18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
~PowerBoBass 2020-09-11, 21:54
Jeden lepszy od drugiego, jak ktoś wspomniał - zlot idiotów normalnie, słów brak, w głowie rak
Zgłoś
Avatar
alucard321 2020-09-11, 22:07 1
PRL niby już się skończył a ludzie nadal w kolejkach stoją. Boże co za głupota.
Zgłoś
Avatar
Aleo 2020-09-11, 22:34
na 100% geje
Zgłoś
Avatar
Erqti 2020-09-11, 23:04 1
przecież oni wszyscy są najebani w tym auciei! ten bełkot nie może byc normalną mową nawet rudego konfidenta
Zgłoś
Avatar
andysofuckingbrandy 2020-09-11, 23:08 5
Czy kierowcą nie jest czasem ten synek od szampana ?

Zgłoś
Avatar
S................n 2020-09-11, 23:14 4
Problem jest taki ,że kultura jazdy Polaków to dno i wodorosty, każdy się kurwa uważa za mistrzunia kierownicy a poległby na pierwszym zadaniu szkolenia bezpiecznej jazdy (nadsterowność i podsterowność w poślizgu) co zresztą widać po zachowaniach na całym ciągu tych filmików, hamowanie klaksonem ( a tak naprawdę to celowe doprowadzenie do kolizji, wypadku bo chuj myślał ,że policja przyzna mu rację), wymuszanie to można by wpisać do kodeksu, takie popularne. Kultrura polskiego kierowcy leży i kwiczy, a najgorsze ,że młodzi kierowcy dostają normalne prawka zamiast tymczasowych z zaniżoną liczbą pkt. karnych na okres 3 lat (jak jest w nordyckich krajach- dzięki temu gówniarz uczy się respektu do prawka, zdrowia ludzkiego i życia), mało tego są deprawowani i prowokowani przez Januszy, szeryfów i zakały drogowe.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-09-12, 0:04
Patologia... z resztą chuj! Co by nie napisać prostak co nagrywa będzie tym fajnym bo szeryfa objechał.
Zgłoś
Avatar
Vitu 2020-09-12, 0:32 2
Kostor napisał/a:

- Zasłałem Ci łóżko
- Dzięki, to super
- no nie bałdzo...



-To bardzo dobrze.
-Oj! Nie bałdzo. Nie bałdzo...

andysofuckingbrandy napisał/a:

Czy kierowcą nie jest czasem ten synek od szampana ?



bi.im-g.pl/im/74/e6/18/z26109812ICR,20-06-2020-Lublin--ul--Krolewska-3...
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-09-12, 8:55 3
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Problem jest taki ,że kultura jazdy Polaków to dno i wodorosty, każdy się kurwa uważa za mistrzunia kierownicy a poległby na pierwszym zadaniu szkolenia bezpiecznej jazdy (nadsterowność i podsterowność w poślizgu) co zresztą widać po zachowaniach na całym ciągu tych filmików, hamowanie klaksonem ( a tak naprawdę to celowe doprowadzenie do kolizji, wypadku bo chuj myślał ,że policja przyzna mu rację), wymuszanie to można by wpisać do kodeksu, takie popularne. Kultrura polskiego kierowcy leży i kwiczy, a najgorsze ,że młodzi kierowcy dostają normalne prawka zamiast tymczasowych z zaniżoną liczbą pkt. karnych na okres 3 lat (jak jest w nordyckich krajach- dzięki temu gówniarz uczy się respektu do prawka, zdrowia ludzkiego i życia), mało tego są deprawowani i prowokowani przez Januszy, szeryfów i zakały drogowe.



Pojeździj trochę po Europie - zwłaszcza południowej, a zobaczysz, że w Polsce wcale nie jest tak najgorzej z tą kulturą jazdy. Z jazdą na suwak też jest stopniowo coraz lepiej. Szeryfowanie jest już coraz rzadsze, a mnie najbardziej wkurwia sytuacja z włączającymi się wcześniej na "właściwy pas", bo prowadzi to do tego, że na jeden samochód z czynnego pasa wjeżdża 5 z drugiego, bo jeden się włączy kilometr wcześniej, inny 100 metrów, inny 50, a dopiero ostatni zaraz przed zwężeniem, przez co zwykle jeden pas jedzie, a drugi stoi.
Zgłoś
Avatar
mati2608 2020-09-12, 10:22
A to szeyf jeden, cham i pyostak
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-09-12, 10:42
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

młodzi kierowcy dostają normalne prawka zamiast tymczasowych z zaniżoną liczbą pkt. karnych na okres 3 lat



To może najpierw poczytaj czy masz racje
Zgłoś
Avatar
RoBoTRoN 2020-09-12, 12:18
battery81 napisał/a:

mnie bawi



Ha aha ha, zrobiłeś mi dzień, dzięki!
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-09-12, 14:44
andysofuckingbrandy napisał/a:

Czy kierowcą nie jest czasem ten synek od szampana ?



To Ziobro za młodu?
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2020-09-12, 15:51
battery81 napisał/a:

mnie bawi



Zgłoś
Avatar
djpyza 2020-09-12, 21:25
głupie kurwy z lewego pasa szeryfki oby wam wjebali mandacik może się wtedy nauczycie jebane Janusze......
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie