18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
dth 2012-08-13, 4:36
nie rozumiem. Co to tutaj robi? Przecież to oczywista sprawa.
Zgłoś
Avatar
ControlYourMind 2012-08-13, 7:06
Chyba pracuje po to aby się powozić, bo całą kasę na paliwo wyjebie
Zgłoś
Avatar
Neoptolemos 2012-08-13, 7:52
Jak słyszałem najpierw ten hałas starego autobusu to już sobie myślałem "Czym on kurwa bedzie je roznosił? Czołgiem?!"
Zgłoś
Avatar
MiSTZRU 2012-08-13, 8:18
ciekawe jak oni bramkę otwierają skoro przed nią stoi słup
Zgłoś
Avatar
lukasz207 2012-08-13, 9:06
pakicito napisał/a:


następny weteran sadola, z 3 sucharami


Ja nie chce nic mówić ale ty również masz trzy suchary i w huj było.pl weteranie.
Zgłoś
Avatar
elvis02 2012-08-13, 9:24
A to skurwiel, wygodny
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-08-13, 9:26
To rozwożenie, a nie roznoszenie.
Zgłoś
Avatar
A................N 2012-08-13, 9:33 1
KidDynamite mnie to też wkurwiało aż w końcu dowiedziałem się o okrutnej prawdzie. Listonosz często wrzuca od razu awizo bo paczka dla odbiorcy nie mieści mu się w torbie i po prostu jej nie bierze
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-08-13, 9:38
aż smutne że to nie ameryka

zlikwidować kfc

wyjebać w kosmos MC

..kebaby zostawić
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2012-08-13, 9:43
mnie tylko zastanawia czy on był jeden i czy ten sejbordżini to był angol ?
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-08-13, 10:24
Kurwa to lepiej by było gdyby dreptał sobie na pieszo albo rowerkiem jeździł ? Jest szybko i na pewno nikt mu poczty nie zapierdoli a to chyba są główne zarzuty co do naszych listonoszy
Zgłoś
Avatar
sukubek 2012-08-13, 10:26
co wy gadacie ...to była Ostrołęcka mafia właśnie wrzucili palec porwanego do skrzynki dlatego tak szybko odjechali
Zgłoś
Avatar
harvest 2012-08-13, 18:27
Po pierwsze to nie listonosz Poczty Polskiej tylko jakieś gówno typu InPost. Po drugie jeżeli to już listonosz PP to kto mu zabroni jeździć samochodem, przecież za swoje jeździ. Po trzecie kto wam powiedział że przesyłki w samochodzie są bardziej narażone na kradziesz niż przy normalniej (pieszej) obsłudze rejonu doręczeń? Chuj wiecie wszyscy o tej pracy.
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-08-13, 18:53
KidDynamite napisał/a:

Najbardziej mnie wkurwiają listonosze, którzy wrzucają awizo do skrzynki, nie sprawdzając nawet czy właściciel jest w mieszkaniu/w domu i czy przypadkiem nie mógłby tej przesyłki wziąć na miejscu, zamiast chodzić na pocztę.
No tak, tylko musieliby te przesyłki w ogóle ze sobą mieć...



Najlepiej jak listonosz wrzuca awizo a z klatki akurat wychodzi adresat i okazuje się, że paczki ni ma Brat miał też tak, że na bezczelnego listonosz powiedział że nic nie ma, a później tego samego dnia awizo było w skrzynce.

I_know_when_you_die napisał/a:

A teraz się przyznać kto z tu obecnych przeczytał opis w rytm piosenki.


Jakiej piosenki?
Zgłoś
Avatar
F................m 2012-08-13, 19:16
U nas gostek nawet w zimie na simsonku zapierdala. Ciśnie po lodzie, odpycha się nogami jak mu ślizga
Zgłoś