18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Rumun a cygan
I................I • 2014-03-17, 16:15
Na Sadisticu można zaobserwować pewne zjawisko totalnej ignorancji prezentowanej przez niedouczonych, ograniczonych gimbusów, objawiające się w zrównywaniu Rumunów z cyganami.

Ciężko wkurwiony tym faktem, postanowiłem stworzyć szybkie porównanie graficzne, które być może spowoduje refleksję u jakiegoś kmiota i pozwoli mu zrozumieć jakie kalectwo umysłowe do tej pory prezentował. Pozdrawiam

Zgłoś
Avatar
FieraSS 2014-03-17, 17:34 1
Bujnos napisał/a:

A pro po ładnych Rumunek



Apropos, imbecylu...
Zgłoś
Avatar
mleki 2014-03-17, 17:36 1
Dexterkrak napisał/a:

Bo to prawda. Co za różnica, brudne, smierdzi, jest nierobem i kradnie.


Ja wiem że uważasz się za przeciętnego polaka dlatego tak opisałeś nasz naród no ale muszę Ci powiedzieć że normalny polak tak nie wygląda;/
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-03-17, 17:47
Jak można kurwa marnować swój czas na emocjonalną walke z trollingiem...autorze, zabij się
Zgłoś
Avatar
wernetto 2014-03-17, 17:53 1
Policeman napisał/a:

Co za idiota sieje tutaj jakąś tolerancyjną propagandę. O Polakach się mówi, że kradniemy, pijemy śmierdzimy i zabijamy żydów. To chuj w dupę rumunom, większość cyganów przyjeżdża właśnie z Rumunii. A duża część z nich to nawet SĄ rumuni przynajmniej z obywatelstwa

większość cyganów w Polsce jest ze Słowacji... kolejny ekspert-idiota się znalazł. Także od dziś idąc tokiem rozumowania takich jak ty nazywajmy ich Słowakami!
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-03-17, 18:01
Pudło mleki, nie pochodze z Polski choć mieszkam tu w chuj czasu. I nie czuję się Polakiem.

IiiI, właśnie nie bardzo. W ośrodkach turystycznych, dużych miastach itp to pewnie, że maja ładnie. Może nawet czyściej niż u nas (Angole mają dalej ). Ale tak zwana przeciętna wiocha, przeciętne miasteczko i tak dalej wyglada gorzej niż w Polsce. Jest wiecej ruder, mało jest odpicowanych ryneczków, drogi takie se i zaryzykuję, ze gorsze niż u nas, stan techniczny pojazdów na tych drogach woła o pomste do nieba. No i w rzekach płynie gówno oczywiście.
Zgłoś
Avatar
lith 2014-03-17, 18:22
Tylko jak ktoś w tej Rumunii był i trochę pojeździł to się przekonał, że tam oprócz cyganów biedaków-brudasów są jeszcze cyganie w wersji 'na bogato', czego u nas się raczej nie spotyka:
Zgłoś
Avatar
Dico666 2014-03-17, 18:26
Autor mieszka razem z cyganami!
Zgłoś
Avatar
radzio541 2014-03-17, 18:42
@Zarammoth nie wiem czemu ale gdy popatrzyłem na kolesia to wiedziałem że cygan....
Zgłoś
Avatar
morderuk 2014-03-17, 18:42
Ale po chuj wlazic w dupe Rumunii i sie spuszczac nad ich "bogata i piekna" kultura. Napisac w dwoch zdaniach jaka jest roznica i tyle. Tylko ze to takie polskie, wchodzic w dupe wszystkim na okolo, jednoczesnie przez wszystkich bedac obsrywanym, dokladnie tak jak to teraz z Ukraina bylo. Nie lubie i rumunow i cyganow, wiec wsadz sobie swoj obrazek w odbyt i nie mow mi co mam mowic/myslec.
Zgłoś
Avatar
Gieniu 2014-03-17, 18:42 3
To mnie zawsze dziwiło że najładniejsze kurewki na myfreecams czy livejasmin zawsze są z Rumuni, chyba już wiem gdzie jadę na wakacje

Arayah


CrazyM


Marilinn


Arnelle


Raisabella


Nicolebellaa
Zgłoś
Avatar
kornel123 2014-03-17, 19:12
taka prawda ze kazdy ich myli, rumun a cygan to tak jak bialy a czarny, tylko cygan musial wypierdalac z indji bo ich tam nie chcieli, a rumunia w czasach tych wygnan chciala byc laskawa i nowoczesna za czym idzie ich prwygarnela. Teraz maja problem jak my bedziemy mieli z pedalami i arabami i jeszcze innym chuj6stwem za kilka lat. Ale co tam UE wymaga to robimy, mamy miX cos w sejmie a araby pierdola nasze studentki, sorry no przeciez XXI wiek czas destrukcji krajow UE. Kazdy swoje miejsce zna, szkoda ze nie ma kto moze to segregowac. To mi na sercu lezy. Pozdrawiam i dziekuje.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-03-17, 19:17 1
Swoją drogą, skąd po polsku taka bezsensowna nazwa - Rumunia? W większości języków nazwa Rumuni bezpośrednio (i słusznie) wywodzi się od słowa Rzym, wskazująca właśnie na łacińskie pochodzenie tego ludu. Po polsku powinna to być Rzymiania, a nie Rumunia, która sugeruje raczej, że Rumuni pochodzą z... Rumu. Akurat z Rumu pochodzili Turcy osmańscy.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2014-03-17, 19:29
Trzeba mówić romun
Zgłoś
Avatar
kentaky12 2014-03-17, 19:38
W dzieciństwie na podwórku najgorszą obrazą było nazwanie kogoś " ty rumunie" więc tego nie wyplenisz.
Zgłoś
Avatar
dawidogracz 2014-03-17, 22:40
w końcu będę mógł do jakieś rumunki zwalić i nie czuć tych wyrzutów sumienia, że do gówna wale
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie