18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Rozwiedziony rodowity szwed
~Velture • 2023-09-04, 16:02
Cytat:

Szwecja, ex-mąż wspina się po drabinie do swojej ex-żony. Po wymianie argumentów wchodzi na balkon i daje wywód swojemu niezadowoleniu wymachując nożem kuchennym o długości niezgodnej ze Szwedzkim prawem do obecnego męża swojej ex-żony oraz jej samej w ich domu



Tyle z tłumacza.

Wybaczcie, że nie ma całości i pozwalam każdemu na jeden dowcip o braku nogi w komentarzu.

Od siebie dodam:
Każdy zasługuje na to co toleruje.
Zgłoś
Avatar
Puczysta 2023-09-04, 20:58 2
Wrzątek, dometos po oczach, zepchnięcie, tyle możliwości. BA! O tak wymarzonej pozycji wroga nie jeden marzy.

Niech kurwa giną! Aż mi wstyd że to potomkowie Wikingów, którzy siali postrach. Kurwa mać a teraz każdego jebanego brudasa się boją.
Zgłoś
Avatar
xorxor 2023-09-04, 20:58 7
no nie, no po prostu no nie, co za cipiszon, należało mu się.

Zgłoś
Avatar
Suczka_Stefana 2023-09-04, 21:15 3
Biedne te Szwedki, pierwszy mąż Mahomed a drugi pizda. Jak ja się cieszę, że nie mieszkam w wykastrowanym kraju...
Zgłoś
Avatar
viking19 2023-09-04, 21:20 2
Budrys2000 napisał/a:

Zawsze podobał mi się język szwedzki



ja to nawet nie wiedziałem, że znam język szwedzki.
wyraźnie słyszę na początku" gdzie ty idziesz? gdzie ty idziesz?".

ps. ostatni szczebel drabiny, to byłaby ostatnia rzecz jaką osiągnął w życiu ten brudas.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-09-04, 21:38
viking19 napisał/a:

ja to nawet nie wiedziałem, że znam język szwedzki.
wyraźnie słyszę na początku" gdzie ty idziesz? gdzie ty idziesz?"



لقد كانت مزحه

Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-09-04, 21:48
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2023-09-04, 23:36 9
Dyngus napisał/a:

Ale pizda z tego Szweda męża ! Mohamed wspina sie po drabinie na ich balkon krótko przed wejściem chowa nóż za pasek co musiał widzieć ten u góry i zamiast zepchnąc go (w obronie rodziny ) to grzecznie przyjmuje luja/kose na twarz i chowa się w domu. No kurwa trzymajcie mnie.



Nie rozumiesz jednej rzeczy - ten kraj jest tak zindoktrynowany, że jak zrobisz coś ciapatemu kozojebcy to masz przejebane. Nikogo nie interesuje to czy to było we własnej obronie - zostaniesz zlinczowany medialnie, stracisz pracę, jeszcze zapłącisz kare ciapatemu a na końcu jego kolesie dorwą cię w nocy w ciemnej uliczce i w stylu dżihadu zaszlachtują cię jak świnie.

Jak najbardziej jestem za samoobroną, ale niestety takie coś działa tylko w normalnym społeczeństwie - tamto jest kompletnie spierdolone.
Zgłoś
Avatar
Gunter88 2023-09-05, 0:01 1
O kurwa saracen wchodzi na mury.
Zgłoś
Avatar
krzylo 2023-09-05, 1:16 3
sard napisał/a:

Dlatego nie brać żadnej po ciapatych i czarnuchach...



Oczywix. I nie chodzi tu nawet o najazd takiego Abdula, czy innego Mkbewe, ale o kontakt z taka rozruchana juz malpa, albo dzikuska z piatka dzieci. Ale przegrywom nie wytlumaczysz. Dla nich to czesto jedyna szansa, zeby ktos im potrzymal.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-09-05, 8:45
Puczysta napisał/a:

Wrzątek, dometos po oczach, zepchnięcie, tyle możliwości. BA! O tak wymarzonej pozycji wroga nie jeden marzy.
Niech kurwa giną! Aż mi wstyd że to potomkowie Wikingów, którzy siali postrach. Kurwa mać a teraz każdego jebanego brudasa się boją.



Ja bym zaatakował go szynką. I kaszanką. Kasznake mam zawsze w lodówce na wszelki wypadek
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-09-05, 11:28 2
Jakby białasy tak broniły Konstantynopola to poszedłby się jebać po tygodniu. Jak można typowi na drabinie dać się pochlastać i wejść do chaty. Tam było tyle możliwości, że aż konwencja Genewska by ucierpiała a pizdeusz wolał mówić Mohamed NIE! Na miejscu ciapatych to też bym napierdalał tych szwedów jak Hajto stare baby na pasach
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-09-05, 16:41
Trzeba mu bylo wylac na leb wrzacy olej jak w czasie obrony zamku
Zgłoś
Avatar
catxx 2023-09-05, 20:14
Te nordyckie rysy
Zgłoś
Avatar
sadeczek 2023-09-05, 23:50
VeIture napisał/a:

Wybaczcie, że nie ma całości i pozwalam każdemu na jeden dowcip o braku nogi w komentarzu.



Zgłoś