18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Różnica
M................3 • 2012-11-07, 17:00
Jaka jest różnica między Londynem a Śląskiem?

W Londynie większość osób mówi po Polsku.
Zgłoś
Avatar
CarlosPOL 2012-11-07, 22:26 3
Niech Śląsk stanie się autonomią. My będziemy mieli lepszy standard życia, u nas bezrobocia nie będzie (w tak dużej skali) .Gorole będą marzły w zimę ,nie mając pieniędzy na gaz czy inne chujstwo na opał, zresztą ci którzy poznali Ślązaków lepiej na nas się nie ciepią.
Zgłoś
Avatar
Szwancolot 2012-11-07, 22:44 3
Fisz_ napisał/a:

I bardzo kurwa dobrze, że tak jest. Niech wrzeszcząca hołota się wyniesie do UK tłuc się z ciapatymi, sam przynajmniej Śląsk będzie miał święty spokój. Wystarczyłoby przestać stąd węgiel i stal ciągnąć po Polsce, może by te szczekające na Ślązaków skurwysyństwo zamarzło do lutego..



Szlachta pali drewnem.
Zgłoś
Avatar
koobieta 2012-11-07, 23:10 12
-jeśli odłączenie Śląska od Polski oznaczałoby zaprzestanie spłacania długu reszty Polski- jestem ZA
-jeśli mieliby nas przejąć niemcy, postawić na nogi *, dać pracę i szansę na rozwój z daleka od warsiawiaczków, z ktorych jak ktoś napisał co drugi to czarnuch turek chińczyk i Bog jeden raczy wiedzieć jaki pies burek- JESTEM NA TAK
*(co nie będzie wymagało dużej ingerencji jeśli Sląsk zatrzyma 100% zysków i tego co wypracował na siebie)
-jeśli miałoby to zabrac opał wszystkim szczekającym tu wyżej psom opał, możliwość pracy jeśli tu dojeżdzają* - JESTEM NA TAK
*(a jest w pizdu takich nie śląskich darmozjadów na nasze miejsca pracy)

Na koniec dodam , iż mam nadzieje, że kiedyś przyjdzie dzień dla całej reszty polski, kiedy to Śląsk odłączy się od szlachty której gówno z sianem z ciżemek wystaje, kiedy to w reszcie województw przyjdzie bieda tak silna (brak naszych Sląskich pinionżków), że bedziecie wpierdalac trupy wykopane z cmentarzy, mam nadzieje że dożyję dnia jak bedziecie skamleć jak cyganie o nasz powrót. O nas, Ślązaków.

Co jak co, może i typowi ślązacy mają staromodne poglądy, może i nie są wypacykowani jak warsiawka w róż i inne chujstwa, ale to MY wyrabiamy większą część dochodów Polski, to za nasz pot przelany na kopalni stoją Wasze warsiawskie atrakcje, naszym węglem opalacie w domach. Nie pierdolcie ze elita pali drewnem- drewnem palą Ci, których nie stać na węgiel

Po stokroć turecko czarno chiński warsiawski chuj w dupę wszystkim, którzy na nas Ślązaków psioczą.

Amen.
Zgłoś
Avatar
Lukascam 2012-11-07, 23:11
Przeca niemcow wygoniono a na tereny Slaska przeniesiono lwowiakow? Niech mnie ktoś poprawi.
Zgłoś
Avatar
muciek1988.pl 2012-11-07, 23:22 1
tak wągiel wągiel i tylko wągiel a ciekawe co byście żarli jak by nie lepsza cześć polski? ryby to pewnie z rawy byście wpierdalali
a węgiel zagranicy można sprowadzić i wyjdzie na to samo.
wole palić drewnem niż jakiś ryl ma mi tu krzyczeć wągiel i stal i co by było gdyby nie my gówno by się stało i świeże powietrze by było.
a Sosnowiec też ma kopalnie i to nie śląsk
Zgłoś
Avatar
u................t 2012-11-07, 23:29 5
Ja pochodzę z Wielkopolski ale mam dziewczynę ze śląska i powiem jedno,Do ślązaczek reszcie Polski duuuużo brakuje ;0
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-11-07, 23:29
@TYGRYS2008

Pierdolony gorol..
Zgłoś
Avatar
u................t 2012-11-07, 23:31 3
@muciek1988.pl
Katarzyne W też macie w Sosnowcu,ale nie wiem czy jest sie czym chwalić...
Zgłoś
Avatar
UnknownUser 2012-11-07, 23:37
TYGRYS2008 napisał/a:

up
jestem za wysiedleniem ślązaków. Dziękuję pocałujcie mnie w dupę!



o byś kurwa zginął na raka krawaciarzu jebany!!!
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2012-11-07, 23:40 2
@Fisz_ ochujałeś? Węgiel importujemy z chin bo jest tańszy niż wasz, śląski...
Zgłoś
Avatar
Szwancolot 2012-11-07, 23:54 3
ulthart napisał/a:

Ja pochodzę z Wielkopolski ale mam dziewczynę ze śląska i powiem jedno,Do ślązaczek reszcie Polski duuuużo brakuje ;0



chyba kilogramów

Zgłoś
Avatar
smyndryl 2012-11-07, 23:57 2
Ja bym sobie życzył, żeby Górny Śląsk przestał być mylony ze Śląskiem
Zgłoś
Avatar
hellmans33 2012-11-08, 0:11
Pierdolicie hanysy, jak chcecie autonomii to wypierdalać i w dupę se wsadźcie te teksty o marznięciu w zimie bez Was, tak jakby jedynie Ślązacy umieli wydobywać węgiel. Mieszkam 3 km od granicy ze Śląskiem, często tam przebywam i znam wielu mieszkańców śląska i nie dam złego słowa na nich powiedzieć, ale żadnemu się nie marzy odcinać od czegokolwiek, albo jesteśmy razem ze wszystkimi tego konsekwencjami, albo spieprzać w pizdu.
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-11-08, 0:45
Ślązak czy nie i tak wszyscy skończymy w ruskim kołchozie
Zgłoś
Avatar
Lidel 2012-11-08, 0:51 1
TYGRYS2008 napisał/a:

up
jestem za wysiedleniem ślązaków. Dziękuję pocałujcie mnie w dupę!



ciekawe z czego by warszawka prad robila, moze goroli by zaczac juz palic hmmm

:
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie