18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
d................t 2013-09-14, 21:16
Rosiuu napisał/a:

Dlaczego rudy nie może znaleźć w Polsce dobrej pracy?
Bo nie ma znajomości.

Nie było, bo własne.



Własne doświadczenia bolą najbardziej Życzę Ci jednak, żebyś znalazł...
Zgłoś
Avatar
GhostScarface 2013-09-14, 21:20
też nie mają kont na facebooku
Zgłoś
Avatar
L................6 2013-09-14, 23:08
Dobra to teraz mi powiedzcie jaki jest powód takie hejtu na rudych... na bambusów, kitajców i muslimów, żydów jestem w stanie zrozumieć bo ich zachowanie to ich wybór itp ale na ten przykład rudy to nie jest ani zachowanie ani ideologia tylko poziom melaniny tak więc o chuj tu chodzi?? A może to tylko takie hejtowanie z dupy bez powodu i sensu? Jeżeli sama melanina jest powodem do nienawiści to co będzie jak wasza kobieta albo dzieci będą miały inne poglądy od was np lewicowe??
Zgłoś
Avatar
alex037 2013-09-14, 23:21
Hehe nie rozumiem , tak jestem rudy xd
Zgłoś
Avatar
UploadMen 2013-09-14, 23:43
piwo za materiał własny
Zgłoś
Avatar
axel4ever 2013-09-15, 0:08
Najgłębsze kondolencje z powodu koloru włosów...
Za materiał własny zawsze piwko.
Zgłoś
Avatar
Tiquer 2013-09-15, 9:22 5
Listek666 napisał/a:

Dobra to teraz mi powiedzcie jaki jest powód takie hejtu na rudych... na bambusów, kitajców i muslimów, żydów jestem w stanie zrozumieć bo ich zachowanie to ich wybór itp ale na ten przykład rudy to nie jest ani zachowanie ani ideologia tylko poziom melaniny tak więc o chuj tu chodzi?? A może to tylko takie hejtowanie z dupy bez powodu i sensu? Jeżeli sama melanina jest powodem do nienawiści to co będzie jak wasza kobieta albo dzieci będą miały inne poglądy od was np lewicowe??



Tobie się coś pomyliło kolego. My sadol nie szerzymy nienawiści do rudych, a jedyne co, to się z nich śmiejemy. Widzimy tę granicę. Tak samo mógłbyś powiedzieć, że nienawidzimy kobiet, bo żartujemy sobie, że mają siedzieć w kuchni. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że większość z nas, społeczeństwa sadolowego jest dorosła i pojmujemy tę różnicę, natomiast idioci na innych serwisach (srejk itp.) to pierdolone dzieci (nie bd używał słowa gimby, bo mnie wkurwia), które już nie mają wyrobionej tej granicy między żartem, a nienawiścią. Mam nadzieję, że rozumiesz, powodzenia w życiu rudzielcu
Zgłoś