18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
pieto90 2011-12-04, 9:13 1
xiontZ- dokładnie, tępa kurwa. Musiała ukończyć na siłę jakąś wyższą szkołę, no bo jak to? nie mieć teraz papieru? ;] i chuj zrozumiała z nauki.
Pomijając fakt, że to i tak jest ustawiane...
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2011-12-04, 9:25 2
Mammed Khalidow
Zgłoś
Avatar
pieto90 2011-12-04, 9:44 1
@UP

gdzie mamed ;] to sokół jest
Zgłoś
Avatar
SoczekZCipki 2011-12-04, 10:16
Czy to jest na prawde?Jak można chwalić się przed 3-4 milionami polaków że jest się brudasem.Jak on tą żone znalazł?Czasami mam wrażenie że w dzisiejszym świecie wystarczy być troszke nienormalny żeby zarabiać.Nawet sympatyczny Down-atyńczyk zarabia pewnie w ciągu tygodnia co ja w miesiąc.Ja pierdole,ide na casting do trudnych spraw-jebac to że wpierdole się komuś do wanny.
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2011-12-04, 10:26
Artos 1500zl na program, za siedzenie na publicznosci 40 zl sam bylem z 3 razy ps: myslalem ze w moim pokoju jest syf, teraz moge spac spokojnie.
Zgłoś
Avatar
SoczekZCipki 2011-12-04, 10:31
konstantynopolitanczyk za niedługo o Tobie nakręca odcinek:
"Jestem psychiczny wole siedzieć na widowni w Rozmowy Toku niż oglądać zadistica"
A co do syfu w twoim pokoju,przyniese jakaś flaszke i wyjde z mojego burdelu ,przyjade i hmm pomyślimy jak zacząć sprzątanie u Ciebie.
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-12-04, 10:39
Ci opowiadający te chujowe historie często pojawiają się po kilka razy, często w chujowych kostiumach. Czasem tylko, kiedy jest jakiś w miarę normalny temat, przychodzą ludzie żeby się wyżalić.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2011-12-04, 12:11
_Frytas_ napisał/a:

Nie wiem czy już to było, jeśli tak to wywalcie.


Nie mów kierownictwu co ma robić
Zgłoś
Avatar
cjo 2011-12-04, 12:41
Takim, to wojsko by się przydało
Zgłoś
Avatar
sebeks 2011-12-04, 12:42
eg mnie kobieta widziała co brała. jak jest zakochana to niech sobie sama sprząta. dzieciaka facetowi zrobiła i będzie go odmieniać. kierunek myślenia podobnie ambitny jak "pani psycholog"
Zgłoś
Avatar
^50Cent^ 2011-12-04, 12:45
Wstałem rano o 14:00
Zgłoś
Avatar
szajbaa44 2011-12-04, 12:50
ninja hah
Zgłoś
Avatar
Tremor 2011-12-04, 12:54
"...loooody, sernik pyszny..." Ach, ta Drzyzga
Zgłoś
Avatar
Anvik 2011-12-04, 13:23
"jest fasada twojego pustego, nic nieznaczacego zycia" - jak (pseudo)profesjonalny psycholog moze wystawic taka opinie o czlowieku tylko na podstawie wygladu jego pokoju?
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2011-12-04, 13:30
xiontZ napisał/a:

Byłoby nawet piwo ale ta farbowana lesbo-feministyczna kukiełka wypowiadająca swoja jakże profesjonalna krytykę psychologiczna z poczuciem wyższości zepsuła wszystko. Jak psycholog może powiedzieć ci "masz puste, nic nieznaczace życie". Profesjonalne podejście do tematu. Ale podejrzewam ze wzięli taka pipe bo każdy szanujący się psycholog omija tego typu rozrywki szerokim lukiem.



Tylko, ze ta pipa ma racje... skoro nie dba sie o tak podstawowe sprawy jak porzadek w domu to jak mozna zadbac o wlasne zycie? Koles mial kobiete, ma z nia dziecko i podchodzi do sprawy na luzaku... taki pierdolony nierob. Przez taka glupote jak burdel w mieszkaniu mozna sobie spierdolic zycie. Widzicie, na niczym mu nie zalezy. Kompletny brak ambicji. Kompletny brak planow.

To tak gdyby ten program byl na powaznie, a ze to wszystko jest ustawione to jebie mnie to, ale fajnie sie goscia sluchalo.

Z drugiej strony dziwi mnie jedno heh, skoro mieszkali razem 4 lata to zapewne koles pracowal. Jego kobieta zapewne siedziala wtedy w domu z dzieckiem. No to kurwa nie mogla posprzatac skoro chlop ja utrzymywal?

Chyba ze to ona pracowala to inna sprawa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie