18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Behemot 2021-12-31, 2:53
Antitheist napisał/a:

A jak ty byś nie umiał utrzymać chuja przy jednej to już byś wpierdolu nie zaakceptował?
W takich sytuacjach się rozstaje, ale jak widać troglodycie ciężko na to wpaść.



Jakby nie umiał chuja utrzymać to sie zwiazku nie zakłada, albo zamyka istniejący, w takiej sytuacji obojgu po równo wpierdol się należy w imię zasad i honoru.

Juzwa napisał/a:

Kacap to kacap. Jak się nie potrafi trzymać jednego chuja, to się cipcię olewa i pokazuje drzwi. Kopanie, szturchańce itp to oznaka słabości i skurwysyństwa. Dla mnie każdy damski bokser jest śmieciem.



Dla mnie to ty jesteś w takiej sytuacji śmieciem, który "olewa cipcię" z podkulonym ogonem i zawsze ci się taka znajdzie , co to opierdoli cie z kasy i też "olejesz cipcie" dla mnie jesteś zwykłym frajerem pantoflarzem jak nie umiesz babie przypierdolic kiedy jej się należy.
Zgłoś
Avatar
chmiel88 2021-12-31, 9:57
Łobuz kocha najbardziej
szkoda ze popsuł fajną dupę
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-12-31, 14:02
Behemot napisał/a:

Dla mnie to ty jesteś w takiej sytuacji śmieciem, który "olewa cipcię" z podkulonym ogonem i zawsze ci się taka znajdzie , co to opierdoli cie z kasy i też "olejesz cipcie" dla mnie jesteś zwykłym frajerem pantoflarzem jak nie umiesz babie przypierdolic kiedy jej się należy.



No cóż, ty pewnie napierdalasz kobiety. Bohater do słabszych! Wypada mieć tylko nadzieję, że skończysz jak pewien buc w jakimś filmie, niestety nie pamiętam tytułu. Chłop lał babę i teściowa ile wlezie, bo tak! Sam chlał i nic nie chciał robić. Po którejś z kolei takiej piąchoterapii teściowa postawiła garnek na piecu i wlała do niego olej. Czekając na zagotowanie oleju, rozmawiała z pobitą córką. Jak się olej zagotował, kazała córce włożyć lejek do mordy śpiącego pijanego męża, a sama wlała zawartość garnka do tego lejka. Chłopisko nawet nie krzyknął, bo wrzący olej skutecznie zasklepił mu wszystkie rury w gardle. Życzę ci, żeby to była oliwa z oliwek. Jest delikatniejsza.
Zgłoś