18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ruda?
J................k • 2020-10-16, 16:25
Więc wjeżdżam z buta

Zgłoś
Avatar
bungman 2020-10-17, 8:40 1
nie no bilety kupować trzeba-na tym to polega nie ma nic za darmo. 30 letni typ dziennie wsiadający i z premedytacją jadący na gapę to pasożyt i takich trzeba łapać.

ale kto za młodu nie przepuścił kasy z kieszonkowego na lody basen itp a do domu trzeba było jakoś wrócić.
Zgłoś
Avatar
tycho 2020-10-17, 8:57
StereoTyp napisał/a:

W takim Krakowie masz 172 linie- samych autobusów, pomijam tramwaje.
Wyobraźmy sobie, że wszystkimi tymi liniami dziennie przejeżdża np. dwóch na gapę, to przy aktualnej cenie biletu 3.60 - daje ci to 1238 zł straty na dzień.
Także pozdrawiam



No co za debil! To, że na autobusie jest numer 172 to nie znaczy, że jest tyle lini. Weź załóż maseczkę i idź na spacer po pustych ulicyach niech więcej ludzi się dowie o twojej głupocie.
Zgłoś
Avatar
ytrewqqwerty 2020-10-17, 10:55 5
tycho napisał/a:

No co za debil! To, że na autobusie jest numer 172 to nie znaczy, że jest tyle lini. Weź załóż maseczkę i idź na spacer po pustych ulicyach niech więcej ludzi się dowie o twojej głupocie.



Autobusy miejskie w Krakowie – system autobusowej komunikacji publicznej w Krakowie. Jest on obsługiwany przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie i Mobilis. Składa się ze 172 linii: 94 miejskie, 72 aglomeracyjnych, 18 nocnych i 8 przyspieszonych i 13 wspomagających (stan na luty 2018 r.). Wikipedia
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-10-17, 15:57 3
tycho napisał/a:

No co za debil! To, że na autobusie jest numer 172 to nie znaczy, że jest tyle lini. Weź załóż maseczkę i idź na spacer po pustych ulicyach niech więcej ludzi się dowie o twojej głupocie.



Debilu, linie autobusowe w Krakowie mają numeracje do ponad 900!
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-10-17, 16:22 2
Autobusów w większości miast jest więcej niż linii bo jak np. jedzie jeden numer przez całe miasto i z powrotem 2 godziny to by jeden autobus miał tylko 5-6 kursów dziennie z jednego przystanku a jeździ co 15 minut
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2020-10-17, 18:09
haha alej jej zajebał ...

jebany pasożyt
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2020-10-17, 19:42 2
kurwa, czytam te komentarze i nie mogę uwierzyć że są tacy debile
Zgłoś
Avatar
StereoTyp 2020-10-18, 16:07
ytrewqqwerty napisał/a:

Autobusy miejskie w Krakowie – system autobusowej komunikacji publicznej w Krakowie. Jest on obsługiwany przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie i Mobilis. Składa się ze 172 linii: 94 miejskie, 72 aglomeracyjnych, 18 nocnych i 8 przyspieszonych i 13 wspomagających (stan na luty 2018 r.). Wikipedia



Dziękuję, że go wyjaśniłaś, bo mi ręce opadły
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2020-10-24, 18:50
StereoTyp napisał/a:

A czyli jak jedziesz bez biletu, to nie jesteś pasożytem?



Ruchają mnie z podatków również tych lokalnych na tyle kasy, że komunikacja powinna być darmowa. Takie mam zdanie.
Zgłoś