18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
M00nSpeLL 2012-07-12, 0:34 3
Józef Piłsudski napisał/a:



dajemy radę, tylko ta kaszubska szmira budżet na armię mi obcięła



Przepraszam za spoiler ale wygracie bitwę.
Zgłoś
Avatar
c................a 2012-07-12, 0:39
to po chuj napisales, ze to rusek, skoro to zbedne?
Zgłoś
Avatar
ATOMOWYANDRZEJ 2012-07-12, 1:00
daj mi tą łańcuchawe !
Zgłoś
Avatar
Furronica 2012-07-12, 1:07
Idź z kretynem do studni. Wskocz do środka. Miej pretensje, że nie chce ci podać łańcucha. Russian Logic.
Zgłoś
Avatar
socjodrwal 2012-07-12, 7:18
Do szamba mógł wskoczyć. To już by tak nie marudził tam na dole...
Zgłoś
Avatar
tarkos16 2012-07-12, 10:23
hahaha daj mi drabine ''chuja'' xd
Zgłoś
Avatar
J................i 2012-07-12, 13:23
M00nSpeLL napisał/a:


Przepraszam za spoiler ale wygracie bitwę.



Pewnie, że wygramy chociaż nawet w telewizji ruskie mają wtyczki co sieją wrogą propagandę
Zgłoś
Avatar
M00nSpeLL 2012-07-12, 14:42
Józef Piłsudski napisał/a:



Pewnie, że wygramy chociaż nawet w telewizji ruskie mają wtyczki co sieją wrogą propagandę



Panie Marszałku niech pan nie pije tyle bo za kilkanaście lat może panu wątroba jebnąć.

gieno1 napisał/a:

to nie jest język rosyjski !!!!!!!!!!!!!! mi to wygląda na były jugosłowiański -Chorwacja te rejony,bo gościu chce drabine po rosyjsku drabina to лестница czyli lestincza albo стремянка-stremjanka a on krzyczy " drable". Reasumując pozory mylą a autor filmiku i Jego "Właściwie to pisanie,że jest to rusek jest zbędne ...."mógł by sie troche wysilić i pogmerać troche w necie .To tyle na ten temat



Gdybym napisał,że jest to Chorwat to zmieniło by to coś ? Nie.Liczy się to,że skoczył do studni ....
Zgłoś
Avatar
kosciur2 2012-07-12, 16:00
gieno1 napisał/a:

to nie jest język rosyjski !!!!!!!!!!!!!! mi to wygląda na były jugosłowiański -Chorwacja te rejony,bo gościu chce drabine po rosyjsku drabina to лестница czyli lestincza albo стремянка-stremjanka a on krzyczy " drable". Reasumując pozory mylą a autor filmiku i Jego "Właściwie to pisanie,że jest to rusek jest zbędne ...."mógł by sie troche wysilić i pogmerać troche w necie .To tyle na ten temat

Zgłoś
Avatar
Kessadir 2012-07-12, 16:02 1
Brind'amour napisał/a:

@up gieno1 - rusek, chorwat, jugol. Jeden chuj



Wymieniles słowian, a Polacy to takze słowianie, wiec takze jestesmy jednym chujem.

Pozdro
Zgłoś
Avatar
pkroliczek28 2012-07-12, 23:39
Krąg 18 cie
Zgłoś
Avatar
hayate96 2012-07-13, 21:18
No tak, prawie jak Ring, tylko, że zamiast dziewczynki z telewizora wychodzi rusek ze studni. Ktoś u góry dobrze kojarzy!
Zgłoś