18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
DiesIrae 2012-09-02, 12:03
@Sucharmistrz
Nie chce mi się wchodzić w Twojego linka do jedynej słusznej -pedii ale Norwegia jest TYLKO państwem stowarzyszonym z UE. I raczej długo tak zostanie bo społeczeństwo norweskie patrzy sceptycznie na ten twór
Zgłoś
Avatar
Bugini 2012-09-02, 12:41 1
rockface123 napisał/a:

po prawej psychopata po lewej realista, mądry człowiek wiedział co robi.


Zwyczajnie głupi jesteś, nie rób ze strzelania do dzieciaków jakiejś wielkiej filozofii zresztą ten twój geniusz już do końca życia ma zablokowane ruchy, takie pojebane działania tylko potęgują niezdrową tolerancję prosty przykład z żydami po holokauście, zobacz jak stali się nietykalni, jakie są tego efekty i pomyśl trochę
Zgłoś
Avatar
pedo_p 2012-09-02, 13:11
tez bym sie tak cieszył jakbym dostał takie mieszkanie jak on w przytulnym pałaco-kiciu. ave socjal.
Zgłoś
Avatar
CopRobo 2012-09-02, 13:32 1
@Bugini
Dzieciaki, które zostały tam wybite to młodzieżówka Partii Pracy, czyli jak wszyscy wiemy partii socjalistycznej. Byli i tak zwyczajną padliną, więc raczej nie ma tu straty.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-09-02, 13:41 2
Sucharmistrz napisał/a:

@up pl.wikipedia.org/wiki/Norwegia Masz i czytaj pacanie



Pacanów to sobie w lutrze szukaj.... jakbyś przeczytał artykuł, któy sam wrzuciłeś to byś wiedział, że Norwegowie nie są członkami NeoZSRR(UE).....

wos.org.pl/czlonkowie-unii-europejskiej-daty-przystapienia.html Skończ gimnazjum a następnie coś pisz.

Norwegia jest zbyt bogata żeby zadawać się z taką biedotą jak UE podobnie Szwajcaria... ja pierdolę.

Masz jeszcze ten link jakbyś kurwa nie wiedział gdzie jest położona Norwegia...

polskawue.gov.pl/Panstwa,czlonkowskie,Unii,Europejskiej,98.html



No po prostu ręce mi już niżej nie opadną....
Zgłoś
Avatar
matt69 2012-09-02, 20:41
piszecie że ten po prawo to realista, "spoko koleś", no ale mógłby jakieś kurwy z rządu powybijać zamiast normalnych, mam nadzieję uczciwych ludzi.
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-09-02, 22:55
CopRobo napisał/a:

@Bugini
Dzieciaki, które zostały tam wybite to młodzieżówka Partii Pracy, czyli jak wszyscy wiemy partii socjalistycznej. Byli i tak zwyczajną padliną, więc raczej nie ma tu straty.


jedyna padlina jaka widze jestes ty za takie zdanie o ludzkim zyciu powinienes sam strzelic sobie w leb--bo padlina to padlina za nawoz posluzysz lepiej
Zgłoś