18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
35i 2024-05-21, 4:21
smc napisał/a:

Kurwa, takie szczurki jak Omega produkują jeden egzemplarz tego dla beki i reklamy. Nikt rozsądny nie zapłaci za to bańki euro, bo to taka Skoda wśród zegarków.
Ponieważ chuja się na tym znacie, pozwólcie, że nie będę Was zanudzał na tematy, które nigdy w życiu nie będą Waszymi dylematami.
Pozdrawiam.



To nie zanudzaj, mam głęboko wyjebane na gejowską biżuterię. Kto się teraz obnosi z sikorami? Jakieś gangusy i patologia z MMA i temu podobne typy. Typy, które są na tyle tępe, że nie potrafią sobie zorganizować prawka, żeby się pokazać w Bentleyu lub Ferrari. Im większy i bardziej złoty sikor, tym bardziej tępy ryj.
Tak, wiem, że są też zegarki drogie i dyskretne, ale mało kto w Polsce o tym wie.

Fotkę wrzuciłem dla beki, Omega limitowana do trzech sztuk.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-24, 0:50
O wiele ciekawszy jest świat garniturów. Kaszmir, len i jedwab sprawiają, że staje się on drugą skórą. Warto czasem polecieć do Włoch, aby sprawić sobie coś extra, ale nawet zwykły Kiton też daje dużo frajdy.
Kto ma podobne zainteresowania?

Naprawdę, nikt tu nie chodzi w garniturze do pracy...?
Zgłoś