18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Avatar
jamiemonovitz 2013-08-27, 20:57 3
enjoypoznan napisał/a:


PS: gdyby ktoś nie wiedział. Niektóre rowery kolarskie potrafią naprawdę sporo kosztować.



Uwaga! Jestem ekspertem! Chuj nie szosówka, miał rogi, osłonę widać na wolnobieg, a poza tym nawet pedałów zatrzaskowych nie miał. Za to za rzucanie cudzą własnością i jej deptanie oba lusterka z pobitymi szkłami w dupsko tym jebanym puszkowcom.
Zgłoś
Avatar
Pan_Inżynier 2013-08-27, 21:01 3
Dziwię się, że nie przyjebał tępej szmacie.
Jako rowerzysta widzę to mniej więcej tak: kierowca zajechał drogę rowerzyści, ten zwyzywał kierowcę. Postanowili zatrzymać się, by wyjaśnić zaistniałą sytuacje, a rower został oparty o maskę. Baba niepotrzebnie się wmieszała w spór, co widzimy już na filmie.
Zgłoś
Avatar
Gogo092 2013-08-27, 21:06 2
@Up
To ma sens i naukowe poparcie - każdy wie że tam gdzie dziewczyna zaczyna brać sprawy w swoje ręce to się leją bądź leje
Zgłoś
Avatar
zypon 2013-08-27, 21:18
co oni w tej rossji tacy nerwowi ?
Zgłoś
Avatar
norbi7631 2013-08-27, 21:28 1
No właśnie tak myślę, że ten łysy grubasek to taki kamikadze troche startując z łapami do tego rowerzysty, może w bagażniku ma AK47
Zgłoś
Avatar
666baja666 2013-08-27, 21:30
@jamiemonovitz

Specjalista w hui. Wolnobiegów to już z 10 lat się nie używa. Są jeszcze tylko w tanich rowerach.
Zgłoś
Avatar
Sitler 2013-08-27, 21:49 16
jamiemonovitz napisał/a:



Uwaga! Jestem ekspertem! Chuj nie szosówka, miał rogi, osłonę widać na wolnobieg, a poza tym nawet pedałów zatrzaskowych nie miał. Za to za rzucanie cudzą własnością i jej deptanie oba lusterka z pobitymi szkłami w dupsko tym jebanym puszkowcom.



Znawaca po chuju fest. Rower szosowy, odmiana z krótkimi rogami, spotykanymi częściej w rowerach MTB. Pojazd bardziej na treningi niz zawody, ale kosztować też potrafi. Pedały oczywiście zatrzaskowe, prawdopodobnie SPD-SL, widać to po tym jak chodzi, a nawet słychać przy kopie w auto.

Co do całej sytuacji, nie wiem co było wcześniej, ale z tą agresywną zmywarką, powinien zrobić, to co ona z jego rowerem.
Zgłoś
Avatar
boogiel 2013-08-27, 21:58 4
@jamiemonovitz
Jak nie miał spd, przypatrz się jego butom-spd. Poza tym, wiele rowerów do xc nadal ma rogi, które są wygodne i praktyczne, więc teoria z dupy.
Rower drogi czy nie, dla każdego szanującego się rowerzysty jego bicykl to jak oczko w głowie i choćby był za mniej jak tysiaka, to i tak bym nie pozwolił swoim poniewierać jakiejś tępej piździe.
Zgłoś
Avatar
xeron01 2013-08-27, 22:14 3
Chciałbym zobaczyć jak ten kolarz napier*** dla łysego
Zgłoś
Avatar
GhostScarface 2013-08-27, 22:46 1
zapomniał jeszcze jej dojebać !;D

______________

Talk Shit Get Hit
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-08-27, 22:53
tej suce mógł jeszcze jebnąć

______________

Najebać tysiąc postów i na emeryturę.
Albo dwa.
Trzy i więcej nie będzie.
Cztery, ostatnie słowo.
Zgłoś
Avatar
mieszalniapasz 2013-08-27, 22:55
fajnie mu wykurwił z lusterka w dynię

______________

Z chujem i z prądem żartów nie ma!
Zgłoś
Avatar
Grycan 2013-08-27, 23:18
@PatrolZG

Jak to nie? Przecież w 0:49 zszedł na szlag tego rowerzysty.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-08-27, 23:38
Dziwię się, że jeszcze tym urwanym lusterkiem nie jebnął im w szybę.
Zgłoś
Avatar
Nameless 2013-08-27, 23:46 2
Taki rower spokojnie może kosztować tyle co samochód tych niedojebów.

Tak, jestem kierowcą. Wkurwiają mnie rowerzyści, którzy nie stosują się do przepisów (np. nie sygnalizują skrętów), ale takich buraków nie znoszę jeszcze bardziej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie