18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
RazDwaTrzy 2013-04-13, 15:48 2
Coś sporo tych pedałów burzy się w komentarzach
Zgłoś
Avatar
xDarest 2013-04-13, 16:02 8
1. Wszyscy którzy tego wysłuchali do końca bez problemu z uśmiechem na twarzy są dla mnie kryptogejami i nie mają prawa do obrażania homoseksualistów.
2. Słuchanie o tym jak i oglądanie jest po prostu odrzucające, ale nikt wam kurwa nie karze słuchać czy oglądać.
3. Lubią sobie w dupe wkładać, ich sprawa, nie wasza.
4. Poza wyzywającym ubiorem (Który wcale nie powinien przeszkadzać, no bo w sumie, chuj Cie boli jak kto się ubiera?) nie widziałem, żeby jakikolwiek homoseksualista obnosił się z czymkolwiek (nawet na relacjach z marszy widziałem tylko hasła czy pocałunki, nic więcej), a mieszkam w Warszawie. Tak więc za chuja nie mogę zrozumieć waszego bólu dupy o to całe 'OBNOSZENIE SIĘ' homoseksualizmem. Bo co? Bo sie kurwa pocałują? W wielu kurwa krajach faceci całują się na przywitanie. Dopuki nikt nikomu chuja w dupe na ulicy nie bedzie wkladal to nic do homoseksualizmu nie mam.
Zgłoś
Avatar
Galian 2013-04-13, 16:04
przecież to jest fejk jak ten ich miesiąc niemyty chuj!
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-04-13, 16:14 6
GardzePrawica napisał/a:



Powiedz mi, chuj cie interesuje kto z kim sypia? Twoje zycie seksualne jest na tyle ubogie ze musisz zagladac innym do lozka?

PS. Uprzedze nastepne pytania - sam pedalem nie jestem, wkurwia mnie te polaczkowatosc co poniektorych.



gordonviet napisał/a:

@Kropeczkowaty.

Ciebie też mam nazwać chorym odłamem bo spuszczasz się w skarpetę a nie jak normalny polak patriota z szarą, szorstką srajtaśmę? Co ciebie kurwa obchodzi, kto komu w dupie gmera. Póki trzymają to w swojej sypali, nic nikomu do tego czy ktoś jest gej, les czy inne.
Inna sprawa to pedalstwo panoszące się po sejmie i ulicach, rządające większych praw niż hetero mają. Do tego bydła należy oddawać na sam widok strzały ostrzegawcze. Celując w głowę.



Brak mi słów...jestem w szoku...geje przypuściły frontalny atak na sadola

Wiecie co się z wami powinno robić!? O to i jeszcze to
Zgłoś
Avatar
RapujacyToster 2013-04-13, 16:25 11


No kurwa dzięki...
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-04-13, 16:25 26
i już kurwa wojna w komentarzach: a ty gej, a ty naziol, nie bo ty
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-04-13, 16:33
pedał=pedofil
Zgłoś
Avatar
momkai 2013-04-13, 16:58 1
porzygam się kurwa
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2013-04-13, 17:06
Co to kurwa ma być? Kto nagrał prywatną rozmowę @Shattera z @Bloodwarem??
Zgłoś
Avatar
bokun1237 2013-04-13, 17:18 1
po tytule nawet nie włączę po chuj to nam tu
Zgłoś
Avatar
tomek2302 2013-04-13, 18:02 3
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-04-13, 18:55 2
Cytat:

1. Wszyscy którzy tego wysłuchali do końca bez problemu z uśmiechem na twarzy są dla mnie kryptogejami i nie mają prawa do obrażania homoseksualistów.
2. Słuchanie o tym jak i oglądanie jest po prostu odrzucające, ale nikt wam kurwa nie karze słuchać czy oglądać.
3. Lubią sobie w dupe wkładać, ich sprawa, nie wasza.
4. Poza wyzywającym ubiorem (Który wcale nie powinien przeszkadzać, no bo w sumie, chuj Cie boli jak kto się ubiera?) nie widziałem, żeby jakikolwiek homoseksualista obnosił się z czymkolwiek (nawet na relacjach z marszy widziałem tylko hasła czy pocałunki, nic więcej), a mieszkam w Warszawie. Tak więc za chuja nie mogę zrozumieć waszego bólu dupy o to całe 'OBNOSZENIE SIĘ' homoseksualizmem. Bo co? Bo sie kurwa pocałują? W wielu kurwa krajach faceci całują się na przywitanie. Dopuki nikt nikomu chuja w dupe na ulicy nie bedzie wkladal to nic do homoseksualizmu nie mam.



1. Nie będziesz mi mówił do czego mam prawo, bo i tak go nie znasz.
2. Śmieszne raczej, oglądanie za to odrażające. Nie karze? No nie, żaden pedał mnie jeszcze nie ukarał.
3. Dopóki robią to w domu i nie każą dzieciom się o tym uczyć w szkole, ok. Ale nie, że kurwa w podręczniku w podstawówce są "poprawne politycznie modele rodziny".
4. Tak jak napisałeś. OBRZYDZA mnie jak pedały się całują na ulicy i wtedy muszę to oglądać, a może kurwa nie chce? A na marszach idą trochę dalej niż pocałunki, no ale i tak, nic więcej kurwa? To już za dużo.
Przyjęło się pisać "dopóki". Podkreśla ci jak piszesz, to w czym problem?

Won z kryptopedalstwem i walką o dzieci!
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-04-13, 19:35
ale jestescie zalosni. kurwa slyszac ze to fake -.- a wy cioty sie wyzywacie o gejow O.o jak widac sam ktos ma ubogie zycie seksualne to trzeba napierdolic komu innemu nie? typowe "polaczki" -.-
Zgłoś
Avatar
Delikatna92 2013-04-13, 19:36
Moje uszy krwawią.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-04-13, 21:06 1
Dupa jest do srania. Tyle w temacie. Nawet tego nie słucham, bo na samą myśl o tych pedałach rzygać się chce.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie