18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Rurą go potraktował
fantastico • 2019-10-14, 11:02
Jak w tytule.


2019-10-14, 17:02
Sie zastawiam po h*j się tak przypie**alacie w komentarzach o poprawną polszczyzne . Jak by nie napisał to i tak zrozumiecie . A dla mnie h*j to ch*j nieważne jak napisane . Poloniści k***a jego mać

2019-10-14, 17:20
ziembix napisał/a:

Sie zastawiam po h*j się tak przypie**alacie w komentarzach o poprawną polszczyzne . Jak by nie napisał to i tak zrozumiecie . A dla mnie h*j to ch*j nieważne jak napisane . Poloniści k***a jego mać



Po to, żeby taka istotka jak Ty mogła się trochę popruć w komentarzach, a my mamy satysfakcję :)

2019-10-14, 17:47
Kto przewijał w kółko do początku ? :D Ja tak :D Piękny dźwięk :D

ziembix napisał/a:

Sie zastawiam po h*j się tak przypie**alacie w komentarzach o poprawną polszczyzne . Jak by nie napisał to i tak zrozumiecie . A dla mnie h*j to ch*j nieważne jak napisane . Poloniści k***a jego mać



Łańcuch Ci sięga z kuchni do komputera ?

2019-10-14, 20:20
ziembix napisał/a:

Sie zastawiam po h*j się tak przypie**alacie w komentarzach o poprawną polszczyzne . Jak by nie napisał to i tak zrozumiecie . A dla mnie h*j to ch*j nieważne jak napisane . Poloniści k***a jego mać



Nie zrozumiesz... Chodzi o szacunek do języka ojczystego, ruro

Ke...........nt
2019-10-14, 20:26
Dupaapud napisał/a:

To co napisałeś kretynie, oznacza, że jebną mu w przyszłości, bliżej nie określonej.
Ale ładnie mu jebnął tą rurką - tak powinno być napisane.



"(...)przyszłości bliżej nieokreślonej." TAK POWINNO BYĆ NAPISANE

2019-10-14, 20:48
baseball brazylijski

2019-10-14, 21:10
k***a hydraulik się znalazł.

2019-10-15, 10:24
Dupaapud napisał/a:

To co napisałeś kretynie, oznacza, że jebną mu w przyszłości, bliżej nie określonej.
Ale ładnie mu jebnął tą rurką - tak powinno być napisane.



W starannej polszczyźnie powinniśmy pisać i mówić „Weź tę książkę”. Tradycyjna forma tę bywa jednak zastępowana formą tą. Wynika to stąd, że wśród różnych określeń rzeczownika rodzaju żeńskiego (w naszym wypadku jest to wyraz książka) tylko zaimek ta ma w bierniku końcówkę -ę, podczas gdy inne określenia przyjmują końcówkę -ą: „Weź tę książkę”, ale: „Weź tamtą książkę”, „Weź pierwszą książkę”, „Weź ładną książkę”.
Mówiąc Weź tą książkę, odmieniamy zaimek ta analogicznie do tych określeń. W mowie potocznej jest to dopuszczalne, zwłaszcza w takich, jak podane w pytaniu, potocznych kontekstach: „Połóż tą łyżkę”, „Daj tą skarpetę”.

2019-10-15, 15:40
A nie lepiej napisać że mu przyj***ł zamiast jebną czy jebnął

2019-10-16, 13:02
Uuuu, niby Fantastico a opis spartański wręcz... Niezadowolon jam jest...

2019-10-17, 10:01
JOUKI napisał/a:

W starannej polszczyźnie powinniśmy pisać i mówić „Weź tę książkę”. Tradycyjna forma tę bywa jednak zastępowana formą tą. Wynika to stąd, że wśród różnych określeń rzeczownika rodzaju żeńskiego (w naszym wypadku jest to wyraz książka) tylko zaimek ta ma w bierniku końcówkę -ę, podczas gdy inne określenia przyjmują końcówkę -ą: „Weź tę książkę”, ale: „Weź tamtą książkę”, „Weź pierwszą książkę”, „Weź ładną książkę”.
Mówiąc Weź tą książkę, odmieniamy zaimek ta analogicznie do tych określeń. W mowie potocznej jest to dopuszczalne, zwłaszcza w takich, jak podane w pytaniu, potocznych kontekstach: „Połóż tą łyżkę”, „Daj tą skarpetę”.



Brawo, ale jak to się ma do "tą rurką". Nie powiesz mi chyba, że "Ale mu jebnął tę rurką" ;)

hahaha