18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Polak_mały 2024-08-26, 18:51 2
UrlichUrwich napisał/a:

Nie chcę bronić motocyklisty, ale zamiary kierownika z białego też nie były do końca jasne. Oddalać się od prawej krawędzi, żeby skręcać w prawo.... To jest nagminne wszędzie, nawet przy bardzo małych prędkościach. Ludzie nie ogarniają swoich autek i biorą zakręty jakby jechali autobusem.



Niedojeby nawet skręcając w lewo z drogi podporządkowanej ustawiają się przy prawej krawędzi.

Z drugiej strony inne debile skręcając w lewo w twoją stronę ścinają tak zakręt że nie możesz skręcić w prawo dopóki imbecyl cię nie minie.

Są też kurwy co toczą się celowo 2 km/h bo za 50 metrów mają czerwone do jazdy na wprost i nie widzą że świeci się zielone do skrętu którego chęć wykonania sygnalizujesz. Nie, pedał będzie musiał czekać, to ty musisz czekać 3x dłużej tylko dlatego że pedałowi szkoda 4ml paliwa które i tak mu spierdolą zanim odłoży smartfon po tym jak ktoś go strąbi że zielone ma od pół minuty.
Zgłoś
Avatar
PanJacekPierwszy 2024-08-27, 4:19
N0laan napisał/a:

Na polskie warunki poboczem nie jezdzimy
ciekawie jaki to kraj
do motoryzacji dorosli do edukacji i kultury motoryzacyjnej juz nie



Mi się zdarzyło nie raz i nawet kierowcy mi dziękowali
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-27, 9:30
Fajny ficzer z tym samospaleniem ze wstydu
Zgłoś
Avatar
Analinator 2024-08-27, 11:02
Nie wiem jaki to kraj, ale podoba mi się ta najnowsza drogowa technologia. Trup na drodze, system rozpoznaję brak puls i podpala Ciało w celu utylizacji zanim służby przyjadą.
Zgłoś
Avatar
illusion 2024-08-27, 18:04
I to jest ekologia. Umarł, kremacja na miejscu, kamusznik zwrotek uratowany.
Zgłoś