18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Ruska dzieciarnia ...
~McSadol • 2024-05-02, 20:46
szkoda zwierzaka , bachory do utylizacji ...


2024-05-04, 22:17
mit2 napisał/a:

Napisał ruski troll
Panie i Panowie, jesteśmy właśnie świadkami robienia k***y z logiki, połączonej z brawurową próbą odwracania kota ogonem!




Rusofile intelektualnie są pomiędzy pantofelkiem a roztoczem, z takim czymś nie da się dyskutować w oparciu o argumenty bo i tak zdejmie onuce i nasra na stół jak czerwonoarmiści-gwałciciele, których zapewne czci

2024-05-05, 00:22
mit2 napisał/a:

Napisał ruski troll
Panie i Panowie, jesteśmy właśnie świadkami robienia k***y z logiki, połączonej z brawurową próbą odwracania kota ogonem!



Logikę to Ty chyba widziałeś ostatni raz w szkole na zajęciach z matematyki, bo zakładam że obowiązek szkolny Ciebie nie ominął. Choć ch*j wie z jakiego gównostanu pochodzisz.

Reichsmarschall napisał/a:

Rusofile intelektualnie są pomiędzy pantofelkiem a roztoczem, z takim czymś nie da się dyskutować w oparciu o argumenty bo i tak zdejmie onuce i nasra na stół jak czerwonoarmiści-gwałciciele, których zapewne czci



Rusofil, pisowiec, szur i plaskoziemca. Uwielbiam te epitety ludzi ułomnych.

2024-05-05, 01:05
Siriuz napisał/a:

Logikę to Ty chyba widziałeś ostatni raz w szkole na zajęciach z matematyki, bo zakładam że obowiązek szkolny Ciebie nie ominął. Choć ch*j wie z jakiego gównostanu pochodzisz.


Zaplułeś się kacapie. Załóż śliniak, bo piżamki pobrudzisz :lol:

2024-05-05, 01:09
Siriuz napisał/a:

Logikę to Ty chyba widziałeś ostatni raz w szkole na zajęciach z matematyki, bo zakładam że obowiązek szkolny Ciebie nie ominął. Choć ch*j wie z jakiego gównostanu pochodzisz.
Rusofil, pisowiec, szur i plaskoziemca. Uwielbiam te epitety ludzi ułomnych.


Towarzyszu Dupov. Nie dociera do ciebie, że ty jesteś ułomny do granic możliwości? Jesteś ignorantem a do tego zacofanym. Idź podziękować swoim czerwonym braciom za cala troskę o Polskę po wojnie, przed i w trakcie. Nie kompromituj sie bardziej i zmień awatar, bo jak Christopher Lloyd dowie się że homo-komunista jego wizerunek wkleja i pisze wierutne bzdury, to cie do sadu poda i nawet partia cię nie uchroni.

2024-05-05, 02:29
Też tak 22 lata temu się bawiłem, zrzucaliśmy kota, ale nie z tak wysoka i nic mu się nie stało

2024-05-05, 02:59
Geraldinio napisał/a:

Po co z tym ruskim faszystą dyskutujecie, szkoda czasu. Ma swoje wytyczne i choćby nie wiem jak były nielogiczne i wbrew faktom, tego się będzie trzymał. W przeciwnym razie wyląduje na pierwszej linii frontu przyjmując z dumą granat na klatę. Wszystko w imię matki (k***y) rassiji!

To że jego nie przekonamy, to oczywiste. Taka jest jego praca. Ale niestety, propaganda działa, dlatego nie można go po prostu ignorować. Na masę komentarzy można odpowiedzieć tylko masą.

Zaś jego (a raczej, firmy w której pracuje) argumenty negujące zbrodnie wojenne są tak bzdurne że sam sobie szkodzi. To coś jakby Hitler wszedł na mównicę i zaczął publicznie płakać że źli żydzi go biją. I to jest kacapska tradycja: taki np. Katyń był według nich dziełem niemców, zaś w Buczy to podobno sami ukraińcy swoich mordowali (i to pod okiem Armii Czerwonej).

2024-05-05, 03:23
majeńka napisał/a:

Katyń był według nich dziełem niemców, zaś w Buczy to podobno sami ukraińcy swoich mordowali (i to pod okiem Armii Czerwonej).



Powiedziała neonazistka, fanka Bandery z Ukrainy :)

2024-05-05, 13:49
Siriuz napisał/a:

Powiedziała neonazistka, fanka Bandery z Ukrainy



Stara taktyka kacapów - ktoś jebie po totalitarnym pseudo-państwie i jego zj***nych obywatelach - nazwij go (tfu) banderowcem czy innym nazistą.

Metoda Gruzina-ludobójcy Dżugaszwilego, praktykowana w tym azjatyckim bantustanie z trójkolorową flagą nazywanym federacja -„Przeciwników nazywajcie faszystami lub antysemitami. Trzeba tylko wystarczająco często powtarzać te epitety”

2024-05-05, 14:03
Reichsmarschall napisał/a:

Stara taktyka kacapów - ktoś jebie po totalitarnym pseudo-państwie i jego zj***nych obywatelach - nazwij go (tfu) banderowcem czy innym nazistą.
Metoda Gruzina-ludobójcy Dżugaszwilego, praktykowana w tym azjatyckim bantustanie z trójkolorową flagą nazywanym federacja -„Przeciwników nazywajcie faszystami lub antysemitami. Trzeba tylko wystarczająco często powtarzać te epitety”



Nie mordo. Zwyczajnie gardzę ludźmi, którzy nienawidzą innych z powodu ich narodowości.

2024-05-05, 21:24
Siriuz napisał/a:

Nie mordo. Zwyczajnie gardzę ludźmi, którzy nienawidzą innych z powodu ich narodowości.



Przypomnij mi, który naród wybrał zbrodniarza wojennego na swojego przywódcę i sra ze strachu żeby mu się sprzeciwić? Mam za to nienawidzić krasnoludki? Chińczyków? Tłumaczycie się jak hitlerowcy: nie masz na nic wpływu, wydali ci rozkaz, nie głosowałeś itp. ale to cały naród jest odpowiedzialny i poniesiecie tego konsekwencje. a te będą bolały przez dekady jak już przegracie, oj będą.

2024-05-05, 21:29
Siriuz napisał/a:

Nie mordo. Zwyczajnie gardzę ludźmi, którzy nienawidzą innych z powodu ich narodowości.



Największą nienawiścią do innych narodów to zieją ruscy, napadający non stop na inne państwa przez ostatnie kilkaset lat, negujący ludobójstwa które sami popełnili na narodach ościennych, czczący ludobójców którym nawet większość dygnitarzy III Rzeszy nie dorasta do pięt.

2024-05-06, 00:43
Geraldinio napisał/a:

Przypomnij mi, który naród wybrał zbrodniarza wojennego na swojego przywódcę i sra ze strachu żeby mu się sprzeciwić? Mam za to nienawidzić krasnoludki? Chińczyków? Tłumaczycie się jak hitlerowcy: nie masz na nic wpływu, wydali ci rozkaz, nie głosowałeś itp. ale to cały naród jest odpowiedzialny i poniesiecie tego konsekwencje. a te będą bolały przez dekady jak już przegracie, oj będą.



Kto wybrał? Dzieci wybrały, którymi gardzisz tak samo jak resztą? Pozostali którzy go nie wybrali to co? A pozostali którzy go wybrali bo zostali oszukani tak jak idioci, którzy u nas wybrali Tuska ponownie mimo, że wydymał wszystkich wcześniej i teraz znowu to robi? Skumaj w końcu, że problemem nie są zwyczajni ludzie, którzy gówno mogą zrobić tylko politycy.

Reichsmarschall napisał/a:

Największą nienawiścią do innych narodów to zieją ruscy, napadający non stop na inne państwa przez ostatnie kilkaset lat, negujący ludobójstwa które sami popełnili na narodach ościennych, czczący ludobójców którym nawet większość dygnitarzy III Rzeszy nie dorasta do pięt.



To kim w takim razie są Amerykanie, którzy napadają jeszcze więcej od Ruskich, a zwłaszcza w ostatnich dwóch dekadach? Którzy popełniali ludobójstwa jak choćby na Filipinach i nigdy nie zostali z nich rozliczeni? Którzy przyznają sobie pokojową nagrodę nobla swojemu przywódcy który toczył najwięcej wojen w historii Ameryki?

2024-05-06, 12:42
A podobno koty zawsze spadają na cztery łapy

2024-05-07, 14:58
Szmaciarz zaraz się zakwalifikuje na front i będziemy go oglądać w innym dziale, tak więc PROSZĘ PAŃSTWA NIE ODCHODZIĆ OD MONITORÓW!