18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
kupan 2012-09-20, 11:59
"Bohaterowie tego filmu popełnili tyle wykroczeń, że za punkty karne wszyscy stracą prawo jazdy - zapowiada jeden z oficerów katowickiej policji."

Ta bo oni mają prawo jazdy i się tym przejmują. Zresztą jeszcze pewnie przez najbliższy rok sobie chłopaki pojeżdżą znając szybkość działania naszego organu ścigania.

Zgłoś
Avatar
szpetnychuj 2012-09-20, 12:00
chyba się gnojkom pojebało z tym "katowice są nasze"
katowice są runnersów.
Zgłoś
Avatar
juki 2012-09-20, 12:01 2
Piwo za Skyline'a R33 *.*
Zgłoś
Avatar
goddamn 2012-09-20, 12:07
Niech sobie jeżdzą po bezdrożach. Po mieście to najbardziej chujowa opcja. Każdy popełnia błędy, a wystarczy niewielka dziura i przy takich driftach nie ma większego problemu żeby wylecieć z drogi na chodnik i przypierdolić rozpędzoną toną w przechodniów. Co do quadów i typów na ścigaczach, to nie będę miał skrupułów jak mi taki pojedzie po chodniku żeby mu przyjebać z konara leżącego obok chodnika.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-09-20, 12:08 4
Kurwa mać, co za pojeby.
Niech im kiedyś dziecko wybiegnie przy takiej prędkości na drogę i nieszczęście gotowe.
Kibicuję policji w ich staraniach.
Zgłoś
Avatar
sati696 2012-09-20, 12:09
Według mnie ,kupowanie quada i jeżdżenie nim po asfalcie to marnotrawienie maszyny.
Zgłoś
Avatar
Executioner7 2012-09-20, 12:12
Za te kurewskie zachowanie w 00:44 powinien oberwac po pizdzie. "Bandyci" hahahahha
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2012-09-20, 12:15
P@N K@C napisał/a:

Cons dodał temat



Czasem trzeba sobie przypomnieć, skoro już na harda nic nie wrzucam

Ktoś tam wyżej widzę, nie rozumie pojęcia ironia - była ona zawarta w określeniu "straszni bandyci", jakby ktoś nie zrozumiał (a widać, że nie zrozumiał)
Zgłoś
Avatar
ololola 2012-09-20, 12:29
A już liczyłam, że się rozjebią i będę miała o kilku klientów-idiotów mniej Bez skojarzeń proszę, pracuję na stacji...
Zgłoś
Avatar
Kukła 2012-09-20, 12:32
Dobry terror nie jest zły!! A teraz policja chuja im wszystkim moze...
Zgłoś
Avatar
Borutałkię 2012-09-20, 12:40
Pomijając okoliczności przez które oni mogliby być sprawcami wypadku, pomijając wszelkie przypadki gdzie sprzęt zawini, ale ilu jest niedzielnych kierowców i bab myślących o tym czy na obiad ugotować ziemniaczki czy też kapustkę? Baba chaotycznie zmieni pas i chłopek na moto wyskakuje jak z katapulty. Szkoda że nie powtórzyła się historia z któregoś z poprzednich fajnych filmików, gdzie dziecko wybiegło wprost pod rowerzystę, taki motórzysta miałby niezłą traumę.
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-09-20, 12:42
goddamn napisał/a:

Każdy popełnia błędy, a wystarczy niewielka dziura i przy takich driftach nie ma większego problemu żeby wylecieć z drogi na chodnik i przypierdolić rozpędzoną toną w przechodniów.



4:17 koleś poleciał bogiem przez tory bez najmniejszego problemu. Niemniej poniekąd się zgadzam, ale z drugiej strony powiedz mi gdzie można za darmo wjechać na jakiś plac i trochę poszaleć, tak spontanicznie - np. po ciężkim dniu człowiek chce sobie trochę odreagować, pobawić się z 15 minut (nie za długo, bo benzyna droga). Nie ma, kurwa, gdzie.
Zgłoś
Avatar
cojo100 2012-09-20, 12:44
jak dla mnie to banda pajaców ,no ale gdyby nie oni nie było by dawców .
Zgłoś
Avatar
lllll 2012-09-20, 12:46
Osz w kurwę! Nawet ja się załapałem No nie wierzę, jestem na Sadolu...

mogłem wrzucić, bym miał materiał własny
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2012-09-20, 12:59
0:58 ale zapierdala quadem ;o
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie