09-08, 16:38
Przy zbliżeniu na brzozę bałem się, że coś jebnie.
Zgłoś