18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Katan 2015-10-05, 17:06
Czy tylko ja mam wrażenie, że robią sobie zawody kto pierwszy krzyknie "allachuakbar"?
Zgłoś
Avatar
yelow88 2015-10-05, 17:38 3
Czy tylko ja czekałem, jak wyjebie w vana? Troche się ich tam zebrało
Zgłoś
Avatar
powoluku 2015-10-05, 17:39
Mnie dziwi że ich czasem nie mogą namierzyć przecież drą ryję z tym allahu akbar .
Zgłoś
Avatar
TurboGrzesznik 2015-10-05, 17:43 2
yelow88 napisał/a:

Czy tylko ja czekałem, jak wyjebie w vana? Troche się ich tam zebrało

ja też myślałem że pierdolną w tego vana, jeszcze tylu ich tam wlazło do niego. Chyba rzeczywiście to tylko ich rozrywka, pierdolniemy kilku zobaczymy jak będą mrówki popierdalać, troche przypieczemy dupy ale nie wymordujemy do końca. Oni sie tak droczą skurwysyny mają poczucie humoru nie ma co
Zgłoś
Avatar
Psi Lord 2015-10-05, 18:57
Maciory stoją w grupie, i sądzą że nikt ich nie zabije. Przecież w każdy amerykańskim filmie jest mówiona kwestia "rozproszyć się, bo was jedna serią skoszą". W tym wypadku lepszy efekt dała rakieta. Oby tak dalej, niedługo tak zajebiście ziemię użyźnią , że zamiast pustyni będą mieć czarnoziemy.
No w sumie jakaś logika w tym jest, ale z nich "cfaniaki".
Zgłoś
Avatar
andyq 2015-10-05, 19:29
Technologicznie wyprzedzili w uzbrojeniu USA. Rakiety sterowane glosem ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-10-05, 21:32 1
Terrorysta z amerykańską wyrzutnią, czy kogoś jeszcze to dziwi?
A, przepraszam, to "umiarkowany terrorysta".
Zgłoś
Avatar
m................i 2015-10-05, 21:56
Panie Borzu!
Proszę Cię!
Zrzuć bombę atomową na to państwo!
Zgłoś
Avatar
krystianek 2015-10-05, 22:47
JA Pierdole Ciagle allah akbar!!!
Zgłoś
Avatar
WszystkoRozpierdala 2015-10-05, 23:05
Cytat:

To sa Javeliny ktore dostali od USA sami najwyzej kamieniami mogliby porzucac


To jest ta broń, inna nazwa ale tez od hamerykanów:


A tutaj irańska podróbka amerykańskiego TOW niszczy abramsa:
Zgłoś
Avatar
sars80 2015-10-06, 8:56
ja bym się pobawił takim sprzętem u nas. cel przy Wiejskiej w Warszawce
Zgłoś
Avatar
ReedMan_PL 2015-10-06, 9:47
@krystianek W 99% filmików tego typu scenariusz pitolenia ciapatych jest niemal ten sam: Coś tam gęgają -> ktoś strzeli/coś wybuchnie/itp. -> nagle wszystkim uruchamia się tryb pokemona i potem tylko ten zasrany "allah akbar!"
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-10-07, 18:39
WszystkoRozpierdala napisał/a:

A tutaj irańska podróbka amerykańskiego TOW niszczy abramsa:



Jak widać na filmie, tylko rosyjskie czołgi z rzekomo wadliwymi magazynami amunicji, wypalają się po trafieniu i penetracji pociskiem ppanc. I obawiam się, że "podróbka" to tylko oficjalne stwierdzenie, bo przecież amerykanie i ich laureat pokojowej nagrody Nobla nigdy nie sprzedawali broni arabom.
Zgłoś
Avatar
WszystkoRozpierdala 2015-10-07, 23:57
@tranzystor
Właściwie to nie ma bata na ten typ pocisków. Zapewne pancerze nowej generacji i nowsze pancerze reaktywne mogłyby sobie poradzić ale nie sądzę żeby ten saudyjski abrams był tak wyposażony. Żadne państwo nie sprzedaje najnowszych technologii.
Nie zagłębiałem się zbytnio, tyle co wikipedia, to w latach 70 amerykanski koncern Hughes Aircraft Company współpracował z Iran Electronics Industries (później chyba Aerospace Industries Organization of Iran) i zlecał naprawę TOW i rakiet Maverick. Irańczycy chcieli później je kupić (zapewne chodziło o licencje na produkcję) ale nie dogadali się co do kasy i chyba na tym zakończyły się negocjacje. Pod koniec lat 70 zaczęła się rewolucja i rozpoczął się burdel. W między czasie pewnie opracowywali metodę produkcji z tego co mieli; z planów serwisowych i gotowych rakiet/wyrzutni lub po prostu w jakiś sposób zajebali plany. Używane przez: Iran, Syria, Hezbollah. Znalazłem jeszcze coś takiego:
Zgłoś